Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

58 minutes ago, kokodakalo said:

Ako nije mogao da iskontrolise ekipu da li to znaci da nisu Gordic i Kodi narusavali atmosferu, vec neko drugi ili nisu samo oni narusavali atmosferu vec i neki drugi.

Suviše suludih događaja cele sezone i pitanja koja ostaju bez odgovora. Odakle god da kreneš u neku analizu, zalutaš. 

Link to comment
Share on other sites

Da je dobar ostao bi u NBA. Mada ni taj NBA vise nije merilo nekog kvaliteta.
Njega je doveo Canak, a Trinkijeri ga nije hteo. Nije igrao puno tako da se nije ni pokazao. Za njega se moze reci da nije dobio pravu sansu. Ali mi vidimo samo utakmice, ne znamo kakvo je bilo njegovo zalaganje na treningu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goofy said:

I šta sad?

 

Meni je problem mučnina koju osećam posle svake utakmice ovog tima ove sezone.

A toga, bar kod mene, nije bilo ni kad sam gledao Obrada Tomića, Đoku Šalića, Koprivicu,

Vrapca i ostale kojima ni imena ne mogu da se setim...

 

Dodatno, muka mi je kad pomislim da smo sezonu počeli sa sličnim timom onom prošlogodišnjem, 

(bez obzira na pojačanja/poslabljenja) pa su nam i očekivanja bila na mnogo višem nivou.

Pocinjete vec i Kostu nervirati sa ovim narativom da je ovaj tim gori od onog Partizana u kojem je igrao npr Djoko Salic...Pejdz, Mozli, Jaramaz, Tomas,Zagorac, Miler Mekintajer, Gordic...imali ste vi ove sezone jako dobru ekipu.

Meni je npr odstranjivanje Gordica vas najveci wtf trenutak ove sezone, iako kapiram da je puklo nesto sa njim.

Jos se igra, nije sezona gotova.

Oni koji misle da je gotova, zasto pisu na forumu? 🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kosta said:

Pocinjete vec i Kostu nervirati sa ovim narativom da je ovaj tim gori od onog Partizana u kojem je igrao npr Djoko Salic...Pejdz, Mozli, Jaramaz, Tomas,Zagorac, Miler Mekintajer, Gordic...imali ste vi ove sezone jako dobru ekipu.

Meni je npr odstranjivanje Gordica vas najveci wtf trenutak ove sezone, iako kapiram da je puklo nesto sa njim.

Jos se igra, nije sezona gotova.

Oni koji misle da je gotova, zasto pisu na forumu? 🙄

I ti mislis da je gotova i da ce vase vecno trajati - sto pises?

Sem ako Vrhovni Mag i padawan za trenera ne odluci da postenog trgovca sekundarnim sirovinama iz predgradja i starog saradnika ne otprati na sud.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Pocinjete vec i Kostu nervirati sa ovim narativom da je ovaj tim gori od onog Partizana u kojem je igrao npr Djoko Salic...Pejdz, Mozli, Jaramaz, Tomas,Zagorac, Miler Mekintajer, Gordic...imali ste vi ove sezone jako dobru ekipu.
Meni je npr odstranjivanje Gordica vas najveci wtf trenutak ove sezone, iako kapiram da je puklo nesto sa njim.
Jos se igra, nije sezona gotova.
Oni koji misle da je gotova, zasto pisu na forumu? [emoji849]
Naravno da nije gotova, valja se plasirati u aba2 dogodine.
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alek The Great said:

Da je dobar ostao bi u NBA. Mada ni taj NBA vise nije merilo nekog kvaliteta.
Njega je doveo Canak, a Trinkijeri ga nije hteo. Nije igrao puno tako da se nije ni pokazao. Za njega se moze reci da nije dobio pravu sansu. Ali mi vidimo samo utakmice, ne znamo kakvo je bilo njegovo zalaganje na treningu.

Taj je sinoć imao utakmicu života.

 

Bolje da igra Trifa nego taj ništa bolji nije.

Tu sigurno niste pogrešili.

 

Kad se dovode stranci treba se dovoditi neko kao Thomas ili Loyd. Igrače kvaliteta Mike imamo i na domaćem tržištu.

 

Ne znam kog đavola se toliko zaljubljujemo u strance, Srbi znaju košarku.

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da 4. nemamo ni u naznakama (sem Thomasa kad mu se igra), sta mislite o Simanicu? Raskinuo je ugovor. Verovatno ide u Megu, al u teoriji to ne bi bila losa opcija ni za nas, a mislim da ni za njega.

Edited by Xpert
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Xpert said:

S obzirom da 4. nemamo ni u naznakama (sem Thomasa kad mu se igra), sta mislite o Simanicu? Raskinuo je ugovor. Verovatno ide u Megu, al u teoriji to ne bi bila losa opcija ni za nas, a mislim da ni za njega.

I'm in

 

 

E, da. Ovaj mali Lazar Stefanovic sto je dobijao sansu, kao da sam nacuo komentatora da dogodine ide na koledz. Koja je tu logika sa nase strane?

Edited by jedibojan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kosta said:

Pocinjete vec i Kostu nervirati sa ovim narativom da je ovaj tim gori od onog Partizana u kojem je igrao npr Djoko Salic...Pejdz, Mozli, Jaramaz, Tomas,Zagorac, Miler Mekintajer, Gordic...imali ste vi ove sezone jako dobru ekipu.

Meni je npr odstranjivanje Gordica vas najveci wtf trenutak ove sezone, iako kapiram da je puklo nesto sa njim.

Jos se igra, nije sezona gotova.

Oni koji misle da je gotova, zasto pisu na forumu? 🙄

 

Nisi me razumeo, ne kažem ja da je ovaj tim gori od onog.

Samo kažem da mi onda nije bilo muka, a sad jeste, posle svake utakmice.

Link to comment
Share on other sites

I'm in
 
 
E, da. Ovaj mali Lazar Stefanovic sto je dobijao sansu, kao da sam nacuo komentatora da dogodine ide na koledz. Koja je tu logika sa nase strane?
On je vec trebao da bude tamo, vest se pominjala jos prosle godine. Mislim da je primljen u Jutu. Prvo je bila vest da nije hteo da potpise ugovor, pa onda da je primljen na koledz. Ja sam se iznenadio kad sam ga video u rosteru.
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Laki21 said:

 

Kako je znao u Lejkersima a kod vas zaboravio?

 

Evo u međuvremenu naučio.

 

Kada je došao Trinki, on mu je prvi bio na listi za odstrel. Tako da ja nemam problem sa time, čovek je imao viziju ekipe i ovaj se tu nije uklapao, a videli smo da je bio u pravu sa tom vizijom.

 

Činjenica je i da smo mu bili prvo klub u Evropi i da se tu još navikavao. Posle toga je i imao i dosta slab pokušaj igranja u Fuelanbradi. Ovaj Pariz mu je vrhunac.

 

Ali da je korektan igrač, jeste. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...