Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 hour ago, Alex_Serbia said:

A po meni FC3 odlican plej.

 

Nije vam Saso jedini problem, ni blizu. Ima tu svacega, od selekcije igraca, preko struke pa do samog odnosa u ekipi. Cak je i doselekcija uradjena lose, mada je nju uradio Saso (Mislim na rokadu Miller-Perkins).

 

No dobro, naravno da uvek prvi strada trener.

Link to comment
Share on other sites

Prvi? A ko treba da strada?! Pa otisli su par igraca, dovedena su "pojacanja" u skladu sa njegovim zeljama, trzistem i novcima kojima raspolazemo. Iskreno, mislim da i to nije bili potrebno i da bi jeftinije, mozda i rezultatski, bolje prosli da su klinci upali umesto Gordica i CMM-a.
Ja sam bio za dovodjenje Filipovskog, svakako pre Milojevica i Dzikica. Mislio sam da ce svojim dvodecenijskim iskustvom i znanjem razmrdati ovu ekipu. Ali ja ne vidim da se tu ista popravilo.
Mozda je sada potrebno da se dovede neko ko ce "sokirati" ekipu pred francuze.

Link to comment
Share on other sites

Prvi? A ko treba da strada?! Pa otisli su par igraca, dovedena su "pojacanja" u skladu sa njegovim zeljama, trzistem i novcima kojima raspolazemo. Iskreno, mislim da i to nije bili potrebno i da bi jeftinije, mozda i rezultatski, bolje prosli da su klinci upali umesto Gordica i CMM-a.
Ja sam bio za dovodjenje Filipovskog, svakako pre Milojevica i Dzikica. Mislio sam da ce svojim dvodecenijskim iskustvom i znanjem razmrdati ovu ekipu. Ali ja ne vidim da se tu ista popravilo.
Mozda je sada potrebno da se dovede neko ko ce "sokirati" ekipu pred francuze.
Čekaj, čekaj, čekaj - kakva jebena utakmica sa Francuzima?!
Link to comment
Share on other sites

Mene zanima šta tačno OVOM TIMU znači ta utakmica, možeš li to da mi pojasniš? 
Pa znaci. Uvek je dobro kad prodjes odredjenu fazu takmicenja, bez obzira koji ti je cilj bio na pocetku.
Hipoteticki, dodje Obradovic (ili Pesic) i nekako se prodje dalje, uz povratak svih povredjenih mislim da nismo bez sanse da odemo jos dalje.
Link to comment
Share on other sites

Pa znaci. Uvek je dobro kad prodjes odredjenu fazu takmicenja, bez obzira koji ti je cilj bio na pocetku.
Hipoteticki, dodje Obradovic (ili Pesic) i nekako se prodje dalje, uz povratak svih povredjenih mislim da nismo bez sanse da odemo jos dalje.
Gospode bože...
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja takodje mislim da je Sasa solidan trener, ali da se jednostavno nije snasao u ovim uslovima. Zao mi je sto ce otici (to je skoro pa izvesno) jer verujem da bi uz svoju selekciju i nesto stabilnosti bio dosta bolji.

Nisam primetio da su igraci bas totalno nezainteresovani, vec vise da ne znaju sta ce sa sobom. In my book, ono sto je radio Gordic je 10x veci greh (kad mozes a neces) nego ovo sto igramo sada pod Sasom. 

 

Medjutim, moram takodje da priznam da me je malkice razocarao u taktickom smislu. OK, nemas ceo sastav i sve okolnosti razumem, ali izostanak reakcije u poslednjim napadima i nedostatak neke ideje u tim momentima su nesto sasvim drugo.

 

Sve u svemu, vidimo se mozda jednog dana u nekom drugom filmu, voleo bih to.

 

Having said all this, i dalje ne zelim VJ da gledam na klupi KKP. Kao ni razne drugorazredne polovnjake tipa Jakovljevic, Muta i sl.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...