Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

To je njima vodjenje kluba - dogovaras se, ne razmisljas s kim; potpisujes, ne razmisljas sta; obecavas, nikad ne ispunjavas; stalno nekome nesto dugujes; cekas oktroisana sponzorstva drzavnih firmi; lajes na sve strane kako su ovi od prekoputa zli virus sotone

 

Evo dajte meni da vodim klub, garantujem da sam u stanju da replikujem sve napred navedene metode rada, a radio bih i za manju platu

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Barkley#34 said:

Čuj, vođenje kluba. Tako vode celu zemlju.

Veći su mi problem ovi naši  uhljebi, što bi Hrvati rekli, nego Ostoja i ostali koje je država poslala da nam pomognu.

 

Nije Ostoja doveo ni jedno od tih pojačanja. Otići će limar jednog dana, šta ćemo sa 'zaslužnim' grobarima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Čuj, vođenje kluba. Tako vode celu zemlju.

 

a u vreme spsa se znalo ko kosi a ko vodu nosi ili benzin diluje.

 

3 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ja kad god vidim Caneta, kroz telo mi prostruji tezak cringe.

 

blago tebi. meni prostruji c+krindžara od aleka, ane, vesketa a onda imaš plejadu likova koji trpaju estradni prostor ali cane je krindžara. pa dudlaj onda modelsicama 2021.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Alex_Serbia said:

@đubrivo.

 

Ja se izvinjavam ako/sto sam te uzrujao, nadam se da ces uspeti da se smiris do kraja veceri.

 

On a subject, ne znam o kakvim modelsicama dudlamo sada? Meni se kenja od 90% estradnih umetnika Srbije, u vecini zanrova. Sto zbog muzike, sto zbog imidza, sto zbog oba.

 

i ja se jednako tebi izuinjavam ali mi bude grdno kada čujem u 2021. da cane nekome izaziva krindz, kao da živimo u hotelu kalifornija, 1969.

 

ima toliko nesrećnih pojava svakih 5 minuta ali tebi je cane krindz. tvoj problem svakako a moje pravo da izrazim zgrazavanje i nezadovoljstvo. 

2 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Alas, nema danas modelsica vise!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jaooo najbesmislenija rasparava ko sta slusa kad krene sa neke elitisticke tacke gledista, sta koga boli nek slusa ko sta hoce, ja slusam i modelsice i caneta i hjurikejn koji vec q

No 

Kad smo vec kod mog imenjaka

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

sve je super al cane je krindzi 

 

: 2021 beograd je časopis sabor

 

al bitno je da nismo elitisti, politički korektni, pametnom dosta i žuta govna 

 

 

1 minute ago, SteveFrancis#3 said:

 

A na te 3 pojave si mislio... Molim te, ne kaljaj mi uspomenu na modelsice

 

modelsice su bile mocart, bizmark i djina dejvis. juče Safete bacio dobar meme na te teme 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...