Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

On 2/22/2021 at 7:32 PM, Manu said:

Znam da nije pitanje za ovu temu, ali ne bih znao gde drugo da postavim:

Ima li negde po netu da se procita intervju Duleta Vujosevica u Nedeljniku?

 

zašto ne kupiš nedeljnik? 233din je pdf, ne više od 300 hard copy na trafikama 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, đubrivo. said:

 

zašto ne kupiš nedeljnik? 233din je pdf, ne više od 300 hard copy na trafikama 

 

A i to sto kazes. Postala mi navika jednostavno da citam sve preko kompa do mere da mi ni ne pada na pamet vise da kupujem fizicke primerke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Košarkaši Partizana neće ugostiti Metropoliten iz Pariza u Srbiji, saznaje Mozzart Sport.

Na takvu odluku za utakmicu poslednjeg kola Top 16 faze Evrokupa crno-beli su primorani jer francuske vlasti merama u cilju sprečavanja virusa Kovid 19 ne dozvoljavaju svojim klubovima da igraju van Evropske unije. Meč je planiran za 10. mart, a od velikog je značaja za Partizan koji gaji nadu da bi mogao u narednu fazu takmičenja.

 

teska glupost, cus oni nece da dodju pa im morate izaci u susret :ajme:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sportski je izaci im u susret. Da idu avioni pa da skocimo do Fuenlabrade 😉

Ono sto nije bas povoljno po nas je sto mi 6. pa 14. marta igramo u Beogradu u ABA ligi, dakle putujemo bez potrebe van BG. Bolje da smo se organizovali u Segedinu ili Temisvaru

Link to comment
Share on other sites

Zaspao vam Kupi ipak je radio ceo dan, trebalo je ispratiti i docek FKCZ i KKCZ u EL pa reko da ga odmenim u sitne sate. 

 

Ostoja resio progovori o namestanju utakmica kkp, pocinjem da se brinem za bezbednost gospodina Ostoje mnogim jakim igracima je stao na zulj veceras. 

 

Quote

Dešavale su se neke nesportske stvari od pojedinih ljudi koji su bili u klubu, stvari koje nisu u skladu sa zakonom. Imali smo situaciju da smo pre dve godine izgubili jednu važnu utakmicu, a uskoro ćemo i pokrenuti istragu oko toga. Nešto je urađeno na nekošarkaški način.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...