Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

16 minutes ago, Marvin said:

Ja iz nekog bizarnog razloga verujem da uzimamo kup.

 

Inace posto me nije bilo neko vreme da kazem da:

- ovo ciscenje rostera uopste nije lose. I dalje igramo uzasno ali smo bar jeftiniji

- ne osecam apsolutno nikakvu vezu sa Ostojama, Veljama i ostalim kriminalcima. To sto se dovodimo u vezu sa istim klubom jer sticaj nesrecnih okolnosti, a prema njima gajim samo gnusanje.

e62af8c822a038ee4876ea4d6e44eb45.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

- ne osecam apsolutno nikakvu vezu sa Ostojama, Veljama i ostalim kriminalcima. To sto se dovodimo u vezu sa istim klubom jer sticaj nesrecnih okolnosti, a prema njima gajim samo gnusanje.

Kome se pravdaš? :classic_smile:

 

Kao da ne znamo kako su svi oni delegirani u Partizan.

  • Like 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Moje misljenje o rosteru za narednu sezonu i dalje stoji: 

Jaramaz, Pejdz, Raša i Mozli (ako mu se igra za KKP, a ne kao sada).

 

Ostalo, hvala i dovidjenja.

 

Ovako nesto i ja vidim situaciju. Ostavio bih i (nemojte da me ubijete) jednog iz dvojca Zagor / Danguba, koji god od njih dvojice resi da mu nije frka da bude druga trojka. Plus Trifa kao neki 6. ili 7. niski igrac. Nesto ovako:

 

Plej, 2. plej (mozda je Dreksel planiran za drugog pleja, nesto je o tome govorio u intervjuu)

Jare, Stranica

Krilo, 2. krilo, Trifa

Tomas, Cetvorka (meni je Rasa i dalje vrlo dobar igrac, samo je slabo motivisan i slabo kompatibilan sa ostalim igracima ispod kosa)

Centar, Mozli, nijeJankela

 

To je ukupno 5 igraca, nije tako strasno 🙂

(pod  uslovom da se pogode bar 3 / 5)

 

Link to comment
Share on other sites

1 Nikolic,
2 Pejdz, Trifunovic, Jovanovic
3 Zagorac, Tarlac
4 Radovanovic,
5 Mozli,

Ovo je ekipa koja ima ugovor i za sledecu sezonu. Ako se produzi Jaramaz, poziciju 2 smo kompletirali. Za bilo kakav dobar rezultat ostaje da se dovedu prvi plej, prva trojka, prva cetvorka i prvi centar. Sto znaci da budzet ne bi smeo da bude manji od 2,5 milke. Ako Novica popije eliksir mladosti onda moze i jedna zver na 4/5 umesto cetvorke i petice. Mislim da za milku mogu da se dovedu 3 dobra igraca.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Son_of_a_gun said:

Šta znam, pomaže kad nemaš neka visoka očekivanja. Tako da sam zadovoljan i pored ovog opuštanja na kraju koje nam se zamalo obilo o glavu.

 

 

Ne znam koja to "niska očekivanja" treba da imam, pa da ovo bude ok?

 

Da imam toliko nisam očekivanja da gledam kako na 6 minuta do kraja imamo 13 razlike, a onda jedva spašavamo živu glavu, protiv mrtvog Borca i da kažem "pa ok"... Ne ide to.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Potpuno drugačija utakmica nas očekuje u subotu protiv, pa mogu slobodno reći, polujuniorskog tima Zvezde.

Imaju oni kvalitet, ali pitanje je da li mogu da se nose sa našom iskusnom ekipom.

Biće tu zanimljivih duela, kao npr mladi... ovaj... protiv Novice ili Tomasa ili mladi... onaj... protiv Mike i Mozlija.

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Del Piero said:

Perkins bas problematican u driblingu. Ne mere to onako za jednog pleja.

 

Iz utakmice u utakmicu uspeva da me šokira koliko je užasan u pojedinim segmentima igre. Protiv Igokee sam izneverovao kakva je rupetina u odbrani, bušio ga i prolazio ko je stigao, a sinoć ovo s prevođenjem lopte. Čovek se pogubio na svaki nagoveštaj pritiska na loptu, neverovatno. Lično ih je vratio u meč za 5 sekundi, izgubljenom loptom i nesportskim faulom. Ali opet će da mu se piše da je dao koš za pobedu.

 

Jbt doveli smo kao pleja a opet Jare mora da glumi pleja čitav meč. A šta je tek trener radio sinoć to je za posebnu priču. Čovek je poslednjih 7-8 minuta igrao sa istom petorkom (jedino je izveo Dangubića, igrača koji u tom trenutku šutira trojke 4 od 5), gleda kako nas stižu i ništa, apsolutno nikakva reakcija.

 

Ovo je jedna od onih pobeda gde popizdim više nego kad izgubimo, tzv. materajteseukurac pobeda, to je otprilike jedino što sam izgovorio kad se završilo.

Edited by Arsenije Pesic
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...