Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

24 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Ако дође Томашевић то значи да ћемо да зајебемо партизанштину, Кадињачу и остале симболе безбожништва и коначно да се окренемо правим вредностима. Мењамо име у КК Православац, недељом прво на литургију па онда на утакмицу, тренер и играчи строго православци, ко није постаће, акције се позивају само спојеним прстима никако раздвојеним.

 

Ја само да се пријавим да сам подобан и богобојажљив навијач, прекрстим се по сто пута на свакој нашој утакмици а ево прешао сам и на ћирилицу док не савладам добро црквенословенски.

sve drugo je vec isprobano.

give orthodoxy a chance

Link to comment
Share on other sites

sedeo rade zagorac sto pored mene i cjere u lovcu dok smo cekali da nam popakuju rucak. trudio sam se da spiriutalno ceo prostor bude nezagadjen kako bi rade najpre pojeo svoj obrok u stalozenom stanju a zatim i odigrao tekmu karijere u partizanu. cera ja slala mixed emotions u startu ali sam joj objasnio okvire teske situacije.

 

zahvalnice primam iskljucivo na topiku.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Da vidimo prvo kako će izgledati na terenu, tj. da l' će prvo halu da pogodi.

 

@Arsenije PesicJa se odavno već krstim desnom i levom, rukama i nogama dok gledam svaku našu utakmicu. Što se mene tiče, KKP može samo na bolje da ide u tom smislu. 😄

Jedino sto bi im, mozda, vredelo

 

gsaIB7P.gif

 

Igram za Partizan i necu praviti gluposti na terenu,

Igram za Partizan i necu praviti gluposti na terenu....

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dreksler za Mocart

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/intervju-trej-dreksel-prodavac-cveca-zavrce-rukav-a-ruka-cela-u-tetovazama-partizana-to-je-nacin-zivota/377978

 

Quote

“Posle toga sam potpisao ugovor na leto. Za mene stvari u ugovoru nisu bile važne. To je Partizan. Ako igraš dobro za Partizan, možeš da igraš bilo gde u Evropi. Jedino me je interesovalo da dobijem šansu. Samo sam pitao: ´Gde da potpišem?´. Novac mi nije bio važan. Imam veće ciljeve. Partizan je najbolji kamen uz koji mogu da se popenjem do još većih visina. Partizan je takođe klub sa najvećeg nivoa. Brend”

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Barkley#34 said:

Meni je ovaj lik skroz dobar ubod i nije mi jasno zasto jos nije dobio sansu u KKP. 

 

Deluje da ima i glavu na mestu, a i igra je tu, napredak je tu... sta vise ocekivati?!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Meni je ovaj lik skroz dobar ubod i nije mi jasno zasto jos nije dobio sansu u KKP. 

 

Deluje da ima i glavu na mestu, a i igra je tu, napredak je tu... sta vise ocekivati?!

 

Popunjeni smo na poziciji niskog krila, gledas li ti nase tekme, vidis li kako tu sve puca od kvaliteta?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zagorac, ako je covek, sam da raskine ugovor o svoju stetu. Ovoliko sanse i minuta ne bi dobio nigde. A novom sportskom direktoru bi trebalo to da bude prvi zadatak. Ako nece da se dogovori o raskidu, poslati ga u Mladost i tamo da greje klupu.
Veceras je falilo organizacije. Perkins je zalutao. Bolji tim pobedio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...