Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Sinoć je malo falilo da odustanem, 2/4 je izgledala kao pokazna vežba kako sve može da se usere utakmica. Tu su ničim izazvane izgubljene lopte, ciglaranje sa linije za 3, a kao vrhunac sudaranje u kontri. Bukvalno za Beni Hil kompilaciju. I onda drugo poluvreme, gde Partizan i dalje ne igra ništa specijalno, jer veze nemaju. Ali energija i borba, bre! pičkavammaterina pristup daju rezultat. U finišu, bilo je mnogo sreće, jedna šta to radiš bravo majstore trojka, pa onda izgubljena lopta koja postaje ulaz za pobedu. Mislim, zaslužili su da se raduju, videlo se da je mnogima laknulo, bilo mi je baš drago zbog momaka i vreće zdravog sala na klupi. No, to ne menja činjenicu da je ekipa jezivo loša i do kraja sezone možemo da se nadamo nekom 50% učinku, pa kako se zalomi. Više nema ni kvaliteta ni rotacije.

3 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Vi mislite da ćemo doći do cigana? 😁

Nobody beats Vitas Gerulaitis KK Partizan 17 3 times in a row!

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Placebo Lone star said:

Sad si nas obojicu uvredio...😂😂😂😂😂

Oni mogu biti samo njegovi,klubove koriste umesto Pib-a za fakturisanje usluga.

Mala sala, nema taj olos, bar sto se mene tice, nikakve veze sa klubovima, samo su ovi porodicni prijatelji koji su dovedeni tu da se sve kontrolise, sta se desilo u medjuvremenu, to niko (ili bar mi obicni smrtnici) ne zna. Ovi "vasi" su u multi milionskim "legalnim" poslovima, oni su tek pretorijanska garda koja ce da ga brani do poslednjeg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Bole Tyson said:

Mala sala, nema taj olos, bar sto se mene tice, nikakve veze sa klubovima, samo su ovi porodicni prijatelji koji su dovedeni tu da se sve kontrolise, sta se desilo u medjuvremenu, to niko (ili bar mi obicni smrtnici) ne zna. Ovi "vasi" su u multi milionskim "legalnim" poslovima, oni su tek pretorijanska garda koja ce da ga brani do poslednjeg.

Navijac kao umetnuti prefiks,pod klub stavi bilo sta.😂😂😂Sns algoritam 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...