Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

2 hours ago, Sector said:

Ajmo komsije, mozete vi to. Nije Kuban bauk, ako sut malo krene, sve je moguce. 

 

Dosadno je kad ste van igre. Da se bar malo razmasemo patkama pred kup ko u stara vremena. 🙂

 

Razmašemo patkama?

Vi ste pače a mi neizleglo jaje

Link to comment
Share on other sites

Igramo protiv zakona fizike.

 

Beskorisnost Jankovica i Mike, bezidejnost Perkinsa, Dangubic koji ne ume da polozi o tablu, Zagorac...

 

U osnovi, igramo nesto samo kada igra Jaramaz. Premalo.

 

Definitivno ove sadrzaje ne treba gledati, topla preporuka koju cu probati da ispostujem do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Zagor ne moze na 2 koloseka, i sindikat i kosarka. Moja topla preporuka je da predje na sindikat, jer mu ovo drugo slabo ide. Covek nas je na 49:49  direktno samoubio iz zasede. Dangubiceva tehnika, to svaki osrednji rukometas bolje radi, ono je da te Bog sacuva. Ako ne damo trojku mi nikakvu ideju nemamo. I da ne zaboravim vegana, Srbija ionako nije bas vegan friendly zemlja, volj ti postojbina, volj ti prapostojbina, idi ago gde je tebi drago. Za sledecu godinu od celog kluba bih ostavio Jaramaza, ovo ostalo (uz postovanje Novici, koji zna, ali je vise nego ocigledno da ne moze) kud koji mili moji. Cak i da se ugasimo malo boli nego ovo sto gledamo. Kad sam Gledao Borisa Raicevica, mislio sam da vece drvo necu videti, kad ono, 22-3 godine kasnije eto ti ga...

Link to comment
Share on other sites

Alex, nepotrebno je da se žalimo na sudije.

 

Sve tri ekipe iz grupe su nam ISPODPROSEČNE eurocup ekipe.

Oni francuščići su jad i beda iako su na 3-0 (nije ni teško u ovakvoj grupi).

Oni italijančići su čak ispod francuščića.

A ovi jadni ruščići samo nas i mogu da pobede.

 

Naš problem je što smo mi čak i od toga lošiji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neshvatljivo je kako je Rade Zagorac propao. Dok je igrao u Megi jeste on bio guran i promovisan, ali je zaista i bio dobar. Visok, dobar sa loptom, odlican kosgeter. Jedno vreme su se veciti bas otimali oko njega. Cim je otpusten iz NBA on kao da je u nekom slobodnom padu sto se kosarke tice.

 

Ovo kako sada igra jedva je dovoljno da se nazove profesionalnim igracem. Ja ne znam kakva je to magija koja bi njega povratila iz ovog kanala u koji je upao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Večeras ste bili poprilično oslabljeni neigranjem Tomasa i brzim faulovima Mozlija, naravno, uz manjak na plejmejkerskoj poziciji, tako da neka bolja igra teško da se mogla očekivati.

 

Za mene je veće iznenađenje Lokomotiva, poprilično loše deluju, pre svega defanzivno. Mlitava ekipa bez puno hemije. Ako Tomas bude igrao u revanšu, mislm da ćete ih ošuriti 15tak razlike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki21 said:

Večeras ste bili poprilično oslabljeni neigranjem Tomasa i brzim faulovima Mozlija, naravno, uz manjak na plejmejkerskoj poziciji, tako da neka bolja igra teško da se mogla očekivati.

 

Za mene je veće iznenađenje Lokomotiva, poprilično loše deluju, pre svega defanzivno. Mlitava ekipa bez puno hemije. Ako Tomas bude igrao u revanšu, mislm da ćete ih ošuriti 15tak razlike.

 

Posto je Tomas masina koja nikako ne ume da implodira svaku drugu...

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Ne sam Safete said:

Dresel, Trifa, Zagoragoragor

 

Druže, Safete...

 


Kad nisam u hali obično gledam tekme sa par najboljih drugara. Jedan da nema nas ne bi znao šta je košarka, ali uvek "dobro" proceni igrače i da neki dobar komentar, pa tako sad prilikom izmene Zagorac - Dangubić kaže: Evo izlazi Zagorac, a ulazi njegov brat blizanac. 😄 

Ja obično volim da svoje tekme imam ranije, da bih imao ostatak dana da popravim raspoloženje u slučaju poraza, ko što i Kuper kaže za ovu tekmu. Ali ovaj poraz ni da me dirne. Ni.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je prva utakmica da smo se koprcali i nismo padali uprkos sopstvenoj nemoci, nekim losim procjenama sudija i par njihovih srecnih ubacaja. Dobro je da nisu odustajali. Imao bih neku nadu da je sad oktobar ali nasi vozovi su prosli bez obzira sto je večeras Lokomotiva bila.

Ovo sto je uprava uradila ove godine je očigledno sa namjerom uradjeno. Mnogo pitanja bez odgovora. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Barkley#34 said:

Arsenijeeeeeeee, evo ga flouter Pejdža. :classic_biggrin:

 

Si vido, a? Čita Saša forum, sve me poslušao za Pejdža, i da ima više loptu u rukama, i da opali neki ulaz/floater/asistenciju. Dobro, možda je razlog i što to više nema ko drugi da radi pa mora Pejdž, ali dobro. I gde je Ali, šta je s tim čovekom?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...