Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ne znam...meni Kodi nije bio problem. Ne znam sta se tacno ocekivalo od njega, ali svi znaju da covek nije suter i da nema 20 poena u rukama, a opet postizao je 18 po utakmici. To je odlican ucinak.

 

Jedino ako planirate neki rebuilding pa da od sledece sezone napadnete aba ligu, pa kao aj da nadjemo nekog perspektivnog na vise godina, to mi ima smisla. Ako se dovede zakrpa samo do kraja sezone to je glupost.

 

Kao sto rekoh, vama neki svingmen skorer resava problem. Ali onda biste morali da izbacite Zagorca ili Dangubica iz rotacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

CMM je meni bio skroz ok na početku, kasnije se jednostavno utopio u sivilo. Da li je on bio problem u timu, videće se ubrzo. Verovatno će oprostiti plate za ovu sezonu, što otvara prostor u budžetu da se Ostoja isprsi za neku ozbiljnu njušku na kecu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:

CMM je meni bio skroz ok na početku, kasnije se jednostavno utopio u sivilo. Da li je on bio problem u timu, videće se ubrzo. Verovatno će oprostiti plate za ovu sezonu, što otvara prostor u budžetu da se Ostoja isprsi za neku ozbiljnu njušku na kecu.


Jurimo sve ozbiljnog do ozbiljnijeg. Jeste. Jer samo vi ne vidite kako stvari stoje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Ništa meni nije jasno

 

Poslušali moju ideju i rebildu 😄

 

1 hour ago, n4l1m said:

na stranu vasa razmazenost i klasicno drzte lopova, el vi stvarno ocete da kaete da partizan nema sastav da se zmureci plasira u prva 4 abe, minimum?

 

nema

 

 

Link to comment
Share on other sites

A sta smo mi to igrali sa Kodijem na terenu?Onaj muceni Perkins  lici na pleja u poređenju sa njim. Da li je Gordic slučajno otišao?Nit plej nit suter, nit odbranu igra. Uslov za tu tranziciju koju kao moze da igra je odbrana koje nema bez pet igrača u stavu. Ima dobar sut sa perimetra ali ga ne moze koristiti kad mu se odmicu po dva metra pa mu ni blok ne pomaze. Step side trojke kad ne zna kud ce su mu trade mark. One ce ga prodati dalje ako se neko na hajlatse bude lozio.Alejup za Mozlija mu je misaona imenica a Perkins tri odigrao u prvoj utakmici. Da se Jare oporavi i ako Ali moze potraziti nekog domaceg mladca sa sutom na 4 i krpiti do kraja, a posle kom opanci tom i Jerry 

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je CMM igrao poslednjih par meseci je skandalozno lose i to najmanje ima veze sa tim sto nema organizatorske sposobnosti.

 

Njemu je tempo, prodor najjaca karakteristika u igri, ali zbog jako loseg suta sa distance svi mu se odmicu i pustaju trojku. Time i njegovi prodori se neutralisu, a suta svakako nema. Odbranu i nema nekog smisla komentarisati, jer postoje (dosta cesti) momenti, kad se ni ne trudi, pa mu igraci protrcavaju iza ledja, ili mu pobegnu vec na prvom koraku.

 

Ali i pored svega, postavlja se pitanje cemu taj otkaz, sad je tim potpuno potonuo?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedino što mi pada na pamet je sledeće:

 

Ali  Nikolić se spremio, ovaj ima neku ponudu u smislu da odmah pređe u drugi tim, možda pride oprosti zaostalu platu dve jer mu se ide, eto premije za našu "upravu".

 

ABA je gotova priča, realno o ECu je smešno i pričati. Za šta da ga čuvaju, kup  i KLS?

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Alex_Serbia said:

Igraci uvek imaju opciju da ne potpisuju ugovore duze od jedne sezone. Posto im koncept visegodisnjeg ugovora izgleda bas tesko pada, kada im tako dodje... kako ovde, tako i u NBA.

Na žalost.

Inače koncept je od starta pogrešan. Ideja je bila da sve bude kao prošle godine, a i u tom periodu ste imali ozbiljnih problema u plejmekingu, zato je valjda i došao Reding, da doda kreaciju sa krila. 

Očigledno je da je razlika u timskoj hemiji i da je nedostatak pleja nadomešćen na publiku , odbranu i Trinki vinkija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Xpert said:

 

 

Njemu je tempo, prodor najjaca karakteristika u igri, ali zbog jako loseg suta sa distance svi mu se odmicu i pustaju trojku. Time i njegovi prodori se neutralisu, a suta svakako nema. Odbranu i nema nekog smisla komentarisati, jer postoje (dosta cesti) momenti, kad se ni ne trudi, pa mu igraci protrcavaju iza ledja, ili mu pobegnu vec na prvom koraku.

 

 


To jeste tacno, ali se onda postavlja pitanje - jel on to imao sut pa ga izgubio ovog leta? Ako je poznat po prodoru i fizickoj igri uz los sut, kako mu se niko nije povlacio do jesenas? Da mozda nije podjednak problem i u ostatku tima i njihovog voljnog momenta? Gde su blokovi? Gde je strana pomoci kako bi njegovo najjace oruzje moglo biti upotrebljeno u kontinuitetu?

Ponavljam, jeste skandalozan ali ne samo zahvaljujuci sebi. A opet je on taj prvi koji je zigosan, posle Gorde. Zato su Mika i Drvo sjajni u svom poslu. Kao i cenjena krila. Jedino sto kaze Realni, ako je njemu nesto uletelo, pa su se nasi ispilicarili, jer je to jedino sto znaju.

 

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kodi u Partizanu šutira bukvalno duplo bolje nego u Olimpiji.

 

I generalno, iako mu je igra osetno lošija nego statistika, ja ga ne krivim. Nisam siguran da postoji igrač koji bi u ovom našem raspadu, dobro izgledao.

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Parahovski, Pejners, Kodi, Angola, Jankovic... ko je doveo, zaduzio klub za njihove plate i oterao? Promenise se treneri, praksa je ostala. Ja sam prosle godine napustio zemlju, ali mi je sveza slika kako izgleda bilo koja institucija koju napadne ova posast, mi imamo bar 4 njih koji su imenovani za koordinatore mladjih selekcija (cas je to Vucurovic, te Vlada Dragutinovic, Stragi, Macvan...) 2 sportska direktora (Kecman, Loncar), pomocnih trenera, to ne umem da nabrojim, svaki je dovodio svoje, a veci deo prethodnih ostajali. Svega ima, samo uspeha oko cega se ta banda skupila nema. Prosle godine smo igrali dobro, ali jbg, sto na atmosferu, sto na znanje Trinkijerija, mada smo i prosle godine gubili i u Ljubljani, Podgorici, kuci od Venecije itd, ali ovo sad je stvarno raspad kakav ja ne pamtim u 43 godine. Sad jebiga, em prazna hala, em igramo ko kurac, ne mozemo nikog da dobijemo i ovi sto su samo i iskljucivo zbog para tu (da ne kazem stranci) prvi beze. Ali svaki trener bi za ono sabanisanje CMM, iskazivanje otvorene kurcobolje u pristupu obavezama poslao istog na tribinu, pa bi bar iz tog poraza nesto korisno izvuko. Odbranimo napad, prenesemo preko centra, Mika pripali 3. Vazi, prvi prekid, izvedes pametnjakovica, posaljes ga na tusiranje i vise ne igra. I, sta ce da se promeni? Bice -25 pre nego -17. Koga zabole, al si bar pokusao da uspostavis autoritet. Pa i Kamings je drvio, a bio jedini play pa ga je Dule bez reci poslao na aerodrom, pa je ovaj posle molio i izvinjavao se da se vrati. Ovako, krpa smo da svako obrise noge, od namontiranog prekucivaca brojeva do debelog vegana. Ovaj prvi je tu nesrecnik jer ga je delegirao centralni komitet, da propere jos koje pare, da mogu svi da se sprdaju sa nama kakva budala nam vodi klub i da kad ode, da ne ostane kamen na kamenu. Pa bolje bi uredio klub da mu je Vucic rekao unisti ga, on bi ga iz neznanja opravio. Samo lud ili bolesno zaljubljen mazohista moze da se nada da ova grupa gradjanja sa sadasnjom formom i energijom moze u top 8. Ovo sto cemo gledati do kraja ima da aktivira cir na zelucu svakom kome je stalo, ali jbg braco, nije to najgore, spremite se na sezonu koja dolazi, ona Perina ce biti sezona iz snova za tu. Kamen na kamenu nece da ostane...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

CMM je meni bio skroz ok na početku, kasnije se jednostavno utopio u sivilo. Da li je on bio problem u timu, videće se ubrzo. Verovatno će oprostiti plate za ovu sezonu, što otvara prostor u budžetu da se Ostoja isprsi za neku ozbiljnu njušku na kecu.

Ozbiljne njuske na kecu poodavno imaju klub.

Link to comment
Share on other sites

Najveci pad u odnosu na proslu sezonu imaju Efes i Partizan.

Ekipe koje su bile na vodecim pozicijama u svojim takmicenjima.

To nije slucajno...

Mi i jesmo nesto menjali, ali Efes ima potpuno isti strucni stab i tim.

Ima nesto u onom nesrecnom zavrsetku...

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...