Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ovo sto Trento uradi veceras me je samo jos vise iznerviralo, umesto da me oraspolozi. Mrzim da nam drugi timovi cine usluge, slicajno ili ne. Da ne pricam o tome kako cemo mi tamo glat izgubiti sledece nedelje, jer se neke sabotaze unutar naseg tima i te kako desavaju.

 

Mi smo, uz profesionalno zalaganje, trebali rutinirati nimalo impresivni Met sinoc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

- Cilj dobrog dela orkestriranih napada je da se Partizan ponovo sruši i vrati na nivo iz 2017. Zbog toga što se ponovo svojom snagom i snagom svoje armije navijača suprotstavio onima koji su mislili da su se Partizana rešili. Postoji broj ljudi koji imaju dobre namere i koji se trude da pomognu! Njima hvala na svakoj reči pohvale i kritike. Postoji i oni što se naslađuju se, a malo i skreću pažnju sa svojih propusta i svojih rezultata koji nisu za pohvalu, naročito ako se uzmu u obzir ulaganja! Nas napadaju za smene trenera, i broj stranaca u ekipi pa nije baš da držimo rekord! A ti koji drže rekord i koji su nekoliko puta više novca uložili od nas, kod njih je kao sve ok, oni čak imaju vremena da politički korektno sažaljevaju Partizan. I na kraju, postoje oni koji jedva čekaju da nešto krene po zlu ne bi li sebe bolje pozicionirali naspram nekih svojih sitnijih ili krupnijih interesa prema klubu! E pa to nije put do Partizana i to nikada ne sme da bude put! Nemojmo samo o dobrim namerama! Mnogi koji kritikuju nisu iskreni u svojim namerama! Niko nije naivan da to ne vidi - kaže Mijailović.

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ma stara fora držite lopova kojom se polarizuju pozicije i vrsi zamena teza sto bi kumrovacka skola rekla. Svi u ex ju osim nekih slovenaca su i danas izdanci i lose kopije te škole. Nije problem sto oni to guslaju nego sto to puk puši u bilo kojoj oblasti zivota. Ovo je put bez povratka jer bunar je presusio, otiso svak ko valja, a i ono sto je ostalo gledaju da jašu dok ne pocrkaju. 

Elem ko je odgovoran O'stoja!? Ne interesuju me tamo neki nego mi. Tamo nekima se mogao baviti samo onaj ko je imao rezultat.  A i on je preterivao, zastranio.Sta mi radimo a ne sta smo radili!? Zamalo prvo mjesto i prvostepena nepravosnazna presuda ti ne daju pravo ni mandat da kenjas. Sto je Gordic otišao? Sta rade Loncar i Kecman?

Sto nas iseli iz Pionira u onu skarabudziju pa nemamo od protivnika poštovanja u hladno praznoj hali!?A vala ni samopostovanja!Sto je otišao Trinki? Sto su neki navijaci  u hali kad to nije dozvoljeno!? Jel to zato sto oni neki tamo isto to rade pa da im das legitimitet!? Nastavi niz...

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K.Dot said:

Ne gotivim Ostoju ali ovde je pogodio direktno u metu. 

Ma sta je pogodio? Opet se bavi drugima umesto da se bavi sobom, svojim timom ljudi i Partizanom.

 

Upravo ovo sto kaze @odupri se ludilu:

1 hour ago, odupri se ludilu said:

Ma stara fora držite lopova kojom se polarizuju pozicije i vrsi zamena teza sto bi kumrovacka skola rekla. Svi u ex ju osim nekih slovenaca su i danas izdanci i lose kopije te škole. Nije problem sto oni to guslaju nego sto to puk puši u bilo kojoj oblasti zivota. Ovo je put bez povratka jer bunar je presusio, otiso svak ko valja, a i ono sto je ostalo gledaju da jašu dok ne pocrkaju. 

Elem ko je odgovoran O'stoja!? Ne interesuju me tamo neki nego mi. Tamo nekima se mogao baviti samo onaj ko je imao rezultat.  A i on je preterivao, zastranio.Sta mi radimo a ne sta smo radili!? Zamalo prvo mjesto i prvostepena nepravosnazna presuda ti ne daju pravo ni mandat da kenjas. Sto je Gordic otišao? Sta rade Loncar i Kecman?

Sto nas iseli iz Pionira u onu skarabudziju pa nemamo od protivnika poštovanja u hladno praznoj hali!?A vala ni samopostovanja!Sto je otišao Trinki? Sto su neki navijaci  u hali kad to nije dozvoljeno!? Jel to zato sto oni neki tamo isto to rade pa da im das legitimitet!? Nastavi niz...

 

Pa i @Sprivel

1 hour ago, Sprivel said:

Tradicionalno prebacivanje odgovornosti na soc/komunizam i mi smo cisti. Sta nam rade.

*nije konkretno vezano za vas, nego uobicajeno balkansko zapomaganje*

 

@odupri se ludilu evo da ja nastavim tvoj niz: Sta je bilo sa onim tvitom posle utakmice sa Mornarom? Setimo se "...pojedini detalji sa ove utakmice zaslužuju ekspertizu i ako se sumnje dokažu, za neke aktere meča se mora razmotriti suspenzija." 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ostoja je samo još jedan direktor javnog preduzeća koji nema pojma da radi posao za koji je imenovan.
Cilj je prodaja grba i zamrzivač, a onda će biti - mi smo se trudili koliko smo mogli, al ubiše nas dugovi prethodne vlasti i usput da naglasim da je Đilas lopov

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Jakob Aman said:

Ode Kodi da meditira nedge drugde.

Kako trenutno igra, mozda mu je bolje da se uclani u neku "duhovnu" organizaciju.

 

Sta ovo znaci? Otisao iz kluba? Zna se gde inace meditira, pa je promenio mesto? Nesto trece? 

 

Jel moze malo preciznije sa slicnim postovima ubuduce, ako nije frka? 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Sta ovo znaci? Otisao iz kluba? Zna se gde inace meditira, pa je promenio mesto? Nesto trece? 

 

Jel moze malo preciznije sa slicnim postovima ubuduce, ako nije frka? 😁

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/mekintajer-pred-odlaskom-iz-partizana/376604

 

Ne znam jesi li ga gledao na zagrevanju u Francuskoj izdvojenog u nekom joga style😁

Edited by Jakob Aman
Link to comment
Share on other sites

Ne znam...definitivno je razocarao, ali je on po meni daleko manji problem nego neki drugi nosioci poput Tomasa, Zagorca.

 

Uostalom, doveli smo pass-first plejmejkera sa kojim je Kodi (kao redak spoljni koji sebi moze da iskreira sut i nadje neko resenje u napadu 1 na 1) komplementaran.

 

Valjda se bilmez u meni i dalje miri sa cinjenicom da su nasi imebcili vec digli ruke od sezone, iako imamo savrseno dobre sanse (tehnicki) za izlazak iz Top 16 

Link to comment
Share on other sites

Dobar tekst...

 

Quote

Pod lupom: Partizanov put od vrata raja do potpunog ambisa za samo 10 mjeseci

 

Na današnji dan 2020. godine, Partizan je izgubio u Istanbulu od Darušafake i tako došao na učinak 2-1 u top16 fazi Evrokupa. U grupi u kojoj su još bili Virtus i Trento, košarkaška javnost je očekivala da će upravo revanš protiv turskog predstavnika biti presudan za plasman u četvrtfinale, dok je malo bilo onih koji su vjerovali da crno-bijeli mogu slaviti u Bolonji i tako ovjeriti prvo mjesto. Do kraja druge faze evropskog takmičenja, “Parni valjak” je pobijedio sve tri utakmice i tako sa skorom 5-1 osigurao prednost domaćeg parketa do samog kraja Evrokupa.

 

Sličnim putem je tim Andree Trinkijerija išao i u ABA ligi i sve je ukazivalo da će plej-of dočekati na liderskoj poziciji, pogotovo nakon što su upisana dva boda u Beogradu, prvo protiv Cedevita Olimpije zahvaljujući košu Ognjena Jaramaza u posljednjoj sekundi, a onda i trijumfom nad Budućnosti u rekordno punoj “Štark areni”.

 

Partizan je imao dva puta do Evrolige. Jedan je vodio preko Uniksa i Promiteasa/Tofaša, a drugi preko dva regionalna rivala u ABA ligi. Mornar je bio viđen kao protivnik u polufinalu, dok bi Budućnost i Crvena zvezda odlučivali o drugom finalistu. 21. januara 2020. godine, vjerovatno ni najveći pesimisti kojima je crno-bijela boja bliska srcu nisu mogli ni zamisliti da će 365 dana kasnije njihov voljeni klub biti na učinku 7-8  u regionalnom takmičenju, bez realnih šansi za plasman u polufinale, dok u Evrokupu odlazak u veliko finale izgleda kao nemoguća misija.

Partizan.png?w=800&ssl=1

https://meridianbetsport.ba/featured/pod-lupom-partizanov-put-od-vrata-raja-do-potpunog-ambisa-za-samo-10-mjeseci/

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...