Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Sad lepo da vratite Scepu, da mu se izvinete, da naterate ona dva sendvicara Kecmana i Loncara da ga u dupe poljube, pa do kraja nek i sve izgubi. A da, zaboravio sam da je to Ostoja i ekipa bezmozgovica oko njega, pa se to nece desiti. Gde bre vegan da nam bude trener, covek nema energije da zivi a kamoli da ovu raspojasanu bandu dovede u red. I da, ne secam se da me je neki igrac u Partizanu ikada vise nervirao od CMM-a. NJega bih sutnuo u dupe jos u Parizu, a stvari bih mu poslao postom

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od početka se vidi da je CMM problem i umjesto njega mi otjeramo Gordica. Toliko o ambicijama uprave. Sampioskog igrača otjeras a ostaviš ovu trulu jabuku. Vrlo lako bih ovo rijesio otjerao CMM i Tomas koji je dileja i treba neki mag ko Trinki da ga kroti tako da je bolje da se ne ljubimo. Našao neke zakrpe mlade igrače i gurao sezonu. 

Znam da nece od toga biti nista tako da bice ovo mučno. Ostoja mrs!

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Jakob Aman said:

Filipovski ispade običan slepac.

Najviše na kurac ide ista njegova faca bez obzira na dešavanja na terenu.

 

Pa ne bih bas rekao. Sad videh na twitteru neki snimak kako je ispizdeo na TO, lomio tablu, dere se na igrace... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To što smo jednog nemača pojma zamenili drugim ne znači da nije do onog prvog, nego da su obojica nivo ispod dna.

 

Ako bismo mogli da založimo grb i ostalu nepokretnu imovinu pa da za tu kintu iznajmimo Duška Ivanovića na metar dana, da ova grupa zajebanata prokune dan kad su potpisali za KKP. Da ne ispadne da su im ovo najlakše zarađene pare u karijeri.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kokodakalo said:

Ovaj poraz vam ne menja nista u sansama za prolaz. Dovoljno vam je da pobedite U Italiji i obe kod kuce, uz pobedu francuza nad rusima u Francuskoj i vi ste u Top 8. Francuzi su izgleda najkvalitetniji u grupi i trebalo bi da pobede Lokomotivu kao domacini. Italijane ste pregazili i za ocekivati je da ih dobijete na gostovanju. Po meni vasu sudbinu odlucuje mec sa rusima u Pioniru. Ako tu dobijete mislim da mozete u Top 8. Vama francuzi dolaze u zadnjem kolu, do kada bi vec mogli da osiguraju prvo mesto i odigraju sa pola gasa.

E sad druga je stvar sto je to samo matematika.

 

 

Nemoj, nemoj... jedan forumas :whistling: je tako racunao za ABA ligu pa vidi gde su 😕 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Barkley#34 said:

To što smo jednog nemača pojma zamenili drugim ne znači da nije do onog prvog, nego da su obojica nivo ispod dna.

 

Ako bismo mogli da založimo grb i ostalu nepokretnu imovinu pa da za tu kintu iznajmimo Duška Ivanovića na metar dana, da ova grupa zajebanata prokune dan kad su potpisali za KKP. Da ne ispadne da su im ovo najlakše zarađene pare u karijeri.

Drugar, jako malo trenera je u stanju da napravi pristojnu pitu od ovih nasih "sastojaka". Uglavnom, ti treneri imaju neku drugu "manu". Ili su skupi, ili su nepozeljni (ne znam kako bi Dzileta okarakterisao 😀). Dobra ti je za Duska, alo nije ni on vjeverica pa da dodje kod nas. 

Mislim da bi red "nemaca pojma" bio podugacak kada bi ih mjenjali na ovu postavu igraca. 

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne mislim da nam je potreban trener da napravi nešto od njih, nego aludiram na to da je poznat kao polusadista. Želim samo da propišaju krv i isplljuju svaki dinar koji su laganica zaradili ove sezone. Rekoh pre par meseci, upala im je kašika u med jer ne igraju pred navijačima. Kako bi im svojevremeno Pionir ređao familiju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ni komšije nas ne prckaju više...
Valjda i njih sramota što su onu muku gledali...
Ponavljam - treba da im uleti ekipa najvernijih ( koji nisu na spisku mladoga Danila ) , da malo šamara po svlačionici i objasni za koga igraju.
Prva utakmica pred navijačima bez obzira na ishod bi trebala da služi isključivo za jebanje mame svima u klubu.
Nije problem poraz u gostima nego kurcobolja level ubermax

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Barkley#34 said:

Ne, ne mislim da nam je potreban trener da napravi nešto od njih, nego aludiram na to da je poznat kao polusadista. Želim samo da propišaju krv i isplljuju svaki dinar koji su laganica zaradili ove sezone. Rekoh pre par meseci, upala im je kašika u med jer ne igraju pred navijačima. Kako bi im svojevremeno Pionir ređao familiju.

 

Isto mi je sinoć prošlo kroz glavu, samo što mislim da je Duško Ivanović suviše sofisticirano rešenje za ovu bandu, ja bih im doveo neku sirovinu tipa Gagi Nikolić ili onaj Dubljević, da im se dere i pominje majku svaki put kad samo pomisle da u Partizanu mogu ovako da se ponašaju. I to za publiku si dobro pomenuo, ako ikad bude prilike, ovo bi trebalo žestoko izviždati i napušiti još na zagrevanju i predstavljanju. Kopam po memoriji pamćenja s čime iz proteklih nekoliko decenija mogu da uporedim ovo što se dešava i ne mogu da se setim ničeg sličnog, ovo je bruka bez presedana.

 

Još jedna stvar me fascinirala, koliko smo Perkinsa brzo uveli u "sistem". Na prvoj utakmici je zaličio na pleja i na košarkaša, na drugoj već manje, sinoć već u potpunosti uklopljen, samo kosa štrči.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Sinoć pogledao prvih 5 min, prebacio i završio sa gledanjem. Još se nešto zaigrao sa decom, bukvalno sam samo video rezultat u 11 uveče.

 

Uglavnom, ova sezona je bačena odavno, samo treba nekako iskoristiti ovaj preostali deo sezone, koliko se može. Trifunoviću bih dao 25 minuta po utakmici, iako ih ni najmanje ne zaslužuje, ali barem da vidimo do kraja sezone ima li tu namterijala ili ne, da se ne zavaravamo više. 

 

Sto puta ponovljeno, ali moram opet, neverovatno mi je kako ne postoji nikakva odgovornost sportskog dela menadžmenta, za ovakve promašaje. A koliki su promašaji, pored ovog što su nas nagrdili, najbolje će pokazati njihovi sledeći klubovi.

 

Izgurati ABA do kraja, kako se mora, onda vratiti Miletića, Drešela, Tanaskovića, koga god imamo na pozajmicama, te oterati bar 5-6  igrača. Isplatiti ljude šta treba i nek sede na tribinama do kraja ugovora.

Uz najiskreniju nadu da Miku, Dangubića, Novicu, Jankovića i slične, više nikad u životu ne gledam.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...