Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 hour ago, Alek The Great said:

Da je sns preduzece bilo bi uspesno. Nesto ti se tu ne slaze.

 

I Beograd je SNS grad pa vidis sta rade sa njim.

 

Jedino uspesno u SNS rezimu su plate i privilegije uvazenih clanova SNS. Naravno i propaganda.

 

Sto se tice sudjenja u Podgorici, nista narocito se nije desilo. Bio sam protiv price o navlacenju za Partizan zbog odnosa od 39-13 izvodjenih slobodnih bacanja, pa ne vidim zasto bi odnos slobodnih bacanja bio apsolutno merilo da li su sudije nekome namerno davale vetar u ledja.

 

I inace je postao obicaj na ovim prostorima da ne moze da prodje ni jedan poraz, a da se sudije ne krive za to. Da li je u pitanju kup, superliga, ABA liga, poraz se priznaje samo ako je bezbolan i ne ugrozava ambicije.

 

Partizan ima mnogo vise problema od sudjenja koje je bilo stvarno u granicama normalnog (nisu videli faul Perkinsa za sta se bunio Mijovic, nisu videli jos neke stvari, faul za 3 poena Ivanovica je bio, ali je kontakt prenaglasen, nad Thomasom nije bio faul ma sta navijac sa B92 pricao - prosto, ovakvog sudjenja ima koliko hoces i u ABA ligi i u EL).

Link to comment
Share on other sites

Ovaj poraz vam ne menja nista u sansama za prolaz. Dovoljno vam je da pobedite U Italiji i obe kod kuce, uz pobedu francuza nad rusima u Francuskoj i vi ste u Top 8. Francuzi su izgleda najkvalitetniji u grupi i trebalo bi da pobede Lokomotivu kao domacini. Italijane ste pregazili i za ocekivati je da ih dobijete na gostovanju. Po meni vasu sudbinu odlucuje mec sa rusima u Pioniru. Ako tu dobijete mislim da mozete u Top 8. Vama francuzi dolaze u zadnjem kolu, do kada bi vec mogli da osiguraju prvo mesto i odigraju sa pola gasa.

E sad druga je stvar sto je to samo matematika.

Edited by kokodakalo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...