Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

10 hours ago, Ne sam Safete said:

 

 

Sto bi rekli nasi novinari koji izvestavaju o nasima u NBA - "flertovao sa triple-double-om"

 

P.S. Nadam se samo da mu ovo nece biti najbolja partija sezone na svezinu i neuigranost, odnosno, da se nece uklopiti u sivilo jednom kada se uigra...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dečko je klasičan plej, tačnije ono što sam mislio da je i Kodi.

 

Ja mislim da tu može varirati as/to ratio ali da njemu organizacija neće biti problem, dokle god bude imao minute i nekoga kome će baciti taj pas. Juče su 4 od 6 asistencija bile za Mozlija i to su lopte kakve mi nismo imali prilike da vidimo ove godine, možda par puta.

 

Mozli je sinoć dao 12 poena, a na 10 tekmi prvog dela ukupno 23.

 

Sve u svemu, nije Perkins ne znam kakav ubica, ali je korektan igrač. A videli smo koliko nam znači jedan takav. Problem je što nam po jedan takav fali na još 3 pozicije. 

*******

 

Interesantan podatak, izjednačili smo "season high" što se asistencija tiče, sa samo 71 postignutim poenom. 

Kada smo prethodna dva puta imali 17 asistencija, postizali smo po 90 poena.

Edited by realno *w
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, realno *w said:

Sve u svemu, nije Perkins ne znam kakav ubica, ali je korektan igrač. A videli smo koliko nam znači jedan takav. Problem je što nam jedan takav fali na još 3 pozicije. 

 

Apsolutno tačno, od reči do reči...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, realno *w said:

Problem je što nam jedan takav fali na još 3 pozicije. 

 

Sustina citave price. Svi smo se slozili da je Perk dobar igrac i pre nego sto je zaigrao, ali da nas on sam kao takav ne vodi nigde jer je toliko rupa da jedna zakrpa ne moze nikako uraditi posao. Ovaj tim je prekrcan polukosarkasima, rukometasima i odbojkasima i potrebni su bas ozbiljni rezovi kojih bez ikakve sumnje nece biti, tako da ono, sredjujemo fasadicu na urusenoj kuci pogodjenoj zemljotresom. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Referent said:

I neka jedu govna sa onom publikom u vreme zabrane. Kao prijatelji kluba.

Posle onog sa ciganima znalo se da nas ovo ceka, ja sam ocekivao cak i vise publike, ono su vandali iz blokova tacno se vidi da im je neko rekao da dodju i da ce uci... 

Klub nam vodi "vlada narodnog spasa" nije da nismo znali, sta je tu je

Bravo za pobedu teraj dalje

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

 

Meni je baš zvučno bilo kad je rekao:

I želi da doda. 

 

Možda je stvarno bilo nekih problema između Gorde i ostatka tima ili bar nekih igrača. A možda je i samo meni bez veze zaparalo uši. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uvrnuto said:

 

Meni je baš zvučno bilo kad je rekao:

I želi da doda. 

 

Možda je stvarno bilo nekih problema između Gorde i ostatka tima ili bar nekih igrača. A možda je i samo meni bez veze zaparalo uši. 

Šta znam, ja sam to shvatio kao opis, ne kao poredjenje. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Klipan said:

P.S. Nadam se samo da mu ovo nece biti najbolja partija sezone na svezinu i neuigranost, odnosno, da se nece uklopiti u sivilo jednom kada se uigra...

Takvu traumu vučem od Kodija. Na početku sezone je delovao sjajno, pole je potonuo a sad je toplo-hladno. Ako ništa drugo, deluje da Perkins uvek može da baci pas, kako god da mu ide sve ostalo neke večeri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde ako moze neko da proracuna sa koliko poraza se prolazi dalje u EC :whistling:

 

For real, odgledah sinoc na preskoke, oci su mi krvarile tokom one druge cetvrtine, bese nesto tipa 11:4 rezultat. Nije onakav Trento merilo ali se pobeda pise. Bolje da se igra lose i pobedi, nego da se igra super i izgubi u produzetku ili poslednjem napadu. 

 

Perkins, deluje sveze, deluje kao pojacanje, nece da se baci. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Alex_Serbia said:

Zamarati se do krajnjih napora protiv future za weekend, ili se ne zamarati i cuvati za gostovanje pariskoj operi - pitanje je sad?

 

Ali kontam sve i da ima ideje male potrosnje, cim se lopta podbaci, bice u kost.

Nemamo mi vise luksuz za takve odluke

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Alex_Serbia said:

Zamarati se do krajnjih napora protiv future za weekend, ili se ne zamarati i cuvati za gostovanje pariskoj operi - pitanje je sad?

 

Ali kontam sve i da ima ideje male potrosnje, cim se lopta podbaci, bice u kost.

Jes' pa da ispadnemo iz ABA. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...