Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

6 minutes ago, ivan9 said:

Uh uh
Eon aplikacija sranje???
Ne mogu se manje složiti sa tobom

Ako se plaća VPN bolje je uzeti SK paket i ne misliti čiji je internet...

Da meni je sranje, ako se desi da po par puta ubaguje u toku tekme pa moram da izadjem ili ako kasni prenos za par sekundi meni je to krs. Mts ima jos goru aplikaciju, koja je do skoro mislim radila samo na IE od browser-a 😂 Ali sam posle 15ak godina kao korisnik sbb-a presao na mts jer imaju sad mnogo bolji internet i jeftiniji su za otrpilike 1000din mesecno. O tome kako su me smrde iz sbb-a odradile da im platim jos jednu mesecnu ratu jer mi je istekao ugovor i ja im odneo opremu sam - a oni u fazonu nismo mi skinuli, mi bi to uradili u naredne 3-4 nedelje pa moras i to da platis 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drperce said:

Da meni je sranje, ako se desi da po par puta ubaguje u toku tekme pa moram da izadjem ili ako kasni prenos za par sekundi meni je to krs. Mts ima jos goru aplikaciju, koja je do skoro mislim radila samo na IE od browser-a 😂 Ali sam posle 15ak godina kao korisnik sbb-a presao na mts jer imaju sad mnogo bolji internet i jeftiniji su za otrpilike 1000din mesecno. O tome kako su me smrde iz sbb-a odradile da im platim jos jednu mesecnu ratu jer mi je istekao ugovor i ja im odneo opremu sam - a oni u fazonu nismo mi skinuli, mi bi to uradili u naredne 3-4 nedelje pa moras i to da platis 😂

Ne vadi se na provajdera: igraci baguju - ocekuju da ih ovekovecis na nekoj majci.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Trento nije merilo, ali je ipak ovo bilo dosta dobro. Imali smo kanda srece i sa njihovim sutem za tri, no dobro.

 

Lose zavrsavanje na obrucu, Dangubic upropastio asist Perkinsu, Mika i Jankovic Mileru...

 

Zagorac - nastavi da treniras

 

Perkins zanimljiv, malo vrljav izbacaj i kilav na ulazu, ali generalno odlican za ovaj nivo takmicenja.

 

Dobro je sto se vidi da mozemo, lose sto igraci biraju utakmice a time verovatno i treninge, pa necemo biti tako dobro uigrani kao sto bi mogli kada bi imali full posvecenost.

 

Nemamo benzina za 40 minuta, ali uz Jaramaza, krilnog centra i Ailja (sta bi sa njim?), u Evrokupu mozemo mnogo ako preguramo nekako do pocetka februara.

 

Ajmo crno-beli!

 

P.S. Koga zanima, u dvorani su bile 183 osobe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoe Bg said:

Mi smo jedna vrlo cudna ekipa. 

eve ti odgovor

6 minutes ago, Isiah said:

igraci biraju utakmice a time verovatno i treninge

Pojedini trenuci ove sezone, u kojima delujemo kao tim (počevši još od onog poluvremena u Huventudu), pokazuju da ima nekog znanja. Međutim, to je kilometrima daleko od ulaska u automatizam, što se, jelte, postiže treningom, zbog čega mnogo češće izgledamo kao mortus pijani.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...