Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

45 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Dajte braćo neki linAk za večeras, ispoštujte moje patološke poremećaje.

Ista molba, ogrebao sam se za nekakav EON ali često štopa. 

 

Hvala MTEL-u na ukidanju SK

 

@Cooper 

Sad ozbiljno, na kojem SK je prenos? 

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne vidim ni jedan jedini razlog da ova ekipa večeras, bukvalno i figurativno, ne da svoj apsolutni maksimum kada su energija i zalaganje u pitanju. Ne da nemaju prostora da se čuvaju za nešto, nego im je ovo takmičenje (počevši od meča večears) jedini način da ovo ruglo od sezone i svojih predstava malo poprave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

Ista molba, ogrebao sam se za nekakav EON ali često štopa. 

 

Hvala MTEL-u na ukidanju SK

 

@Cooper 

Sad ozbiljno, na kojem SK je prenos? 

 

Uzmes username i sifru nekog ortaka ko ima SBB (mislim da EON moze na 4 ili 5 uredjaja). Onda instaliras VPN posto sbb blokira kad se gleda preko adrese koja je mts npr. I onda sljakaju svi kanali preko EON-a super - tj.nije bas super jer je sama eon aplilacija sranje i ume da ubaguje ponekad, ali realno nema seckanja i kvalitet slike je odlican

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drperce said:

 

Uzmes username i sifru nekog ortaka ko ima SBB (mislim da EON moze na 4 ili 5 uredjaja). Onda instaliras VPN posto sbb blokira kad se gleda preko adrese koja je mts npr. I onda sljakaju svi kanali preko EON-a super - tj.nije bas super jer je sama eon aplilacija sranje i ume da ubaguje ponekad, ali realno nema seckanja i kvalitet slike je odlican

Ja sam u BiH, vjerovatno mi zbog toga šljakaju svi kanali,mislim nemam tih problema. 

Hvala svakako... I u ime mts korisnika 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...