Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

48 minutes ago, Laki Dzep said:

Još sam iznerviran, tako da ću vrv napisati po koju glupost.

 

Da sam ja na mestu Zagorca jednostavno bih sebi priznao da nisam za ovaj sport. Hero ball 3pt shots, koji nikad ne ulaze... apsolutna sramota u odbrani.

 

Ni Jare danas nije bio ništa bolji. Ne možeš da probiješ centra/krilnog centra kad te preuzme? Očekuješ da igraš za reprezentaciju? Kako tačno?

 

Odbranu ne bih komentarisao, Thomas se gubi kao pile u hektaru gibanice...

 

Jbg, loši smo. Zapamtite ove dane. Pošto uvek može gore, moja prognoza je i da će biti gore.

 

Ali opet, ja ne mogu da ne gledam. Mislim da nam klub duguje kompenzaciju za pretrpljeni duševni bol, ali kapiram da ih savršeno zabole. Oni su kao dileri, navučeni smo i ko nas jebe, uzimamo sve što nam daju...

 

 

Dzepe, evo da te pitam.

Rijesis se Zagorca i onda...igras sa Trifunovicem i ocekujes bolje rezultate?

U tome je problem.

Previse ste vi para ove godine dali za slab kvalitet, umjesto da ste Trinkiju malo podebljali platicu.

 

P.S. Nogiranje Gordica(iako znam da je bio remetilacki faktor) je totalni wtf momenat.

Link to comment
Share on other sites

Dzepe, evo da te pitam.
Rijesis se Zagorca i onda...igras sa Trifunovicem i ocekujes bolje rezultate?
U tome je problem.
Previse ste vi para ove godine dali za slab kvalitet, umjesto da ste Trinkiju malo podebljali platicu.
 
P.S. Nogiranje Gordica(iako znam da je bio remetilacki faktor) je totalni wtf momenat.
Ne pravi se pametan. Ti znas koliko smo mi para dali? Ti znas zasto je otisao Gordic? Ti znas zasto je otisao Trinkijeri?
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kosta said:

Dzepe, evo da te pitam.

Rijesis se Zagorca i onda...igras sa Trifunovicem i ocekujes bolje rezultate?

U tome je problem.

Previse ste vi para ove godine dali za slab kvalitet, umjesto da ste Trinkiju malo podebljali platicu.

 

P.S. Nogiranje Gordica(iako znam da je bio remetilacki faktor) je totalni wtf momenat.

 

Naravno, sad je kasno. Loša selekcija, loša ideja sa trenerom početnikom, a loše i vađenje.

 

Skup tim u odnosu na koji drugi tim? Budućnost, Zvezdu? Ne vidim da je skuplji, ali svejedno kvalitet ne odgovara ceni koliko god da su zaista sve to platili

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki Dzep said:

 

Naravno, sad je kasno. Loša selekcija, loša ideja sa trenerom početnikom, a loše i vađenje.

 

Skup tim u odnosu na koji drugi tim? Budućnost, Zvezdu? Ne vidim da je skuplji, ali svejedno kvalitet ne odgovara ceni koliko god da su zaista sve to platili

Pa ja i govorim o tome da kvalitet ne odgovara cijeni.

I mi imamo taj problem,ali eto stigao Radonja pa ide nabolje.

S tim sto ja ne mislim da je Sasho losh trener, bas naprotiv...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki Dzep said:

 

Naravno, sad je kasno. Loša selekcija, loša ideja sa trenerom početnikom, a loše i vađenje.

 

Skup tim u odnosu na koji drugi tim? Budućnost, Zvezdu? Ne vidim da je skuplji, ali svejedno kvalitet ne odgovara ceni koliko god da su zaista sve to platili

S tim da je Ostoja u pravu, ne mozes i praviti mlade igrace i imati rezultat. Sto je stvar koju uopste ne kapiraju pojedinci i kod vas i kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Pa ja i govorim o tome da kvalitet ne odgovara cijeni.
I mi imamo taj problem,ali eto stigao Radonja pa ide nabolje.
S tim sto ja ne mislim da je Sasho losh trener, bas naprotiv...
Inace ne komentarisem Czv, ali ovaj put cu se usuditi. Po cemu to CZv igra bolje sada? Izgubili ste 20 razlike od Igokee, a moglo je otici i stoka razlike. Izgubili ste i u EL od ekipe koja je gubila i 40 razlike ove sezone. Dobili ste jedva najgori Pao koji sam ja gledao u poslednjih 20 godina. A da ne govorim sto ce se sada budzet samo povecavati jer se neki rezovi moraju praviti.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alek The Great said:
12 minutes ago, Kosta said:
Pa ja i govorim o tome da kvalitet ne odgovara cijeni.
I mi imamo taj problem,ali eto stigao Radonja pa ide nabolje.
S tim sto ja ne mislim da je Sasho losh trener, bas naprotiv...

Inace ne komentarisem Czv, ali ovaj put cu se usuditi. Po cemu to CZv igra bolje sada? Izgubili ste 20 razlike od Igokee, a moglo je otici i stoka razlike. Izgubili ste i u EL od ekipe koja je gubila i 40 razlike ove sezone. Dobili ste jedva najgori Pao koji sam ja gledao u poslednjih 20 godina. A da ne govorim sto ce se sada budzet samo povecavati jer se neki rezovi moraju praviti.

Da ne idemo previse u offtopic - Radonja.

Po meni se vec vidi napredak, a nismo kompletni.

Sasho je odlicno rjesenje za KKP. Jedini problem je sto on nije birao ove igrace.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kosta said:

S tim da je Ostoja u pravu, ne mozes i praviti mlade igrace i imati rezultat. Sto je stvar koju uopste ne kapiraju pojedinci i kod vas i kod nas.

Pa nije bas tako

Niko ne misli da ti izbacujes celu petorku i pleja i centra i beka... naravno da ne

Ali jednog igraca za 2 - 3 sezone mozes da izbacis sigurno

Link to comment
Share on other sites

Just now, ranzo said:

Pa nije bas tako

Niko ne misli da ti izbacujes celu petorku i pleja i centra i beka... naravno da ne

Ali jednog igraca za 2 - 3 sezone mozes da izbacis sigurno

Mi od Gudure nismo izbacili kvalitetnog mladog igraca. 'nuff said.

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alek The Great said:
21 minutes ago, Kosta said:
Pa ja i govorim o tome da kvalitet ne odgovara cijeni.
I mi imamo taj problem,ali eto stigao Radonja pa ide nabolje.
S tim sto ja ne mislim da je Sasho losh trener, bas naprotiv...

Inace ne komentarisem Czv, ali ovaj put cu se usuditi. Po cemu to CZv igra bolje sada? Izgubili ste 20 razlike od Igokee, a moglo je otici i stoka razlike. Izgubili ste i u EL od ekipe koja je gubila i 40 razlike ove sezone. Dobili ste jedva najgori Pao koji sam ja gledao u poslednjih 20 godina. A da ne govorim sto ce se sada budzet samo povecavati jer se neki rezovi moraju praviti.

Da to je bas realan pokazatelj protiv Igokee🙄

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kosta said:

S tim da je Ostoja u pravu, ne mozes i praviti mlade igrace i imati rezultat. Sto je stvar koju uopste ne kapiraju pojedinci i kod vas i kod nas.

 Slažem se, s tim što bih kod njega voleo da vidim da krene ili jednim ili drugim putem (ni vi se niste proslavili s odlukom, onog ko Radanova ovoliko dugo drži na klupi bih kastrirao).

 

No dobro, naviko sam se od Ostoje da priča previše

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki Dzep said:

 Slažem se, s tim što bih kod njega voleo da vidim da krene ili jednim ili drugim putem (ni vi se niste proslavili s odlukom, onog ko Radanova ovoliko dugo drži na klupi bih kastrirao).

 

No dobro, naviko sam se od Ostoje da priča previše

Ni mi ni vi se nismo proslavili, ali jbg kad se traze instant rezultati.

Po meni, i Ostoja i gazda Chova rade dobro svoj posao*

 

*sad kad me napadnu da trolujem 😄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex_Serbia said:

Pa jel ti naveo samo Igokeu?

Ne znam kako se usudjujes da omalovazavas bilo kog Evroligasa, razumem da si ozlojedjen zbog poraza od Borca, ako ti je lakse da se iskenjas po Zvezdi, onda je to valjda ok. Ja se necu usuditi da komentarisem Partizan.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Crni said:

Ne znam kako se usudjujes da omalovazavas bilo kog Evroligasa, razumem da si ozlojedjen zbog poraza od Borca, ako ti je lakse da se iskenjas po Zvezdi, onda je to valjda ok. Ja se necu usuditi da komentarisem Partizan.

 

Ovaj...ajde ponovo procitaj sta ti je Alek napisao pre nego sto nastavis da fekališeš. To sto su pomenuti evroligasi, ne znaci da ne stoje sa formom i igrom kako je navedeno.

 

Uostalom i vi ste evroligasi...

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosta said:

S tim da je Ostoja u pravu, ne mozes i praviti mlade igrace i imati rezultat. Sto je stvar koju uopste ne kapiraju pojedinci i kod vas i kod nas.

 

Zato mozes da ne dajes sansu mladim igracima, ali istovremeno i da nemas rezultat.

 

Covic i Mijailovic se tako ponasaju jer iza njih stoji drzava koja ce uvek davati za plate strancima i koja ce uvek na kraju sanirati dugovanja.

 

Nisu toliko bitni mladi igraci, bitni su igraci koji imaju motiv da grizu da bi obezbedili daleko bolji ugovor sledece sezone u nekom evroligaskom klubu. Tako je Radonjic uspeo da dodje nadomak TOP 8 i do 16 pobeda u sezoni iz 30 meceva (tako smo dosli do TOP 8).

 

Po meni ove sezone najbolji koncept i najbolji tim ima Buducnost - nije neki strasan budzet, 12. igrac im je Zugic, ali su doveli radnike uz dvojicu na pleju koji imaju slobodu u igri. Imaju i dobrog trenera. Cedevita je uzas, Mornar se standardno bahati (sad su to bahacenje doveli na jedan novi nivo), mi smo promenili 18 igraca, Partizan igra katastrofalno.

Edited by goldberg
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...