Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Šut je taj koji pravi ozbiljnu razliku, uz pravu energiju naravno. Ali nekako kad imaš dobru energiju, doći će i taj šut ili, čak i ako ne dođe, igraćeš utakmicu na jednu loptu kao recimo protiv Cedevite prošle godine. Nećeš dozvoliti da te nakantaju neke Krke uz sve poštovanje. A kad uz energiju ovaj tim ima i šut može bukvalno sa svakim da igra. Nije neka mudrost. Kada nam skupe ispod koša, krenemo da pogađamo otvorene šuteve. Kada izađu široko otvori se prostor za pikenrol.

Problem je kad krenemo da kamenjarimo iz otvorenih pozicija i uz energetski padnemo pa pustimo tekmu niz vodu.

Ista je priča i sa Trifom. Kad krene da ubacuje sve to izgleda mnogo lepše.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kada i sa kim igramo prvu u Top 16?

 

P.s. Uz sve horore, probleme sa povredama i u svlacionici, trenerima i igranju bez navijaca u dosadasnjem toku sezone, skor 6-4 u grupi je sasvim korektan. To je, svega, 1 pobeda manje nego lane u ovoj fazi.

 

Eto, da i ja izadjem iz 2020. sa pozitivnom notom o nasem Partizanu 😊

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Iskreno večerašnja utakmica je najbolji dokaz.
I nije jedini primer prethodnih godina.
Svake godine bar jedan od kandidata za F4 izgubi u nelegalnim objektima na padani, dok jedina ekipa ima sigurne bodove.

Tužno je što samo jedan tim i jedan sportski novinar ukazuju na neregularnost.

Sad se poklopilo sa nama odgovara, ali ko zna, možda se na proleće i mi okliznemo, a najavljuju el pojačanja za nekadašnji radnički basket.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jasno je da su Budcnost i Zvezda sada vec potpuno nedostizni. Mornar je tesko dostizan.

 

Mega i COL su nam takmac za to 4.mesto, uz uslov da mi apsolutno pokidamo u ABA ligi do kraja (ne znam smemo li uopste imati vise od 1 poraza do kraja). 

 

Gotovo nemoguc scenario.

A Igokea?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Cooper said:

Kombinovano EC i ABA do pauze...

 

3.1. @ Split
9.1. @ Borac
13.1. vs Trento
16.1. @ Buducnost
19.1. @ Metropolitans 92
23.1. vs FMP
27.1. @ Lokomotiv
30.1. @ COL
2.2. vs Lokomotiv
6.2. vs Igokea

 

Au, kakav raspored, pakao živi, 10 tekmi za 35 dana :classic_ohmy:

 

 

 

8 minutes ago, Sector said:

Svaka cast FMP-u, odigrase sinoc muski i vratise vas u borbu za PO.

 

Da, sada imamo samo 3 poraza više od Olimpije + idemo tamo. Plus još 2 ekipe koje imaju 3, odnosno 4 poraza manje od nas, koje sve treba da prestignemo...

 

Ta priča je gotova po meni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cedevita da pogubi sve ove sto nije odigrala nama nista ne znaci. Ako su Czv i Buducnost sigurni, pa i Mornar, mi treba da gledamo i Igokeu i Megu. Da dovedemo 2 azdaje i dobijemo sve do kraja mnogo je tu razultata koje treba da nam se pogode. Ne kazem da nije moguce, ali nije realno.
Ajde da mi popravimo nasu igru, budemo konstantni i da malo uzivamo gledajuci je.

Link to comment
Share on other sites

Oprosti ali

50 minutes ago, realno *w said:

 

Da, sada imamo samo 3 poraza više od Olimpije + idemo tamo. Plus još 2 ekipe koje imaju 3, odnosno 4 poraza manje od nas, koje sve treba da prestignemo...

 

Ta priča je gotova po meni.

 

48 minutes ago, Alex_Serbia said:

Naravno da je gotova. Ali vole komsije da zvuce dobronamerno, u duhu praznika.

 

7 minutes ago, Alek The Great said:

Cedevita da pogubi sve ove sto nije odigrala nama nista ne znaci. Ako su Czv i Buducnost sigurni, pa i Mornar, mi treba da gledamo i Igokeu i Megu. Da dovedemo 2 azdaje i dobijemo sve do kraja mnogo je tu razultata koje treba da nam se pogode. Ne kazem da nije moguce, ali nije realno.
Ajde da mi popravimo nasu igru, budemo konstantni i da malo uzivamo gledajuci je.

 

 

To nije "partizanstina".

 

Gore glava! Necu da vidim dole glava! Gore glava! Kakav je to nacin?

 

(ako vas ne motivise govor, mozda ce vas barem secanje na ovu utakmicu malo oraspoloziti)

 

 

Sve dok ima i matematicke, teorijske sanse, treba da budete pozitivni (duhom, stavom, a ne na nekim aktuelnim testovima).

 

Ovako, po pesimizmu ovde, ispada da vi imate manje sansi za ABA playoff nego Zvezda za EL Top8. Igra se dok ne bude kraj. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Kooineeperk said:

Oprosti ali

 

 

 

 

To nije "partizanstina".

 

Gore glava! Necu da vidim dole glava! Gore glava! Kakav je to nacin?

 

(ako vas ne motivise govor, mozda ce vas barem secanje na ovu utakmicu malo oraspoloziti)

 

 

Sve dok ima i matematicke, teorijske sanse, treba da budete pozitivni (duhom, stavom, a ne na nekim aktuelnim testovima).

 

Ovako, po pesimizmu ovde, ispada da vi imate manje sansi za ABA playoff nego Zvezda za EL Top8. Igra se dok ne bude kraj. 

 

 

Pa čisto matematički gledano, Zvezdine šanse su mnogo bolje,2-3  pobede zaostatka, a 5 kola više nego u ABA. Druga stvar je koliko je to igrački realno.

 

Uglavnom, ne mislim ni ja da treba da se predaju i ne znam ni ja šta, namerno gube tekme. Neka pobede sve što mogu do kraja, ali šanse su mizerne jer ne da zavisimo od drugih rezultata, nego nam treba da se raspadnu 2-3 ekipe uz tačno određen odnos međusobnih pobeda, koji nama odgovara. Samo jednom se desilo da ekipa sa više od 8 poraza, tj tačno 9, uđe u plejof, a mi smo već na 6. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Auuu jbt i sta ako se izborimo za to 4 mesto ?!

Hoce li vucic pasti s'vlasti

Hoce li ostoja postati grobar

Hoce li se vratiti "svi da odu jedan da se vrati"...

Ne kazem, naravno da kkp treba u svakoj tekmi da se bori za pobedu, naravno da ce biti neuspeh ako ne budemo bar cetvrti jer ovaj tim to moze i mora... ali ta prica joj samo 4 mesto pa cemo onda - mislim sta ?! Ispasti od cigana u 1/2 ?! 

 

Ja bi bio srecan sa jos jednom zuckovom levicom, daj sta das, trofej je trofej, jedna tekma se igra tu nam je kakva takva sansa

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...