Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Nije gotova u EC, samo smo mi pesimisti.

 

A i nije bas da smo nba ili stabilan klub... ili makar da imamo i glavu ili rep...ili upravu koja nam misli dobro...pa da krecemo u neke rekonstrukcije. Pored menadzerskih, doktorskih i trecih mesetanja i gorepomenutih stvari koje mi NISMO...Ne vidim poentu pokusaja ribilda.

 

Osim ako se pod ribildom ne smatra igranje sa klincima juniorima, pa onds eto, kao ne bacamo pare.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Iz tabora košarkaškog kluba Partizana jutros je proizašla priča da je Nemanja Gordić na izlaznim vratima kluba, a šuška se i da će karijeru nastaviti u Mornaru! Logično pitanje je ko će ga zameniti?

Čini se da je i to poznato! Reč je o američkom plejmejkeru Demetrijusu Džeksonu.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, odupri se ludilu said:

Dosta turcizama se zapatilo u našem jeziku al ni jedan nam ne pristaje kao seiriti se...nekako nam srednje ime...i taman kad pomislih vidi komšija što se seire pogledah na internetu jer ko nema u vugla nadje na googla sta to zapravo znači... natenane se nasladjivati tuđom mukom je sazeto objašnjenje i nekako pristaje situaciji ovde.

Nema potrebe da seirite komšije svesni smo trenutka a da je ljepši nekom drugom bi zapao.

Mnogi od vas su dobronamerni i dobrodošli i nema razloga da ne ostanemo takvi.

Feliz Navidad svima koji slave!

 

Zna li nako postoji li engleski izraz za seiriti, u punom obimu značenja?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Jakob Aman said:

Iz tabora košarkaškog kluba Partizana jutros je proizašla priča da je Nemanja Gordić na izlaznim vratima kluba, a šuška se i da će karijeru nastaviti u Mornaru! Logično pitanje je ko će ga zameniti?

Čini se da je i to poznato! Reč je o američkom plejmejkeru Demetrijusu Džeksonu.

link pliz

Link to comment
Share on other sites

https://www.sportske.net/vest/kosarka/gotovo-ode-gordic-428224.html

 

I zvanično Gordić u Mornaru. 

 

Možda nije bio na nivou ovu sezonu, ali većina nije. 

Prošle sezone nas je na dosta utakmica sam vukao i izvlačio i hvala mu na toj sezoni kao i svima ostalima koji su učestvovali, bilo je divno.

 

Srećno u daljoj karijeri! 

 

Sad ćemo da vidimo šta Ali može, pošto čisto sumnjam da će biti neka druga zamena. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

https://www.sportske.net/vest/kosarka/gotovo-ode-gordic-428224.html
 
I zvanično Gordić u Mornaru. 
 
Možda nije bio na nivou ovu sezonu, ali većina nije. 
Prošle sezone nas je na dosta utakmica sam vukao i izvlačio i hvala mu na toj sezoni kao i svima ostalima koji su učestvovali, bilo je divno.
 
Srećno u daljoj karijeri! 
 
Sad ćemo da vidimo šta Ali može, pošto čisto sumnjam da će biti neka druga zamena. 
 
 
Ne pratiš ns času - mi smo odustali od ove sezone, isplaćujemo dugove, uz božiju pomoć i grobare napadamo sledeću...
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Luchifer89 said:

Ne pratiš ns času - mi smo odustali od ove sezone, isplaćujemo dugove, uz božiju pomoć i grobare napadamo sledeću...

 

Kako govnar to samo nije predočio pred start ove sezone? Verovatno je hteo, samo zaboravio da zapise na papir i zalepi za ogledalo kupatila kao podsetnik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam sta vama nije jasno?! Pa logicno je da ako je procena da nemamo sanse za PO i za osvajanje EC da nema potrebe da se ulaze vise ove sezone. Bicemo 5. ili 6. u Aba i igracemo taj EC. Zasto bi se uzalud bacali novci.
To je jasno, ali nije jasno - zašto je već u decembru sve otišlo uqratz?
Aj to pojasni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...