Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

54 minutes ago, Golijat said:

@Kooineeperk Stvarno zanimljivi podaci. Odakle ove informacije? Tj ko je izvor?

 

Ma sprdam se, kao sto sam i napomenuo, ali sam malo nastelovao tako da kad se izracuna, je to jedan fin, "nikad veci na ovim prostorima" budzet. Dodje nekih 10milki (doduse USD valute). 😄

 

 

Ali sve i da se proda jedna solja i deo tih pare dodje u KKP (ne mora dres), da nekolicina dece pocnu da prate Partizan, i pod uslovom da ovo zapravo i nije nista kostalo sam klub osim tvitovanja, slanja logo-a i ostalih materijala da Kinezi sami sve odrade, onda je povrat investicije ogromna 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Radi se o nekoj saradnji KSS i Kineza, gde mi njima šaljemo trenere, znanje itd, a pošto ima naših tamo, oni uz odobrenje kluba napravili ovo. Dok je sve bilo normalno, prošle sezone su dolazili neki klinci, kineske pkole košarke itd. Da li će biti para, ko zna. Ako je tačno da ne dobiju nikakve pare od ovog šipa ćto se reklamira na sajtu, onda tek od ovoga neće.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

Ma sprdam se, kao sto sam i napomenuo, ali sam malo nastelovao tako da kad se izracuna, je to jedan fin, "nikad veci na ovim prostorima" budzet. Dodje nekih 10milki (doduse USD valute). 😄

 

Ti se mozda sprdas, ali Kina zaista jeste ogromno trziste i mnogi se tamo dodvoravaju upravo zbog ekonomskog potencijala. Uopste nije naivno, a imajuci u vidu koliko su operisani od kosarke a vole da se loze na istu, ovo mozda i nije potez za zanemarivanje. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

predlažem da partizan istupi iz eurocupa i pristupi kineskoj prvoj ligi. nakon tri uzastopno osvojene titule i akvizicije originalnog jr smitha, šalje faks kineskom savezu u leto 2024. da napušta ligu (što će kineska vojska slučajno otkriti koristeći sonar) & dogovara dijamantski wild card sa bartomeuom (jer je oridjinale jr i u 39oj i dalje tarme wild) i na taj način zgrcje fantastičnu dobit koju je shilobad vodio u svesci iz matematike A4 formata kao duple knjige (napred kina pa obrne na poslednju stranu i stavi euroleague). 

 

naravno, svake sezone doputujete na kls. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

predlažem da partizan istupi iz eurocupa i pristupi kineskoj prvoj ligi. nakon tri uzastopno osvojene titule i akvizicije originalnog jr smitha, šalje faks kineskom savezu u leto 2024. da napušta ligu (što će kineska vojska slučajno otkriti koristeći sonar) & dogovara dijamantski wild card sa bartomeuom (jer je oridjinale jr i u 39oj i dalje tarme wild) i na taj način zgrcje fantastičnu dobit koju je shilobad vodio u svesci iz matematike A4 formata kao duple knjige (napred kina pa obrne na poslednju stranu i stavi euroleague). 

 

naravno, svake sezone doputujete na kls. 

A na utakmicama nam je panda maskota, dakako crno bela. I niko neće od "tvojih" posumLJati da si ispod odežde ti i da si se prodao za šaku juana.😜

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

predlažem da partizan istupi iz eurocupa i pristupi kineskoj prvoj ligi. nakon tri uzastopno osvojene titule i akvizicije originalnog jr smitha, šalje faks kineskom savezu u leto 2024. da napušta ligu (što će kineska vojska slučajno otkriti koristeći sonar) & dogovara dijamantski wild card sa bartomeuom (jer je oridjinale jr i u 39oj i dalje tarme wild) i na taj način zgrcje fantastičnu dobit koju je shilobad vodio u svesci iz matematike A4 formata kao duple knjige (napred kina pa obrne na poslednju stranu i stavi euroleague). 

 

naravno, svake sezone doputujete na kls. 

Nije los predlog, pored titule Prvaka Evrope imali bi i titulu Prvaka Azije - Covic bi kukao na Skupsini  UN. :s_d:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, odupri se ludilu said:

A na utakmicama nam je panda maskota, dakako crno bela. I niko neće od "tvojih" posumLJati da si ispod odežde ti i da si se prodao za šaku juana.😜

 

kad mi u glavnom štabu narodne republike partizan kažu da plata kasni i citiraju lovernja i bertansa na mandarinskom:

 

giphy.webp

 

15 minutes ago, Kronostime said:

Nije los predlog, pored titule Prvaka Evrope imali bi i titulu Prvaka Azije - Covic bi kukao na Skupsini  UN. :s_d:

 

da jebote, kineska verzija badalone. ionako n'umete da uzmete evropske titule igrajući kod kuće

Edited by đubrivo.
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije Badalona nego Fuenlabrada. Potrebno je neko predznanje za ulazak na ovaj topik, majku mu.

 

Je l' to znači da bi se Ostoja preorijentisao na neke kineske automobile?

 

Javljaju insajderi da je Shuanghuan logo vec nalepljen pored Land Rovera u salonu u Cacku. Morao sam da guglam -

 

shuanghuan Auto was a Chinese automobile manufacturer headquartered in Shijiazhuang, Hebei Province. It was established in April 1988 and acquired the state-owned automobile manufacturer Red Star in 2002

 

Cova nam ulazi u klub preko kineza i partije.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Vidim ima nove poruke na temi, udjem da vidim da li je neko napisao nesto pametno o toj saradnji... i vidim 20 postova trolovanja i medjusobnog drkanja...

 

Aj malo uozbiljite, stvarno me je zanimala forma te saradnje sa Kinom. 

Toma Grobar rukovodi onim telom za saradnju sa Kinom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, John Terry said:

Vidim ima nove poruke na temi, udjem da vidim da li je neko napisao nesto pametno o toj saradnji... i vidim 20 postova trolovanja i medjusobnog drkanja...

 

Aj malo uozbiljite, stvarno me je zanimala forma te saradnje sa Kinom. 

 

1. dobio sam posao

2. pazi kako pises o meni, ujedinjene nacije su me proglasile ugrozenom i ranjivom vrstom

 

edit + mi ron artest porucuje vini ja sam pandin prijatelj

 

screen-shot-2015-05-29-at-2-28-22-pm.png

Edited by đubrivo.
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...