Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Prvo, ne vidim kako su to dva ista tipa igrača. Drugo, ne vidim na koju magiju možemo da dovučemo Pejna, lik može da bude back up u EL. Ali, ako stvarno možemo, iako sam uživo gledao kako nas je Uthof silovao odakle je stigao, glasam za Pejna, izgleda kao bad mf, rođen u Dejtonu, a i prezime mu je skroz komplementarno sa trenutnom situacijom u kojoj se nalazimo... 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki Dzep said:

Prvo, ne vidim kako su to dva ista tipa igrača. Drugo, ne vidim na koju magiju možemo da dovučemo Pejna, lik može da bude back up u EL. Ali, ako stvarno možemo, iako sam uživo gledao kako nas je Uthof silovao odakle je stigao, glasam za Pejna, izgleda kao bad mf, rođen u Dejtonu, a i prezime mu je skroz komplementarno sa trenutnom situacijom u kojoj se nalazimo... 

 

Cetvorke, iste visine, slicne gradje, vole da sutiraju trojke, u reket ulaze uglavnom u odbrani. Sustinski, najveca im razlika sto je jedan crnac, a drugi belac.

 

Priznajem, Uthofa sam gledao samo te sezone u Zenitu, koja je bila kaubojska ekipa, pa je moguce da imam pogresan utisak. Svakako Pejn zvucnije ime u Evropi, iako osim sezone u Asvelu, nije bas da je briljirao. Ono u PAO je bilo bas lose.

Link to comment
Share on other sites

Ako Frensis tako kaže, ja verujem Frensisu. Na žalost, ako je kesetina (kapiram da mr Frensis tu misli pre svega na odbranu) onda je to verovatan znak da ćemo ga i dovesti. Sve ukazuje na to, poklopile su se kockice, Pejn, Dejton, kesa u odbrani, još ako su mu slobodna kritična, ne moram ni da pratim siuaciju više... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pejn je jedan od košarkšaki najglupljih igrača koje sam gledao. Navijao sam da bude nešto od njega, retko dobar lik, ali ne vredi. Dečko bukvalno ima momente kada ne zna gde se nalazi, za njega baš važi ono žali bože fizikalija.

 

Uthof je baja, ali nisam objektivan, generalno mnogo gotivim igrače sa Ajove. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Malo je degutantno doći kod komšija i raspravljati o letovima, čekiranju i džet legu.. Svi znamo ko leti a ko ide autobusom. Nema smisla bar dok je Ostoja još uvek u drumskom saobraćaju.

 

Jeste i ja se iskreno izvinjavam sto sam pokrenuo prakticno tu temu, ali nije vezano samo za ovu utakmicu niti za "moj" klub. Meni je sramotno da se decko od 25 godina zali na jebeni umor, a on se profesionalno bavi kosarkom. Jadno mi je, to je sve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je l verujete da sam pre par dana guglao da vidim gde je Utof?

 

Mada realno, čoveku je tekma protiv nas highlight karijere, ako se izuzme ta tekma, on jedva da je imao 6ppg u EC.

 

edit: da se razumemo, takva streč četvorka bi svakako legla ovom timu. 

 

 

edit2: kada je zadnji put taj "Luca" bio u pravu za nešto?

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Uthof je toliko beo da je ozenjen cerkom jednog od Trampovih bliskih saradnika.

 

Pejn jeste malo sporiji, ali mislim da bi sa njim moglo da se radi. Covek je u zivotu svasta proziveo i ako mu se adekvatno pristupi (a Sasko deluje kao ok lik) mogao bi da procveta. S druge strane, mozda bas i nije jeftin. Tako da bih rekao da je high risk - high reward.

Plus, moze da se spusti i na 5 ponekad sto ovaj prvi nema teorije. A poceli smo pricu od toga da je na 5 promaja 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dobra bi došla  nama i strech četvorka, fali nam suterskih opcija, onda bi u tom slučaju mogao Tomas da glumi 5 u small ball varijantama jer može igrati blizu kosa. Razvucena odbrana odgovara našim penetrativno potentnim spoljnim igračima. Ali po meni bi Keva Jones/Milan Mačvan tip igrača najviše legao.    

Edited by odupri se ludilu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, jedibojan said:

Care to elaborate? Nisam upoznat sa likom i delom, ali vidim da je 19/20 imao sasvim ok EL statistiku

 

Nije SF bio oduševljen ni idejom za Rejnoldsa letos :D

 

Čisto da ne bude opet ne valja Pejn, pa dođe neko iz Braunšvajga. 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...