Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Prvo da izjavim da su oni sa Arene retardi jer nijednom nisu ponovili ni taj šut niti onu situaciju pre, sa kampovanjem u reketu.

 

Ni ja ne mogu da krivim Kodija za ovakav izbor akcije. Izabrao je jedno od regularnih rešenja, nije prošlo i jbg...

 

U utakmici u koj smo promašili okruglo dvadeset pokušaja za tri, od kojih su mnogi bili otvoreni, mi mu prigovaramo što nije iz reketa podelio na tri. Drugo, čoveku su tranzicija i ulaz oružja, očekivano je bilo da će da povuče, razbije odbranu i sam završi. Jeste, možda je mogao da krene pored Davidovca do kraja ali nije ni da je bacio neuobičajenu frljoku. Zatim, on nije paser, primetno je da nema taj instinkt, slabije pronalazi uglove, nema osećaj niti oči za to, ko zna da li bi uspeo da baci dobru loptu Gordi. A delom je i linija dodavanja bila pokrivena.

 

Jeste očajno otvorio meč i bio kriminalan u prvom pol. ali se mora reći da nas je držao u značajnom delu utakmice. Na kraju dobre brojke, vrhunska bacanja, čak devet napravljenih faulova na njemu. Vratio se iz rupe i pružio dobro izdanje, rešpekat za to.

 

U vezi toga što Mozli nije prikucao, čini mi se da se lopta odbila malo više nego što je očekivao pa je već bio u padu. Loš tajming, jbg.

............

Da malo drugačije napišem ono što ste većinom primetili - ako ovu utakmicu iskoristimo da vidimo gde smo ne u odnosu na njih nego u odnosu na nas same i potrudimo se da to unapredimo biće sve kako treba.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, realno *w said:

Elem, premotah sada zadnji minut, šteta što sudije toliko dvoumile da li da sviraju duplu Lojdu ili 6 sekundi u reketu Obrajanta, pa na kraju nisu svirali ništa. Al dobro, bilo je i sa druge strane nekih situacija, jedino što je ovo bio koš za pobedu.

 

CMM je lud i on po meni ne treba da igra završnice. On jednostavno ne razlikuje zadnji minut i bilo koji drugi deo tekme.

 

Izabrati onaj foluter u momentu kada na jednoj strani Gorda, na drugoj Pejdž, sami kao duhovi.  Čist poklon protivniku.

 

 

Sta kazes, jos to da su svirali vam falilo?

Greota da ostanete na mizernih 38 bacanja valjalo je i jubilarno 40 mucenicko da izvedete naspram lopovskih 13.

Oruzana pljacka.

Bez maski.

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Prvo da izjavim da su oni sa Arene retardi jer nijednom nisu ponovili ni taj šut niti onu situaciju pre, sa kampovanjem u reketu.

 

Ni ja ne mogu da krivim Kodija za ovakav izbor akcije. Izabrao je jedno od regularnih rešenja, nije prošlo i jbg...

 

U utakmici u koj smo promašili okruglo dvadeset pokušaja za tri, od kojih su mnogi bili otvoreni, mi mu prigovaramo što nije iz reketa podelio na tri.

 

Hvala  što si me poštedio tipkanja, naglasak na boldu

 

 

 

 

46 minutes ago, Barkley#34 said:

Još jedna stvar - prilično dugo smo igrali sa Gordom, Kodijem i Pejdžom na parketu i fino je izgledalo. Ako Ali može da se brzo uključi očekujem sve više takvih perioda.

Odlično smo igrali ovu varijantu prošle sezone i bilo mi je čudno što je Japanac i Sašo nikako ne probaju

 

 

 

 

 

 

edit: nadam se da niska petorka ubuduće neće biti iznudjeno rješenje (4 lične Rade i Danguba) već regularna opcija

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Tačno, trebalo je kod svake šutnute trojke još i faul da sviraju za vas, da bude 3+1.

Sa kakvim procentima ste šutirali trojke, a sa kakvim bacanja, bilo bi ipak samo 3 😄

 

Puno ste skupljali bez ikakve potrebe, em nemamo dobre rol igrače em smo zadnji koristan lob pas bacili protiv Krke.

Edited by Liska Manjina
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Da malo drugačije napišem ono što ste većinom primetili - ako ovu utakmicu iskoristimo da vidimo gde smo ne u odnosu na njih nego u odnosu na nas same i potrudimo se da to unapredimo biće sve kako treba.

Toeto. 

 

Skroz sam zaboravila da nam sledi reprezentativna pauza, skoro kao porucena, taman da Jaramaz zavrsi oporavak. 

 

 

Jedna kontraverzna izjava meni je ovaj derbi bez publike bio super :59: 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Liska Manjina said:

Sa kakvim procentima ste šutirali trojke, a sa kakvim bacanja, bilo bi ipak samo 3 😄

 

Puno ste skupljali bez ikakve potrebe, em nemamo dobre rol igrače em smo zadnji koristan lob pas bacili protiv Krke.

Mislio sam nešto drugo, ali jbg. moraću da naučim da pišem preciznije. 🙂

 

Ne zezaj, imali ste sinoć jedan lob za Lojda na ziceru. 😛

Link to comment
Share on other sites

Bilo je gresaka na obe strane.

Kapiram ja da smo mi nezadovoljni i da vidimo samo na nasu stetu, kao i da komsije vide samo sto njima smeta.

 

Ono sto je sigurno da bolje sudjenje od hrvatsko slovenacke kombinacije necemo imati ove sezone.

 

Samo sto dalje od nase, rs i crnogorske kombinacije.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Prvo da izjavim da su oni sa Arene retardi jer nijednom nisu ponovili ni taj šut niti onu situaciju pre, sa kampovanjem u reketu.

 

Režija prenosa je potpuni skandal i tu se ništa ne menja i ne popravlja već godinama. Bitno da smo sinoć gledali slobodna bacanja iz pet različitih uglova, a za brdo zanimljivih detalja valjda računaju da ćemo sami da vrtimo u nazad i ponavljamo šta hoćemo da vidimo. A ako se nešto i ponovi, to ide isključivo za vreme igre.

 

Ja ne mogu da svarim toliku količinu amaterizma, imaš NBA, imaš ACB na toj istoj Areni, pa pogledaj jedan prenos, samo jedan, bilo koji, da vidiš kako se to radi. Jedina 'revolucija' koju sam video u prenosima u poslednjih nekoliko decenija je što se više po difoltu ne prebacuju na kameru ispod koša svaki put kad igrač uše u reket. Sve ostalo što se tiče režije je na istom ili nižem nivou od vremena kada je Ivo Daneu dizao trofej.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Arsenije Pesic said:

 

Režija prenosa je potpuni skandal i tu se ništa ne menja i ne popravlja već godinama. Bitno da smo sinoć gledali slobodna bacanja iz pet različitih uglova, a za brdo zanimljivih detalja valjda računaju da ćemo sami da vrtimo u nazad i ponavljamo šta hoćemo da vidimo. A ako se nešto i ponovi, to ide isključivo za vreme igre.

 

Ja ne mogu da svarim toliku količinu amaterizma, imaš NBA, imaš ACB na toj istoj Areni, pa pogledaj jedan prenos, samo jedan, bilo koji, da vidiš kako se to radi. Jedina 'revolucija' koju sam video u prenosima u poslednjih nekoliko decenija je što se više po difoltu ne prebacuju na kameru ispod koša svaki put kad igrač uše u reket. Sve ostalo što se tiče režije je na istom ili nižem nivou od vremena kada je Ivo Daneu dizao trofej.

Realno i slobodna bacanja i jesu najupadljivija bila sinoc.

Zamisli kako jebtek protivnickoj ekipi  ako se i vama smucilo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...