Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

14 minutes ago, Cooper said:

Imaš kod Tegija na Partizan TV.

Ljudi se toliko trude da naprave materijal sa treninga i utakmica, da uzmu izjave trenera i igrača, a najvijači neće da gledaju.

Niko da mu nije odgovorio.

 

Ako je bilo sumLje da li je Kuper = Tegi :whistling:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Cooper said:

Imaš kod Tegija na Partizan TV.

Ljudi se toliko trude da naprave materijal sa treninga i utakmica, da uzmu izjave trenera i igrača, a najvijači neće da gledaju.

Niko da mu nije odgovorio.

 

Eto ti pregled, eto ti lajk, subskrajb od ranije...samo na to mislite. 😠

 

 

😛

 

Tegi majstor, 30 sekundi klipa je posvećeno kadrovima Jankele i ekipe, kako drže noge uz zid 🤣

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 
Eto ti pregled, eto ti lajk, subskrajb od ranije...samo na to mislite. [emoji34]
 
 
[emoji14]
 
Tegi majstor, 30 sekundi klipa je posvećeno kadrovima Jankele i ekipe, kako drže noge uz zid [emoji1787]
Kaže Pantić da bi imao veću gledanost random klinac koji snima konje kako prde :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, đubrivo. said:

možda filipovski ima ranzove ključeve, pa ga je probudio. idem sam.

eee da jeste

pa da mu kazem sta sam sanjao i na kojoj poziciji treba da igraju zagor i ontario a vala moze i tomas na tu poziciju kako je krenuo

Link to comment
Share on other sites

Bravo Partizan!

 

Vrlo solidno izdanje obzirom na okolnosti.

 

Dusa nasa se vratila. Miler dobar, Pejdz opet pravi. Tacnije nestvaran.

 

Radojevic stalno prica kako sutira Dangubic, odem na ABA stats i slogiram se. Sve to dosta grbavo izgleda, ali brojke takodje ne lazu.

 

Gorda sveden na meru, to mi se svidja. Novice, imaj malo obraza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za pobedu. Igra je pocela dobijati neki smisao, ali i dalje puno kasnjenja u odbrani. Ne sumnjam da ce to brzo biti bolje, sve dok je zalaganje ovakvo.

 

Nece nas uvek ici ovako za 3 (vrv sad i ko zna kad), ali valja malo imati srece kad vec i njih onoliko kenja.

 

Nadam se da je nesto ostalo za prekosutra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto mi se svidja je sto smo imali 20 asistencija na 35 pogodjenih suteva. Znaci bilo je soliranja, ali manje nego inace. Obe ekipe su sutirale neverovatno. Ja ne znam da sam gledao neku evropsku utakmicu sa ovakvim procentima.
Evidentno je da nam nedostaje jedna cetvorka, a verovatno je to i prva cetvorka. Naravno, uz Jaretov povratak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...