Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Sve stoji samo je razlika da Sašo zna da vozi pa će  izvući neke utakmice koje Vlado ne bi uspio jer je to zanat za koji kao i svaki iskustvo mnogo znači. 

Iako sam ja optimista jer mi se čini da novi trener zna sta mu je činiti a pretpostavljam da je to bio i uslov dolaska. Vlado taj komoditet nije imao iz više objektivnih a i subjektivnih razloga.  Ali je imao priliku da se izbori za to.

Ja sam optimist da će Sašo ispeglati neke stvari samo ne znam koliki su i da li krajnji dometi zadovoljavaju grobarski puk. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ne sam Safete said:

Tek kad vidim promjenu u igri i prije svega u pristupu istoj reći ću da Japanac patetiše. 

Meni sve ovo isto izgleda čak i poslije promjene trenera a znamo svi kako bi ekipe trebalo da odreaguju kad se tako nešto dogodi. 

E baš to. Očekivao sam reakciju promenom trenera a ono ista priča.

Kao da postoji neki dublji problem u svlačionici... ali da vidimo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva reakcija posle par treninga? Pocetna reakcija sa novim trenerom moze biti samo vece zalaganje, sto bi mi rekli partizanstina.
Jedina losa stvar na utakmici protiv Cibosa je bila ta treca cetvrtina gde smo izgledali totalno pogubljeno. Cak mislim i da je trener ispucao 2 tajmauta. Ali ta cetvrtina je bila toliko losa da kvari celokupan utisak kao da je samo ona i igrana.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

Kakva reakcija posle par treninga? Pocetna reakcija sa novim trenerom moze biti samo vece zalaganje, sto bi mi rekli partizanstina.
Jedina losa stvar na utakmici protiv Cibosa je bila ta treca cetvrtina gde smo izgledali totalno pogubljeno. Cak mislim i da je trener ispucao 2 tajmauta. Ali ta cetvrtina je bila toliko losa da kvari celokupan utisak kao da je samo ona i igrana.

 

Ali zalaganje je jedva za promil vece otkako je dosao Sasko. Secam se kada je Dzile nasledio Peru, zalaganje nebo i zemlja vec na prvom mecu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma ekipa je razje*ana

tacno se vidi da nema hemije da ne disu ko tim

vrv ce saso to koliko toliko utegnuti ali da ce se vratiti ono kao pre ne verujem, prosto odradjivace posao manje ili vise korektno ali ono svi ko jedan tesko, definitivno je nesto puklo

Link to comment
Share on other sites

Možemo odigrati dobru utakmicu večeras.

 

Prethodna nije merilo. Igrali smo je bez Tomasa, gde je atmosfera bila u q.

 

S.Janković je imao 20+ minuta, Rade tek 15 a Novica nije ni igrao.

 

Biće drugačije večeras, nije nerealno da ih otresemo.

 

Za to nam treba CMM sa početka sezone koji baca cigle ali kida u tranziciji i probija reket.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...