Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

25 minutes ago, greenenvy said:

Vi zaboravljate da je Dzile sa onakvom ekipom Buducnosti te sezone protiv Zvezde i Cedevite imao skor 10-2 i ispao u polufinalu EKa ako me secanje sluzi od Darusafake u kojoj je Wilbekin igrao kao Larkin. 

 

Mi smo underdog, a njemu ta uloga dobro ide. Bice to dobro ako stvarno bude dosao. 

Ta ekipa Zvezde i ova nemaju ni gram sličnosti.

 

Eto, igra Ročesti opet, ali manju ulogu. A trener je 100 puta bolji.

 

Naravno, u sportu je poželjno uvek se nadati.

 

Što je otpao Filipovski?

Link to comment
Share on other sites

Zar vam stvarno treba objasnjenje zasto Dzikic a ne Filipovski?! Sta mislite koji od njih dvojice ne zahteva doselekciju?

Bice zanimljivo u klubu, pogotovo onima koji su busili Dzileta u proslom mandatu, a takvih ima ih dosta. 

Pocevsi od PR-a, tim menadzera, potpredsednika, cuvenog savetnika predsednika i ostalih sakala. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzile je ok da vadi klub iz kanala ali to je to cim mu das da bira igrace i neko breme favorita vec stvari postanu upitne

 

Secam se odlicno na sta je licila nasa igra pod njim: da se proba nesto individualno ako moze ako ne (posto vec istice vreme) pripali trojku pa ako udje - super a ako ne - jbg ...

Secam se i da je na kraju poceo da me (pomalo) nervira mislim taj njegov urbano zezamo se kul fazon malo kblo malo americano a mi na terenu nemamo jednu krstenu akciju medjutim kad je doslo do onog ispadanja od fmp u 1/2 nisam se nervirao jer je bilo jasno da je klub digao ruke od njega a on od ekipe a ekipa od svih njih... prema onome sto se tad pricalo ovi iz kluba su se bas poneli jajarski ali nije ni dzile glumio gospodu u svakom slucaju verovao sam da se sigurno nece vracati dok su ovi tu

 

Da ne bude samo negativno ume dzile da zbije redove, nalozi ekipu skupi ih nekako e sad koliko ce to trajati... pa dobijao je on cigane sa cedom vitkovcem bozo djumicem robijom i cvetkom na pleju a cigani brutalni (ne ko sad ali opet znatno jaci)

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Jakob Aman said:

A kao Filipovski skup...

Ne dovodimo Itudisa jbt

 

Ovo sto kaze @Brimstone meni deluje vrlo realno. Dzile mozda trazi jednog igraca ili dva, Filipovski bi ig 6-7 otpisao i trazio zamene. Nije u pitanju plata, vec verovatno ambicija trenera, Dzile je vec naucio da radi sa underdog ekipama, Saso se vec ostvario i van SFRJ regiona.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ranzo said:

Dzile je ok da vadi klub iz kanala ali to je to cim mu das da bira igrace i neko breme favorita vec stvari postanu upitne

 

Secam se odlicno na sta je licila nasa igra pod njim: da se proba nesto individualno ako moze ako ne (posto vec istice vreme) pripali trojku pa ako udje - super a ako ne - jbg ...

Secam se i da je na kraju poceo da me (pomalo) nervira mislim taj njegov urbano zezamo se kul fazon malo kblo malo americano a mi na terenu nemamo jednu krstenu akciju medjutim kad je doslo do onog ispadanja od fmp u 1/2 nisam se nervirao jer je bilo jasno da je klub digao ruke od njega a on od ekipe a ekipa od svih njih... prema onome sto se tad pricalo ovi iz kluba su se bas poneli jajarski ali nije ni dzile glumio gospodu u svakom slucaju verovao sam da se sigurno nece vracati dok su ovi tu

 

Da ne bude samo negativno ume dzile da zbije redove, nalozi ekipu skupi ih nekako e sad koliko ce to trajati... pa dobijao je on cigane sa cedom vitkovcem bozo djumicem robijom i cvetkom na pleju a cigani brutalni (ne ko sad ali opet znatno jaci)

 

A on bas sad ima tu mogucnost biranja igraca i breme favorita? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, greenenvy said:

A on bas sad ima tu mogucnost biranja igraca i breme favorita? 

Sad nema jer mi smo vec zasrali i ako je sezona tek pocela, zato i kazem da vadi iz kanala... medjutim kad krene sledeca sezona imace, em sto ce sam sastavljati roster em sto cim vodis kkp ljudi to ocekuju i ne interesuje ih mnogo koliki budzet imaju sokici futura i cigani

Link to comment
Share on other sites

Dzikic je pre svega jedan "kosarkaski pismen" trener. Iza sebe ima dugu trenersku karijeru protkanu trofejima, u Sloveniji je osvojio sve sto se moze osvojiti, uzeo je i trofej ABA lige (kada svakako nije bio underdog vec jedan od tri favorita za titulu). Uzeo je i taj Eurochallenge pobedivsi Lokomotivu. Sa Krkom!

 

U Partizanu je imao bas krsh ekipu.

 

S obzirom da je u dusi crno-beli barem koliko i neki drugi treneri kojima je to bila "pozeljna osobina", rekao bih da zasluzuje jos jednu sansu a imace svakako bolji tim nego prethodni put. 

 

A verujem da je i jeftiniji od Filipovskog. 

 

Ne znam, meni on deluje kao bolji izbor. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...