Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

58 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

Jel ovo piše Cooper na finskom?

 

Ne razumem. Pisem na srpskom. 

 

Ili mislis na nick, cita se Kojneperk, i postoji prica oko toga = prababa mi je bila iz Finske, jednom sam imao priliku da je vidim kad sam imao 4-5 godina, ne secam se bas toga osim da je nista nisam razumeo sta mi je govorila, samo sam tako mali zapamtio ovaj izraz (i to verovato pogresno). Secam se da sam ja to tada shvatio nesto kao da ona mene naziva "vrtirep", "vragolan", "šašavko", tako nesto. I tako je ostalo urezano u secanje. Ne znam sta bi trebalo tacno da znaci a pogotovo ne znam da li bi se ovako pisalo i kad bi nesto znacilo 😄 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ne razumem. Pisem na srpskom. 

 

Ili mislis na nick, cita se Kojneperk, i postoji prica oko toga = prababa mi je bila iz Finske, jednom sam imao priliku da je vidim kad sam imao 4-5 godina, ne secam se bas toga osim da je nista nisam razumeo sta mi je govorila, samo sam tako mali zapamtio ovaj izraz (i to verovato pogresno). Secam se da sam ja to tada shvatio nesto kao da ona mene naziva "vrtirep", "vragolan", "šašavko", tako nesto. I tako je ostalo urezano u secanje. Ne znam sta bi trebalo tacno da znaci a pogotovo ne znam da li bi se ovako pisalo i kad bi nesto znacilo 😄 

 

Koji bedak, da ti baba i deda emigriraju iz Finske u Srbiju.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, mfmilan said:

Koji bedak, da ti baba i deda emigriraju iz Finske u Srbiju.

Zapravo steta je sto deda nije emigrirao kod taste u Finsku, kod te prababe. Ali to je neka druga prica, u kojoj bi mi omiljeni kosarkas bio Koponen a ne Teodosic. Ukoliko bih uopste i pratio kosarku. Neka, dobro je i ovako. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kooineeperk said:

 

Ne razumem. Pisem na srpskom. 

 

Ili mislis na nick, cita se Kojneperk, i postoji prica oko toga = prababa mi je bila iz Finske, jednom sam imao priliku da je vidim kad sam imao 4-5 godina, ne secam se bas toga osim da je nista nisam razumeo sta mi je govorila, samo sam tako mali zapamtio ovaj izraz (i to verovato pogresno). Secam se da sam ja to tada shvatio nesto kao da ona mene naziva "vrtirep", "vragolan", "šašavko", tako nesto. I tako je ostalo urezano u secanje. Ne znam sta bi trebalo tacno da znaci a pogotovo ne znam da li bi se ovako pisalo i kad bi nesto znacilo 😄 

 

 

Možda si pobrko Mađarsku i Finsku?

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Vi zaboravljate da je Dzile sa onakvom ekipom Buducnosti te sezone protiv Zvezde i Cedevite imao skor 10-2 i ispao u polufinalu EKa ako me secanje sluzi od Darusafake u kojoj je Wilbekin igrao kao Larkin. 

 

Mi smo underdog, a njemu ta uloga dobro ide. Bice to dobro ako stvarno bude dosao. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...