Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

2 hours ago, Vamos Laki said:

Ovaj da, to je bas razlog zasto nece doci. Francuska sobarica fazon.

Btw, Radonjic je odbijao da vodi i nominalno jace klubove nego vas ako ces tako.

Radonja da potpise za kkP bi bilo kao Dzile kod nas.

Nece se desiti.

 

Ne kažem da će se desiti, niti da neko u klubu razmišlja o tome, samo da mi je smešno da se komentariše kao da pričamo o treneru koji eto razmišlja između Panatinaikosa i Partizana, a iz prikrajka prati šta se dešava sa Lasom u Realu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, odupri se ludilu said:

Evo rešenjaaaaa Dušan Dubljevic...pa da vidim koji .určev crnjski sindikat, radetov sindikat, instagram sindikat, black pussy, yellow pussy borba kroz institucije i ostale priče.....samo brale  patrole brajana angole  

Kruška, dunja ili šljiva? :smiley33: :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ranzo said:

da se niko ne naljuti ali ne verujem da bi nas radonja odbio zbog "ja sam zvezdin delija necu u partizan zvezda srbija indija pakistan..." 

ne znam, moj licni utisak

 

dzile nece dolaziti dok je ova ekipa na celu kluba

 

neće zbog zvezdaštva ali hoće ako ceni da dogovori važe pola sezone ili sezonu pa onda sledi plot-twist. što je tendencija za sada kod partizana (kao i zvezde uostalom)

 

mislim da bi progutao nadrkane ljude i pljuvanje zvezdaša-fundamentalista ako bi imao uverenje o dugoročnoj saradnji. u suprotnom, mislim da je radonji daleko draže da se bez govnarija šeta po vračaru gde ga jako često srećem. njemu je taj kvalitet svakodnevnog i običnog života baš faktor, čini mi se.

 

naći će on neku opciju u evropi, makar neki solidan eurocup tim.

Link to comment
Share on other sites

Pravo da vam kažem, ja bih, kao navijač Zvezde, volio da Radonja preuzme Partizan, samo zato što volim kad se sekiraju talibani koji smatraju da profesionalni treneri i igrači treba da se rukovode navijačkim emocijama u karijeri.

 

Gori od njih su samo profesionalni treneri i igrači koji se zaista rukovode navijačkim emocijama u karijeri.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, đubrivo. said:

 

ali hoće ako ceni da dogovori važe pola sezone ili sezonu pa onda sledi plot-twist. što je tendencija za sada kod partizana (kao i zvezde uostalom)

 

 

Na osnovu čega ovo tvrdiš?  Na osnovu toga što su Trinkiju rekli da će zbog korone da smanje budžet 20ak%?

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, realno *w said:

 

Na osnovu čega ovo tvrdiš?  Na osnovu toga što su Trinkiju rekli da će zbog korone da smanje budžet 20ak%?

 

 

ovo što lavrnja pominje. i ostojić kao i čović mi širi vajb tog srbskog preduzetnika, koji stalno tripuje da treba nekoga zajebati ako ne želiš da budeš zajeben.

taman i da je ostoja potpuno na mestu, tj da me osećaj vara, ubeđen sam da radonjić neće želeti da uđe u tako nešto bez čvrstih garancija da će dogovor (kakav god da je) biti ispoštovan. jer, osim iskustva sa čovićem, uradio bi taj prelaz koji zvezdaši i partizanovci ne praštaju (ona nenormalna većina) a radonjić, za razliku od većine, više voli da uživa po beogradu nego po nekim evropskim metropolama kada dođe na odmor a nije na moru.

 

btw, jel to zvaničan info ili špekulacija? to da će zbog korone biti smanjen budžet pa trinkijeri otišao.

Link to comment
Share on other sites

Sve se slažem.

 

 

Ali, opet se vraćamo na to da se na Radonju gleda kao na trenera koji ima 20 godine EL iskustva, te ne zna šta će sa ponudama, pa tu teško može da prođe neka ovakva. Radonja je sa te strane donekle u sličnoj situaciji kao Dule svojevremeno, nije u toj meri dokazan kao trener van SCG, tako da ne mislim da će njegov sledećei klub da bude neki stabilan evroligaš, sa sistemom i višegodišnjim planom. Mislim da i njega čeka neki novi početak i ponovno građenje imidža.

 

 

16 minutes ago, đubrivo. said:

btw, jel to zvaničan info ili špekulacija? to da će zbog korone biti smanjen budžet pa trinkijeri otišao.

 

Pa to se provlačilo po novinama, na dosta mesta se moglo pročitati. Uostalom, cena pojačanja, te novog trenera, nedvosmisleno govori u prilog tome.

 

 

Quote

uradio bi taj prelaz koji zvezdaši i partizanovci ne praštaju (ona nenormalna većina

 

Ovo se slažem i ovo mi je bolji argument, nego Ostoja i ostalo.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ranzo said:

da se niko ne naljuti ali ne verujem da bi nas radonja odbio zbog "ja sam zvezdin delija necu u partizan zvezda srbija indija pakistan..." 

ne znam, moj licni utisak

 

dzile nece dolaziti dok je ova ekipa na celu kluba

 

48 minutes ago, nlavrnja said:

Meni Ostoja bas deluje kao Covic za siromasne, ako ga i Radonja tako ceni, onda pisi propalo. Inace je meni on bez premca 1. pik, a ova dvojica nek se poredjaju kako im volja (zadovoljan bih bio bilo kim od njih svojevremeno, da ne bude zabune)

 

Ako se ne varam Radonjića i dalje plaća Bajern. Novi klub bi morao da preuzme na sebe isplatu tih plata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...