Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

 
pešić je malo realniji od greg popovića, čovek ima 71 godinu i cenim da je u penziji + ima dovoljno iskustva sa naprednim čovićem u jednoj sezoni
 
kažu da je filipovski dobar, ja nisam iskreno obraćao pažnju. po meni je dejan radonjić taj borbabre krvava kolena trener na šta se partizanovcima maksimalno pridiže ponos, pa ne znam zašto ne bi njega uzeli u obzir. naravno, radonjić nije trener za instant-uspeh, tu je džile majstor. bez 3-4 sezone ne vredi ni da ga pitate a to mi opet ne izgleda kao modus operandi ostoje i posade mu.
Da, zaboravio Radonjica. Mozda on pre Dzikica.
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Barkley#34 said:

Mislim da Radoja može da bude samo u našim vlažnim snovima a da ne vredi da se na javi zanosimo tom idejom.

 

jeste da radonja nije "japi trener" koji pošto poto traži posao i da bi za njega trebalo imati ozbiljne garancije da je projekat okej na olimpijski ciklus nivou, u tom smislu jeste pipe dream. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Alek The Great said:

Ono sto je veci problem od urucivanja otkaza trenutnom treneru je naci trenera koji ce istrpeti ovaj roster (jer novca za nove potpise nema) 

 

na osnovu čega misliš ili tvrdis da novca za nove igrače nema? 

 

postoji ogromna razlika u primanjima trinkija i scepanovica, mekintajer i volden su verovatno egal plus mika kikiriki. definitivno ima da ostoja bogato opremi dve vikendice i ode na metar dana na bogatasko krstarenje ako ništa drugo. 

Link to comment
Share on other sites

 
na osnovu čega misliš ili tvrdis da novca za nove igrače nema? 
 
postoji ogromna razlika u primanjima trinkija i scepanovica, mekintajer i volden su verovatno egal plus mika kikiriki. definitivno ima da ostoja bogato opremi dve vikendice i ode na metar dana na bogatasko krstarenje ako ništa drugo. 
Ne znam da li si pratio izjave naseg predsednika uoci pocetka sezone. A i ja sam vec pisao ovde. Prosle sezone si imao trenera koji jeste bio skuplji, ali je i trazio da ima skuplji tim. Sustina je da se potroslilo vise nego sto se smelo (shvati to kako hoces) i da se ove sezone mora "pristedeti". Naravno, sve je to pominjao pricajuci o "krizi" izazvanoj korona virusom. Mislim, kojoj krizi?! Ove godine sigurno imamo 30% manji budzet nego prosle, ako ne i vise.
Cenim da bi Saso imao platu nesto izmedju Scepanovica i Trinkijerija, mada blizi ovom drugom. I to ce biti problem platiti. A nije da igraci imaju mesecne ugovore pa da mozes raskidati kako hoces. A tih sto mi hocemo da se resimo nece niko.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Da, u konkurenciji ostalih klubova koji se otimaju za njega, nemamo šanse.

 

Za slučaj da si bio sarkastičan, kao što rekoše kolege iznad ne verujem da bi se vraćao u ad-hok priču u domaćem blatu. A to vidi koliko smo u mogućnosti da ponudimo stabilnos' i dugoročne bajke.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Da, u konkurenciji ostalih klubova koji se otimaju za njega, nemamo šanse.

 

Ovaj da, to je bas razlog zasto nece doci. Francuska sobarica fazon.

Btw, Radonjic je odbijao da vodi i nominalno jace klubove nego vas ako ces tako.

Radonja da potpise za kkP bi bilo kao Dzile kod nas.

Nece se desiti.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li zbog citave ove situacije oko prekidanja sezone treba traziti trenera koji nije iz kuce, uz dobru placu, ili se jednostavno okrenuti onome sto imas u svome dvoristu, kao npr. da uz igrace iz KK Mladosti prikljucis i trenera pride i lakse odradis tranziciju.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li zbog citave ove situacije oko prekidanja sezone treba traziti trenera koji nije iz kuce, uz dobru placu, ili se jednostavno okrenuti onome sto imas u svome dvoristu, kao npr. da uz igrace iz KK Mladosti prikljucis i trenera pride i lakse odradis tranziciju.

zamislite ovaj horor:

ĐORĐE GAGIĆ JE NOVI TRENER KK PARTIZAN

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...