Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ok, sad stvarno mislim da nemamo više šta da polemišemo na temu trenera.

Nemojmo biti tako oštri prema treneru i precedniku, ipak su danas falili Jaramaz, Mozli, Bogdanović, Bertans, Lovernj, Kinsi, Roberts, Mccaleb, Cummings , Peković i Blake Stepp.

Da ne spominjemo od ranije povređene Čubrila, Drobnjaka i Mišela Lazarevića

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Nemoj mo biti tako oštri prema treneru i precedniku, ipak su danas falili Jaramaz, Mozli, Bogdanović, Bertans, Lovernj, Kinsi, Roberts, Mccaleb, Cummings , Peković i Blake Stepp.
Da ne spominjemo od ranije povređene Čubrila, Drobnjaka i Mišela Lazarevića

i naravno Dzej

Link to comment
Share on other sites

Znate kako, tužno je sve ovo. 

 

Ja za sebe mislim da sam jedan običan navijač Partizana - kupujem sezonsku svake godine, dolazim na utakmice kad mogu, kupim nešto od KKP garderobe, pratim i navijam. 

 

Sve što ja tražim je da budem tretiran kao čovek, da mi se pruži ideja i da mi se objasni način na koji se želi i misli doći do realizacije ideje. Dovođenjem kvalitetnog trenera to i uradiš - pokažeš ambiciju i otprilike znaš da će ti ekipa gristi u odbrani i da će pokušati da igru gradi iz odbrane.

 

Šta meni govoriš kad za trenera dovedeš početnika u zrelim godinama? 

 

Govoriš mi da nemaš ideju, a nemaš ni para. I ne samo to, nemaš ni vizije a ni hrabrosti da kreneš nekim drugim putem već igraš na mantru "kontinuiteta". Yeah, right... 

 

Najgore mi je što se osećam kao da sam navučen na heroin, uništava me sve ovo, a znam da neću prestati da gledam. Tužno

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, realno *w said:

Ok, sad stvarno mislim da nemamo više šta da polemišemo na temu trenera.

 

ovo je verovatno najgore izdanje neke ekipe koju sam gledao u periodu od godinu dana a gledao sam i knickse 

 

treba scepanovic da podnese ostavku i zato da ne bude alibi ovim smekerima mediokritetima koji nemaju obraza osim što im nedostaje skilla (:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bojim se da će posle ove utakmice krenuti raspad.
- Vladu neće smeniti jer nemaju para za drugog
- On sam neće otići
- Amerikanci će gledati da pobegnu u neki EL tim
- Jaramaz će odigrati do kraja za svoju statistiku i onda paljba negde u EL
- Zagorac takođe deluje totalno ubijen u pojam i ne sumnjam da će otići
- Novica će u penziju
- Ostaće Trifa jer je uboo premiju
- Ostaće Danga da ispoštuje svojih 300k u drugoj sezoni

Bačena sezona sa velikim potencijalom zbog uprave koja je želela da uštedi na treneru.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alex_Serbia said:

Kako sam sad srecan sto sam:

 

A) pijan

B) propustio mec

 

Ja gledao i kao zvezdašu me bilo blam, tako da si dobro učinio.

 

Elem, glupa izjava Vlade. Ne znam kako on misli da utiče na tim ali pričom o ljubavi prema klubu neće pridobiti legiju stranaca koja mu je u rosteru.

 

Partizan "osećaju" samo Gordić, Zagorac i Jaramaz. A od njih Zagorac je u užasnoj formi a Jare povređen.

 

Možda se Vlado dodvorava navijačima ali ni to nije dobar način.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam sa dovoljno paznje veliki deo utakmice. Bas je delovalo kao raspad sistema. Uobicajeno los start, ali ok to, medjutim nikako da se uspostavi ritam, da se stisne odbrana, dosta su gosti ubacili fast-break poena a isao ih je i sut. U napadu prilicno soliranje, bez neke ideje, koriscenja situacija. Par naznaka da se moze do preokreta ali slabo ipak. 

 

Ovo sa Angolom, pustio je decka da nesto odigra, mada je vec bilo reseno, ocekivao sam ipak da ce vise da se potrudi, da grize. Nemas koga pozitivno da ocenis, mozda Pejdza. I Stefana Jankovica koji nije napravio nikakvu stetu, odlukom trenera (jedina dobra odluka Scepe je da ga vec neko vreme drzi samo na klupi). 

 

Nego, koliko kosarke u Andjusicu jos ima... ja sam bio u tripu da je on nesto mator, 32-35, ali i nije, 29 godina.

 

Link to comment
Share on other sites

Bojim se da će posle ove utakmice krenuti raspad.
- Vladu neće smeniti jer nemaju para za drugog
- On sam neće otići
- Amerikanci će gledati da pobegnu u neki EL tim
- Jaramaz će odigrati do kraja za svoju statistiku i onda paljba negde u EL
- Zagorac takođe deluje totalno ubijen u pojam i ne sumnjam da će otići
- Novica će u penziju
- Ostaće Trifa jer je uboo premiju
- Ostaće Danga da ispoštuje svojih 300k u drugoj sezoni

Bačena sezona sa velikim potencijalom zbog uprave koja je želela da uštedi na treneru.
Baš da vidimo gdje će to Zagorac da se udomi...

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Scepson prosto ne zna de bije, kako pored parketa, tako i pred mikrofonom. Nije mi jasno, svega mi sta mu je trebalo ovo da uradi i klubu i samom sebi. 

 

@Patriota iz kauca

Jos je gore i poraznije sto nije stvar bila samo u novcu. A serbski JR Smith kad bude odlazio ne mora ni vrata da zatvara, 2 kroasana za poneti i  1 nogu u pedu 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Shonewizard said:

Baš da vidimo gdje će to Zagorac da se udomi...

 

Realno gledano - Belgijska liga, eventualno Francuska. Moze i Italijanska, ali ne ona manekenska ekipa, tamo ipak moras pokazati i kosarke a ne samo frizuricu i bradicu.  

 

Meni je neverovatno da je on vec trecu sezonu u Partizanu. 

Link to comment
Share on other sites

Atmosfera u ekipi je očajna.

Pred kraj napad CMM se sklonio na krilo i Gordic mu dva puta daje pas, a ovaj mu vraca u fazonu necu. 

 

Ukoliko je Scepanovic izgubio konce ekipe, a izgleda tako bolje da ide. 

 

Priča se danima i da mu je spremna zamena pa ako je tako onda bolje odmah to uraditi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, propolis said:

Atmosfera u ekipi je očajna.

Pred kraj napad CMM se sklonio na krilo i Gordic mu dva puta daje pas, a ovaj mu vraca u fazonu necu. 

 

Ukoliko je Scepanovic izgubio konce ekipe, a izgleda tako bolje da ide. 

 

Priča se danima i da mu je spremna zamena pa ako je tako onda bolje odmah to uraditi. 

 

ma da, gomila detalja vidljivih iz aviona. ušli su nadmeno u tekmu, ne znam samo na osnovu čega. 

 

kod prvih napada burga vidiš da su u fazonu saće oni da sutnu i promase a mi gospodski da skupimo loptu pa sa jednakih nula energije i fokusa da je probacimo kroz obruč 

 

onaj period na pola druge četvrtine gde valjda tri (3) x gube loptu na prenosu i prvom dodavanju je vrhunski bezobrazluk 

 

e kad se sve to završilo, gdin tomas i gdin zagorac bi na početku treće četvrtine sami sebe da pošalju na klupu sa bespotrebnim četvrtim ličnim greškama, jer im je valjda ispod časti da vade govna iz septicke jame koju su svi zajedno iskopali. čast nekolicini, ostali su u fazonu, neka neko drugi proba da vrati ovo ako baš hoće. 

 

 

nema šta, scepanovic je izgubio tim, on je prvi i glavni odgovorni i moja je zabluda što sam ga branio ali karakter ovih likova je nula. 

 

makar je andjusic imao svoju malu osveticu a i goat pelos ima dobar highlight iz prvog da pušta kad zove društvo na roštilj. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, đubrivo. said:

ali karakter ovih likova je nula. 

Tačno da postaviš Duleta za trenera na dva dana pa da pola njih traži raskid ugovora na svoju štetu, čak i da doplate.

 

58 minutes ago, đubrivo. said:

goat pelos ima dobar highlight iz prvog da pušta kad zove društvo na roštilj. 

Čuj, društvo na roštilj. NBA klubovima da šalje, uz pitanje zašto im skauti spavaju na poslu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...