Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Znači ovako:

 

Samo 3 dana nakon što nam je doneo jedinu pobedu ove godine, te odigrao najbolju partiju u dresu Partizana, Tomas je protiv Budućnosti, za samo 6 minuta, toliko razbesneo Šćešanovića, da je došlo do ovoga?

 

Nije ga razbesneo recimo Dangubić sa 3-11 iz igre, gde smo u svakoj njegovoj epizodi na terenu išli sve dublje u minis, nego baš Tomas?

 

Bravo Vlado, pomeraš granice svakog dana. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, K.Dot said:

Čim vidim neko da napiše ne bih da vam stajem na muku, odmah znam koliko je sati. 

 

Moras prvo napisati "Komsije" da pomisle da dolazis u miru i da imas dobre namere. Onda ide deo sa stajanjem na muku, nakon cega sledi zarez i onda cuveno "ali".

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sprivel said:

 

Moras prvo napisati "Komsije" da pomisle da dolazis u miru i da imas dobre namere. Onda ide deo sa stajanjem na muku, nakon cega sledi zarez i onda cuveno "ali".

 

A kako onda da napisem? Posto ti znas, daj poduci me. Umesto sto izbegavas odgovor, eto, pomozi mi da se izrazim na pravi nacim. Zaista nisam hteo da im stajem na muku nekim analizama, samo sam rekao da ne treba terati trenera, bilo kog, nakon dve nedelje. I sta je tu toliko lose?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je Tomas zaista toliko nedisciplinovan da ga neigranjem kaznjava prvo Trinki, pa sada i Vlado, onda ne znam zasto do sada vec nije dobio otkaz, a trazio se drugi igrac za te pare? Sta se ceka? 

 

Ili ga otpusti ili ga trpi sa svim manama i daj mu da igra kada je vec pored Ogija i Kodija nas najbolji igrac. Ovo sto se sa njim radi je nesto najgore moguce po tim i rezultate. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, jedibojan said:

ne verujem da ima veze sa terenom

 

 

Misliš na nešto što se desilo na klupi, ili čak i pre tekme? 

 

Ovo drugo mi nema smisla, jer ipak ga je stavio u postavu, igrao je tih prvih 6 minuta. 

E sad, ovo prvo, u smislu da mu je Tomas ne[to odgovorio kad je izašao, ne znam. Znam samo da ti sukobi sigurno neće ništa dobro doneti timu, protiv Venecije se svađao sa Gordićem, sada sa Tomasom, ne znam gde to vodi.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta bih vam rekao, Vlado kao igrac nije bio konfliktan tip.

Njega su zanimale devojke i sve probleme koje je kao igrac pravio su se svodile na to da je nasao neku novu 2-3 nights stand, pa zbog nje preskocio neki trening ili pocetak priprema.

Jbm li ga, mozda pogresno sad gradi autoritet.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, realno *w said:

 

 

Misliš na nešto što se desilo na klupi, ili čak i pre tekme? 

 

Ovo drugo mi nema smisla, jer ipak ga je stavio u postavu, igrao je tih prvih 6 minuta. 

E sad, ovo prvo, u smislu da mu je Tomas ne[to odgovorio kad je izašao, ne znam. Znam samo da ti sukobi sigurno neće ništa dobro doneti timu, protiv Venecije se svađao sa Gordićem, sada sa Tomasom, ne znam gde to vodi.

pre tekme ali samo nagadjam, naravno. Kontam da je Vladi kao pocetniku apsolutni prioritet da uspostavi autoritet, a nije mi tesko da zamislim Thomasa kako mu rusi sneska.

E sad da li je ovo pravi nacin da se gradi autoritet, vreme ce pokazati...

Ja sam misljenja da ne, ali secam se i slicnih Dujinih avantura

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, zemljoradnik said:

Autoritet se stiče znanjem.

yup. I rezultatima. Zato sam i napisao da mislim da ovo nije pravi nacin.

Sa druge strane secam se i Duletovih bravura sa pocetka drugog mandata, kao i toga da su ga navijaci terali i da on nikada ne bi dobio sansu da postigne sta je postigao da nije imao ledja i strpljenje u upravi.

Ali isto mi je jasno da poredim dva totalno drugacija razdoblja za klub, tako da nisam pametan...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...