Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Zasto?

 

Trenutno moze da dobije jedino ponudu Burgosa, Nantera ili Treviza.

 

Buducnost ima trenera na duze staze, Mornar rotira bracu, Ceda i Rimac su na pocetku avanture, Igokea i Bajic su savrsen par.

 

Jedino mi iz ABA.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ga ni spominjao da ne mislim da je najrealniji. Ne znam, on je ime izgradio kad smo mi bili najslabiji a oni najjači pa ni tada nas nije rutinirao. Plus, za mene je svako ko je sarađivao sa Čovićem saučesnik u zločinu koji traje, bez obzira na motive i prirodu te saradnje.

 

Ajde pričaćemo više o ovom kad/ako se desi.

  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Miletic se usrao u zivot mlitavom mormonu. 

Goumbald i Igbanu su izmislili kosarku za ovo sto pokusava da odigra pre svega u odbrani Scepin i Drobnjakov pulen. 

I ne sumnjam da su okretali brojeve jos sinoc kao i kada su pokusavali da zaposle stranog trenera nakon proterivanja italijana u prevari pa je usledila cuvena izjava Ajfona "Scepanovic je novi Dule, nismo mnogo razmisljali, prvi izbor".... 

A treci koji treba da leti posle Dzolija i Scepanovica je fikus Loncar koji daje besramne intervjue kako nije imao promasaj u dosadasnjem radu a dovodio je skart, isao na letnju ligu da mu dupe vidi put, busio Trinkijerija sa raznim Kravicima, Alijem, SJ-om i tako dalje. 

Vec posle dve utakmice se razotkrio amaterizam i javasluk koji se odvija u klubu kada su uzjahali oni koji su bili kivni na Trinkijerija sto radi njihov posao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ček, trener reče da pravac kojim smo do sada išli nije ispravan, pa ćemo morati da idemo drugim pravcem?

 

Samo jedno me zanima - tačno koji je to bio pravac? Pošto se iz početne dve utakmice nije moglo shvatiti ništa osim da ćemo rotirati do besvesti, i nerezonski, i da će Mika i brat Jankela imati više minuta od Mozlija.  

 

Ne želim ni da pitam koji će nam naredni pravac biti...

Link to comment
Share on other sites

Meni je glavni utisak sinoc vs Borca bilo da produkcija Mike i Jankovica nije bila dovoljna da se uloga Mosleya onako ogranici tokom meca. Takodje, Codi da bude ogranicen na 10tak minuta nije recept za neku dobru igru, pogotovo ako je sledeci coek kojem dajes loptu u ruke Jaramaz. Falilo je ono prepoznatljive energije koja je krasila ekipu prosle godine a ove godine toga nema i to najvise od onih koji su je najvise donosili prosle sezone. Previse tih 50-50 lopti je pokupio Borac koji je tako i dobio na samopouzdanju i nagradjeni su tako sto su neke kljucne suteve pogodili sinoc. Ne mislim da bi gledali istu utakmicu da jos 10 puta igraju iste ekipe. Angolu su saigraci iskulirali par puta kao novog djaka u odjeljenju (kod bacanja niko nije dosao da mu pruzi ruku npr) a momak nije donio nista bez energiju i zelju da se nametne tokom sezone uprkos navodima da se ne racuna na njega. Previse je bilo onih "mental errors" koje su brutalno kaznjene kod igraca kojima to nije bilo karakteristicno. Ono sto bi me zabrinulo na vjerovatno ta izjava Vladova nakon meca da "igraci trebaju da sami sebe motivisu i da svako treba da preuzme odgovornost za sebe" sto ne mislim da ce pozitivno djelovat na igrace danas.

Ne vjerujem da je sve iskljucivo do Scepanovica jer je ekipa prakticno ista kao i prethodne sezone uz par izmjena, ali neke odluke tokom utakmice jesu, vidi se kod njega da pokusava da neku smirenost tu pokusava da pokaze kad neko nesto zabrlja a u sebi izgore coek jer mislim da mu je stalo mnogo vise nego sto se moglo sinoc procitati. Sezona je tek pocela al prvi utisci nijesu ohrabrujuci i to razumijem, al da se sad cera trener nakon sve price o podrsci i slobodi koju ce imati tokom ljeta mi je malo pretjerano nakon 2 utakmice. Znam kako se to brzo mijenja odje tako da dok nekom iznad njega ne bude koza na dobosu ali kapiram da nece se reagovati tako ishitreno, jer u sustini sezona nije sprint nego maraton, dobice priliku da se vidi vrijedi li se cekati na njega i ekipu da kliknu. Nije ni posteno suditi nekom nakon svega sto se izdesavalo prosle sezone i kako je ta sezona trebala da se zavrsi sad nakon 2 utakmice zvanicne. Ekipa koju je naslijedio je naviknuta da igra na jedan nacin i isti navijaci ocekuju da se to nastavi i ove sezone obzirom da je dostina tih igraca zadrzana, problem je sto Vlado nije Trinkijeri iako se od njega to ocekuje da glumi njega na najbolji nacin sto umije. No je to njegova odluka sto je preuzeo ekipu pod takvim uslovima i za to treba da snosi odgovornost na kraju.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jel smo stvarno krenuli da smenjujemo trenera pocetnika posle prve dve utakmice?

Ne posle dvije, posle jedne ali jedne koja se nije smjela desiti apsolutno ni u kakvim uslovima, sve da smo igrali sa istom petorkom svih 40 minuta.

Poraz kao poraz nije ni prvi ni posljednji, ali činjenica da za 40 minuta nismo došli nijednom u situaciju da se za pobjedu borimo protiv jebene ABA2 ekipe, a pritom imamo najskuplji tim u istoriji, dovoljan je pokazatelj da od sadašnjeg trenera ne možemo očekivati apsolutno ništa u poređenju sa našim ambicijama. Čak i da ostvari neki napredak u dogledno vrijeme to je još suviše daleko u budućnosti i na dugom štapu, a mi nemamo ni vremena ni sredstava da se igramo obdaništa za trenere početnike, nama je finansijski svaka sezona maltene biti ili ne biti.

Mi smo sad ovdje samo u različitim fazama usvajanja činjeničnog stanja, vi ste još u nevjerici a ja sam već preskočio na prihvatanje jbg.
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:


Ne posle dvije, posle jedne ali jedne koja se nije smjela desiti apsolutno ni u kakvim uslovima, sve da smo igrali sa istom petorkom svih 40 minuta.

Poraz kao poraz nije ni prvi ni posljednji, ali činjenica da za 40 minuta nismo došli nijednom u situaciju da se za pobjedu borimo protiv jebene ABA2 ekipe, a pritom imamo najskuplji tim u istoriji, dovoljan je pokazatelj da od sadašnjeg trenera ne možemo očekivati apsolutno ništa u poređenju sa našim ambicijama. Čak i da ostvari neki napredak u dogledno vrijeme to je još suviše daleko u budućnosti i na dugom štapu, a mi nemamo ni vremena ni sredstava da se igramo obdaništa za trenere početnike, nama je finansijski svaka sezona maltene biti ili ne biti.

Mi smo sad ovdje samo u različitim fazama usvajanja činjeničnog stanja, vi ste još u nevjerici a ja sam već preskočio na prihvatanje jbg.

source.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Mi smo sad ovdje samo u različitim fazama usvajanja činjeničnog stanja, vi ste još u nevjerici a ja sam već preskočio na prihvatanje jbg.

Ako neko jos nije shvatio sta se desava onda jbg nece ni shvatiti

 

49 minutes ago, Alex_Serbia said:

Slazem se sa Sinom Oruzja. Mi ako sad ne osvojimo EC (ha-ha), mi smo ga ugasili, drugari...na svim poljima.

Sportski rezultati nemaju veze sa opstankom kluba bar to smo valjda naucili

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Son_of_a_gun said:

Ne bih ga ni spominjao da ne mislim da je najrealniji. Ne znam, on je ime izgradio kad smo mi bili najslabiji a oni najjači pa ni tada nas nije rutinirao. Plus, za mene je svako ko je sarađivao sa Čovićem saučesnik u zločinu koji traje, bez obzira na motive i prirodu te saradnje.

 

Ajde pričaćemo više o ovom kad/ako se desi.

 

Pa kako je onda prihvacen Dangubic?

 

Vidim u Mladosti igra cak pet stranaca, ako neko moze nesto vise o njima?

Link to comment
Share on other sites

Radonjic i Partizan - uf to bi bilo zabavno - uzvratio bi Covicu kako za rastanak tako i za koketiranje pre dolaska Sase Obradovica, ali s druge strane razocarao bi navijace KKCZ. Ali svakako dobar korak za ozivljavanje trenerske karijere. Pa sad, treba da izvaga sve te stvari... 

 

 

1 hour ago, goldberg said:

Vidim u Mladosti igra cak pet stranaca, ako neko moze nesto vise o njima?

 

Igbana dosao ove sezone (potpisao za KKP pa poslat u KK Mladost na pozajmicu), krilni centar, Nigerijac, 23-24 godine, ovo mu je prvi profi ugovor, igrao NCAA i imao neke ok brojke... 

Dreksel dosao prosle sezone, direktno u KK Mladost, imao dobre statse u KLS i potpisao za Partizan ove godine i ostavljen tamo na pozajmici. Amerikanac, isto sa NCAA, opet tako nesto 23-24 godine, neki 2/3 kombo. Pre korone strpao 37 poena Novom Pazaru. U paketu sa njim potpisan i Filip Barna 20god, krilo (nije stranac ali kad je vec tema KKP da pomenem) - dosao iz Spartaka, iz druge lige gde je statisticki bio dobar.

Sar, klinac iz Gambije, 17-18 god, centar, potpisao za KKP pocetkom godine, igrao prvo sa juniorima KKP, pa je poslat u KK Mladost.

 

Onaj francuz Gombauld mislim da nije (jos uvek) igrac KKP, ili mi mozda promaklo, pozicija 4/5, bio clan juniorskih repki Francuske. On za razliku od ovih NCAA igraca ima vec neke profesionalne sezone, igrao je i u Asvelu. 

 

Ostade jos jedan stranac, Mitchell, matorac spram ovih, 31god amer koji je igrao tu i tamo po evropi, verovatno je tu da bi bilo i nekog sa iskustvom. 

  

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, MetalHead said:

Radonjic i Partizan - uf to bi bilo zabavno - uzvratio bi Covicu kako za rastanak tako i za koketiranje pre dolaska Sase Obradovica, ali s druge strane razocarao bi navijace KKCZ. Ali svakako dobar korak za ozivljavanje trenerske karijere. Pa sad, treba da izvaga sve te stvari... 

 

 

 

Igbana dosao ove sezone (potpisao za KKP pa poslat u KK Mladost na pozajmicu), krilni centar, Nigerijac, 23-24 godine, ovo mu je prvi profi ugovor, igrao NCAA i imao neke ok brojke... 

Dreksel dosao prosle sezone, direktno u KK Mladost, imao dobre statse u KLS i potpisao za Partizan ove godine i ostavljen tamo na pozajmici. Amerikanac, isto sa NCAA, opet tako nesto 23-24 godine, neki 2/3 kombo. Pre korone strpao 37 poena Novom Pazaru. U paketu sa njim potpisan i Filip Barna 20god, krilo (nije stranac ali kad je vec tema KKP da pomenem) - dosao iz Spartaka, iz druge lige gde je statisticki bio dobar.

Sar, klinac iz Gambije, 17-18 god, centar, potpisao za KKP pocetkom godine, igrao prvo sa juniorima KKP, pa je poslat u KK Mladost.

 

Onaj francuz Gombauld mislim da nije (jos uvek) igrac KKP, ili mi mozda promaklo, pozicija 4/5, bio clan juniorskih repki Francuske. On za razliku od ovih NCAA igraca ima vec neke profesionalne sezone, igrao je i u Asvelu. 

 

Ostade jos jedan stranac, Mitchell, matorac spram ovih, 31god amer koji je igrao tu i tamo po evropi, verovatno je tu da bi bilo i nekog sa iskustvom. 

  

Ko placa njihove ugovore ?

Posto citam da su potpisali za kkp a igraju za mladost.

😏

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...