Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Huventud je malo promenio "strategiju", dali su dosta para dvojici igrača Barselone, a ostalo "krpe".

 

Ipak, to izgleda sasvim solidno za njih na početku, dobili su Unikahu kući, pa Betisa 20 razlike u gostima. Posle toga ih Rela nakantao, ali to je manje više nebitno.

 

Velika prednost je uigranost, odigrali su već 3 kola u ACB.

 

Nisam preterani optimista, iako nisu ništa posebno. Ali da vidimo mi prvo koliko smo mi zadržali naše igre od prošle godine.

Link to comment
Share on other sites

Pričaju jutros realko i paljevinko u meni i to otprilike ovako zvuči:

 

Nešto se mislim, da li ću večeras da budem u fazonu da je dobra stvar što nije bilo prenosa pripremnih utakmica i da sam bio blažen u neznanju?

 

Ma kakvi, cepamo ovu špansku Mladost Lučani, Jankovići ftw.

 

ajmo lend roversi ooooo

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mfmilan said:

"dok će u sastavu biti Rade Zagorac koji je imao manjih problema sa povredom."

 

Počinje sezona i definitivno...

 

Uskoro ćemo u kladionicama 2 dana pred tekmu imati sledeće:

 

Zagorac - back injury 1.05

Dangubić - ankle injury 1.10

Veličković - groin injury 1.01

Janković S - lobotomy 0.95

 

  • Like 3
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ne sam Safete said:

Docekasmo je vise 🙂

Mada moram priznati da mi prazne dvorane opasno uticu na level lozenja. Valjda ce momci veceras sve to iznivelisati 'ratnickim' pristupom.

 

Dje ga je Kronos sa trubama, dosta se spavali 🙂

 

Meni je ogromna razlika kad gledam recimo Premier ili NBA ligu sa "veštačkim" navijačima nego nešto drugo bez. Ali to je nedostižan nivo organizacije za Đordija...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajmo crno beli, ooooooo

 

Da l je realno da konačno igramo basket, ne mogu da verujem. Ali svejedno, ne očekujem ništa, a lično bih bio zadovoljan bilo kakvom igrom u kojoj bi se videla ideja, dobili ili izgubili, svejedno. Jako me zanima kakav će biti Kodi, kao i ko će da krpi dole ako Tomić (je l igra?) krene da vrti. Iskreno, ne vidim kako možemo da dobijemo, ali hajde nek me demantuju. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...