Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

2 hours ago, Barkley#34 said:

Bolje se sećaš, da li je od samog početka imao pojačanja u odnosu na Perinu ekipu?

 

Na ovaj spisak su dosli Muric, Wilson i Jones, kasnije je Dzikic doveo Williamsa i Velickovica.

 

Inace je daleko bio i Dzikic u odnosu na 4. mesto, ali je on imao znatno jaci tim. Bozica je ukanalilo to sto je sa losim timom ocajno startovao, pojacanja su mu mogla pomoci samo da izbori opstanak.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barkley#34 said:

Sad sam proverio, igrali su i Vilson i Džouns kod Pere, a i Edo se vratio 3-4 utakmice pre smene. Izgleda da je i anđušić bio tu, ali mrzi me da detaljnije tražim.

 

Tako da ipak sastav nije bio za duplo dno ABA. 

 

 

Jeste, u pravu si, mislio sam da su kasnije došli. Ali onaj sastav sa početka je baš bio tuga golema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam ovako nesto ocekivao... ali sumnjam da ce ovo imati neki uspeh, pa 80% ili 90 je trazilo svoju kintu nazad za onu ne odigranu tekmu (ne osudjujem samo konstatujem)

 

Znaci za soma ipo: 

- pravo prece kupovine karata uz manju cenu

- 10 do 20% popusta u kkp shopu

- 5% jeftinija sezonska plus ovih soma ipo

Ako sam ja dobro razumeo

Link to comment
Share on other sites

Ma smešna priča. Znam bukvalno 100ak ljudi koji su imali tu kartu, tačno 0% je tražilo pare nazad. Ok, jeste to uzorak manje od 1%, ali da je tolika razlika kod ostalih, ne verujem. 

Sećam se da smo i na forumu pričali na tu temu, niko nije tražio pare nazad.

 

Što kažeš, plafon 20%, ako i toliko.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ranzo said:

I ja sam ovako nesto ocekivao... ali sumnjam da ce ovo imati neki uspeh, pa 80% ili 90 je trazilo svoju kintu nazad za onu ne odigranu tekmu (ne osudjujem samo konstatujem)

 

Znaci za soma ipo: 

- pravo prece kupovine karata uz manju cenu

- 10 do 20% popusta u kkp shopu

- 5% jeftinija sezonska plus ovih soma ipo za koje bude umanjena cena sezonske (primer: Tribina, Nivo200)

Ako sam ja dobro razumeo

 

Dodao da bude jasnije.

 

Ovo deluje ok, bez nekih posebnih komplikacija kao kod nas, sa susednih terena Kalemegdana. 🙂 Onih nasih 10, 20, 30 utakmica bas izazvalo konfuziju za one koji nisu citali detalje 🙂 

 

Samo sto se kod nas jednom kupi a kod vas ce svakako morati 2x jer je ovo samo kao rezervacija a prava kupovina ce biti kad budu sezonske. 

 

Link to comment
Share on other sites

Možda negdje i piše ali ja ne pročitah....pošto je ovo sve virtuelno jel postoji mogućnost da se kupuje ovo onlline a ne samo na šalterima.  Ima nas u "rasejanju u vaseljeni na privremenom radu" koji bi kupili više komada. Pa poslije kada počne prava prodaja sezonskih ostave neki razuman rok za ostvarivanje ovih prava na popust i povlasticu pri kupovini. Ko ne iskoristi stolica ostaje slobodna. Mislim učestvovao bih nekako u pomoci....

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...