Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Pa vidim da se igrači dosta rotiraju, protiv Borca beše dao 10 poena i igrao 17-18 poena, ako se dobro sećam?  Ili beše Dinamik, da ne tražim sada.
Onda je sledeću dao 5 poena, sad vidim ovde da nije igrao.
Pa nije ni Dangubić igrao na prve 2.
Jel ima neki rumor ili nagadjamo...?
Link to comment
Share on other sites

Rumor koji kruži je da će ignorisanjem dotičnog Angole u pogledu minutaže pokušati da ga nateraju da izađe iz ugovora jer ga smatraju viškom. Ja se nadam da je to samo glasina jer mislim da momak ima šta da ponudi. Od trojki koje su na raspolaganju on najviše može da pruži na 2 u nekim varijantama plus ima najbolji šut. Dodatno, istorija nas uči da su belgijski timovi umeli da iznedre prilično dobre strance koji su kasnije imali zapaženu ulogu u EL. Angola može da se pokaže kao ozbiljan džoker a ne verujem da previše opterećuje budžet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pendulum said:

Rumor koji kruži je da će ignorisanjem dotičnog Angole u pogledu minutaže pokušati da ga nateraju da izađe iz ugovora jer ga smatraju viškom. Ja se nadam da je to samo glasina jer mislim da momak ima šta da ponudi. Od trojki koje su na raspolaganju on najviše može da pruži na 2 u nekim varijantama plus ima najbolji šut. Dodatno, istorija nas uči da su belgijski timovi umeli da iznedre prilično dobre strance koji su kasnije imali zapaženu ulogu u EL. Angola može da se pokaže kao ozbiljan džoker a ne verujem da previše opterećuje budžet.

 

Tog Angolu je doveo Trinki? Istom tom Trinkiju je pomocnih bio Scepanovic, koji je sad glavni trener. Iako koncepcije ne moraju da se poklapaju kod njih dvojice, iako su radili zajedno, meni deluje prilicno sumnjivo da taj smeta Vladi. Pre ce biti da smeta Ostoji iz nekog razloga. Cisto sumnjam da je Trinki pogresio, plus ovaj verovatno i nema neki veliki ugovor. Zalosno je, decko prakticno nikakvu sansu nije dobio i sad se odjednom ne uklapa.

Link to comment
Share on other sites

Nema mesta za teorije zavere.

 

Angola je u 14 i borice se sa Trifom i Dangom za mesto u 12.

Tu ce Novica najcesce biti van protokola, a vidimo da i Jankela i Danga imaju cesto problema sa povredama, tako da ce svi dobiti sansu.

 

A i ovih 14 seniora je neki minimum za sezonu, pogotovo ako uzemo u obzir opasnost od korone i vise zarazenih igraca.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Ako nema o čemu da se piše, onda ne moramo ništa pisati.

Gledam juče na partizanTV kkP-CSKA 1998 - treća utakmica u pioniru. 

Komentator naravno - Kralj Petar I Denda

I sad krenula tu neka opuštencija pred kraj, Đokić tapka loptu, ističe napad, Đokić opaljuje sa 10m i Denda će - I KRAJ!!!

Kad ono - IPAK NIJE KRAJ DRAGI GLEDAOCI, IMA JOŠ DA SE IGRA 8sec...

Zaključak - Vinjak nije piće, VINJAK JE DIJAGNOZA!

Edited by Luchifer89
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Ima ta fora falinku. To 10, 20 ili 30 zagarantovanih utakmica. Pa niko nece hteti da ide na Zvezda - Primorska, ali ce svi hteti na Zvezda - Partizan. I kako da ispunis taj zahtev, svi bi da jedna od tih garantovanih tekmi bude derbi.


A dobro, verovatno ima falinki, nisam se baš udubio, ali generalno su brzo napravili neko rešenje. Na kraju krajeva možda neće moći da se gleda nijedna utakmica, ali svakako treba ponuditi ljudima nešto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uvrnuto said:


Ne treba tu ?!, naravno da se razmišlja o tome. Zvezda je napravila zanimljivu foru.

 

2 hours ago, John Terry said:

 

Ima ta fora falinku. To 10, 20 ili 30 zagarantovanih utakmica. Pa niko nece hteti da ide na Zvezda - Primorska, ali ce svi hteti na Zvezda - Partizan. I kako da ispunis taj zahtev, svi bi da jedna od tih garantovanih tekmi bude derbi.

 

2 hours ago, uvrnuto said:


A dobro, verovatno ima falinki, nisam se baš udubio, ali generalno su brzo napravili neko rešenje. Na kraju krajeva možda neće moći da se gleda nijedna utakmica, ali svakako treba ponuditi ljudima nešto. 

 

@John Terry ja to nisam tako shvatio - imas 30/20/10 zagarantovanih mogucnosti da gledas utakmice u hali. Dosao ili ne dosao, ako je obezbedjeno igranje sa publikom, racuna ti se da si iskoristio. Dakle ako ove sezone bude 17 utakmica pred publikom, oni koji imaju Sezonsku 10 mogu da odu na prvih 10 utakmica pred publikom (a posle ce morati na neki nacin da dokupe za dalje), oni koji imaju Sezonsku 20 mogu da odu na svih 17 i prve 3 utakmice sledece godine...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2020 at 10:20 AM, John Terry said:

 

Tog Angolu je doveo Trinki? Istom tom Trinkiju je pomocnih bio Scepanovic, koji je sad glavni trener. Iako koncepcije ne moraju da se poklapaju kod njih dvojice, iako su radili zajedno, meni deluje prilicno sumnjivo da taj smeta Vladi. Pre ce biti da smeta Ostoji iz nekog razloga. Cisto sumnjam da je Trinki pogresio, plus ovaj verovatno i nema neki veliki ugovor. Zalosno je, decko prakticno nikakvu sansu nije dobio i sad se odjednom ne uklapa.

 

Angola je došao zapravo kada se Reding povredio, a dotični je došao kao zamena za Pejnersa, koji je vukao neku povredu i očigledno nije mogao da ispuni šta se traži od njega. Dakle, rekao bih da je Reding bio taj neki Trinkijev izbor kao iskusna trojka sa osećajem za asistenciju i prava zamena za Pejnersa, a da je Angola verovatno iskrsao kao neko naknadno rešenje (low risk high reward) po nečijoj preporuci i trebalo je neko vreme da popuni mesto u rotaciji umesto Redinga, a da onda paralelno igraju (prvobitno se očekivalo da će Reding da se oporavi do završnice sezone) pa bi se videlo šta sa njim dalje i da li vredi da ostane i naredne sezone. Naravno, to su samo neke moje spekulacije pa ne bih dalje analizirao pogotovo što je sve ovo oko Angole samo trač za sada. Videćemo šta će se dešavati kada krene sezona.

 

Činjenica je da imamo sa Angolom (iako ga na sajtu ABA vide kao beka) tri krila (Zagorac, Dangubić, Angola) i Trifunovića koji takođe može tu da odigra. To deluje previše. E sad, gledaćemo varijante gde su i Angola ili Zagorac na 2, sa Dangubićem na tri i možda čak i Trifom na 1 čime bi nam na 1-3 igrala tri igrača koju mogu sve da preuzimaju pa čak i protivničku četvorku u odbrani. Može tu da bude zanimljivih kombinacija ali realno 8 igrača na 1-3 znači da će jedan "visiti" većinu vremena osim u slučaju povrede. Pošto su bekovi, po meni, "zakucani" (Mekintajer, Gordić, Jaramaz, Pejdž) prva pomisao bi bila da će to biti Trifunović ali očigledno je da se na njega ozbiljnije računa, pa je prvi sledeći Angola - otud verovatno i ti tračevi.

Isto tako je činjenica da imamo 14 seniora u rosteru. Ako kažemo da je Novica taj sigurni 14. igrač i da se neće skidati bez preke potrebe ostaje opet jedan koji će biti višak (osim u slučaju nečije povrede) ali ok..sezona je duga..biće iscrpljujuća i treba imati više igrača na raspologanju. Videćemo kako će Šćepa to rasporediti.

Naravno, pod uslovom da će se uopšte igrati.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, MetalHead said:

Dosao ili ne dosao, ako je obezbedjeno igranje sa publikom, racuna ti se da si iskoristio.

 

To nece biti izvodljivo jer ce broj mesta biti 30% od kapaciteta. Dakle, mislim da nisi dobro shvatio. Dakle, u Pioniru je to oko 2000 mesta. I sad zamisli dodju njih 5000 na derbi i svi su sa sezonskim kartama i svi su legitimno dosli. Koga pustiti?

 

@pendulum Mogu samo da se slozim posto sigurno pratis Partizan vise nego ja, ali sam u principu hteo reci da taj Angola i nije dobio sansu, pa kako onda znaju da se ne uklapa. To pitanje redovno postavljam ovim mojim dunsterima u FK, po pitanju Erika Jirke. Prvo je bio ekstra talenat, brz kao metak, vredece 50 miliona. Sada ispada da decko pojma nema i gledaju da ga se rese. Pa kako majku mu, decko nema ni 200 minuta fudbala a presli smo od svrsavanja do teranja govnjivom motkom.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

@John Terry

Ja sam potpuno za to da momak ostane jer mi se čini da ima šta da ponudi u odnosu na konkurente na poziciji tj. da im je komplementaran. Svakako da je lik odigrao samo dve tekme i da je to malo da bi se dala prava ocena. S druge strane on je na treninzima sve vreme tako da Šćepa i ekipa imaju bolji uvid od nas navijača u to da li je on to što im treba ili ne. Da li tu ima i nekih dodatnih finansijsko-menadžerskih razloga pa se on zapravo zbog toga "ne uklapa" ili se stvarno ne uklapa u koncepciju možemo da nagađamo. Ali, kao što rekoh, to su za sada samo spekulacije. Da ostavimo diskusiju za kasnije, kad i ako ga se stvarno odreknu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, John Terry said:

To nece biti izvodljivo jer ce broj mesta biti 30% od kapaciteta. Dakle, mislim da nisi dobro shvatio. Dakle, u Pioniru je to oko 2000 mesta. I sad zamisli dodju njih 5000 na derbi i svi su sa sezonskim kartama i svi su legitimno dosli. Koga pustiti?

 

 

Izvinjenje komsijama sto uzurpiramo temu, ali mislim da ce ovaj odgovor zatvoriti pricu 🙂 

 

@John Terry naterao si me da procitam sta pise "sitnim slovima" jer nisam se ranije udubljivao, nisam planirao da uzmem sezonsku. A tamo http://kkcrvenazvezda.rs/ticketing/ pise:

 

Quote

...

Važno je istaći da će sezonske ulaznice 30 važiti za celu sezonu, ukoliko broj utakmica sa publikom bude premašio 30.

 

Sezonska 20 i sezonska 10, važiće za tačno 20, odnosno 10 odigranih utakmica pred publikom redom! Znači, njihov kupac ne bira utakmice na koje ide. Nakon odigranih, 20, tj. 10 utakmica, karta će biti blokirana, a njihovom vlasniku će biti omogućeno da ih produži po tačno predviđenom rasporedu, uz doplatu.

 

OPCIJE DOPUNE SEZONSKE ULAZNICE 20 I SEZONSKE ULAZNICE 10

Sezonska 20 se dopunjuje između 20. i 21. utakmice, dok se Sezonska 10 dopunjuje nakon svake 10. odigrane utakmice, što znači da je za ovu ulaznicu moguće vršiti dopunu još dva puta maksimalno tokom sezone i to između 10 i 11 utakmice, kao i između 20 i 21. utakmice)

...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...