Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Uz ona čuvena Fenderova otvaranja našeg topika na starom forumu možda i najbolje otvaranje koje sam video. Komšije želim da vas povrede zaobiđu i da se sportski pobijemo za "Kalemegdan u junu". E da, i da nas sve zaobiđu divna saopštenja što je više moguće.

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Hvala vam svima! 😊

 

Prilično sam ozbiljno pristupio ovome i stvarno mi je čast, jer mi je bilo "vau" kad sam bio klinac i čitao otvaranja raznih tema forumaških legendi.

 

A i momci i vi ste mi dali prilično materijala. Retko draga sezona i jako draga ekipa. 

 

Mislio sam da neće sve stati na 1 stranu, pa sam hteo da bude maksimalno 10 slika, a mogao sam ihahaj. Tako da su mnogi uskraćeni za kolumne, a @Cooper za još neke finansijske ekspertize. 😊 Prešao sam poslednjih 200 strana, 90-ak nisam ni stigao da preletim i stvarno je bilo lepih postova, dobrih forica, diskusija i analiza. @pendulum dominirao. 😄 Hteo sam da odradim i neki statistički deo, predstavljanje igrača, ali eto, skraćena verzija ipak.

 

4 hours ago, uini said:

fali ova nova vest oko boba dilana ali dobro

Za malo da te obradujem, hteo sam da napišem kako je i on dao izjavu kako treba da se dodele titule kkp-u. 😄

 

Prethodna sezona, korona i sad Majklova smrt me je prilično bacila u razmišljanja. Naravno, samo treba još više voleti kkp, kkcz, kkž i druge, ali postoje neke mnogo bitnije stvari u životu. I stoga vam i nam svima želim ovo što je @Godzo napisao:

12 hours ago, Godzo said:

Komšije želim da vas povrede zaobiđu i da se sportski pobijemo za "Kalemegdan u junu". E da, i da nas sve zaobiđu divna saopštenja što je više moguće.

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Poslao sam Ostoji uvod i zamolio me da na prvu stranu stavim par njegovih rečenica kako bi se dobila prva slika...

 

Quote

Zaboravljate da Partizan 2017. godine nije imao za toalet papir. Setite se rostera tada. Pamtite li kada je klub dve godine sačuvao ekipu? Nikom ne ostajemo dužni. I konačno, šta je s prekinutom sezonom? Ostavili smo daleko iza sebe sve u ABA ligi i Evrokupu, ali je korona prekinula sve.

 

 

Pozdravio je sve sa topika i poručio da ne brinete uz stihove...

 

Quote

Pala je funta, al nikad neće British Motors.

 

  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Za malo da te obradujem, hteo sam da napišem kako je i on dao izjavu kako treba da se dodele titule kkp-u. 😄

 

 

 

Naravno, samo treba još više voleti kkp, kkcz, kkž 

 

 

Sta je kkž provokatoru!? KK Železnik?! 

 

 

 

...da si stavio Dilana il Edi Granta kako daju izjavu o kkp tacno bih ti dao 10/10 ovako dobijas lajk, bas orginalno otvaranje teme 🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar na niskom postu, odlican skakac, solidan defanzivac, hasler, dobar radnik. Kapiram da jenstigla preporuka iz sakramenta. On i ban lammers su mi bili favoriti iz senke. Ispratio sam ga prve sezone u italiji, dobre brojke, mada su bili zadnji, predzadnji.

Propustio dve godine u mormonskoj misiji u italiji

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...