Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Na posletku nista ne bi za levog beka, danima je bio ante portas al zamalo da stvarno i dodje.

Sad ce ponovo da se kuburi u kvalif sa rovitim Rodicem koji zeli da ide, pa uskacemo sa Gobelja univerzalcem u nekom momentu...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nam je bolja solucija Kairat nego Izraelci, Kairat je na vrhuncu forme i ne mogu boljw od ovoga, dok Makabi ima kvalitetniji igracki kadar i kada digni formu sigurno su kvalitetniji od Kairata.

Ufff jedva cekam prvu utakmicu, odavno nisam vise bio nwstrpljiv da pocne sezona, samo da nijw svinjarije sa Degenekom, bio bi ovo savrsen uvod u vidu prelaznog roka.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Misterija Organizma said:

Levi bek će doći do kraja prelaznog roka, oprezno se vaga ,ne žele slucaj Žander opet. Elem, ipak ćemo u Kazasku, nas stari poznanik Kairat, kad je grof Božović debitovao u evropskim utakmicama na našoj klupi.

i andjelkovic osvojio pokal.

lucky loser.

CJfgd-KWUAArmWv?format=jpg&name=small

 

Edited by pavijan2
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da u ovoj fazi tj na startu sezone treba biti posebno oprezan, narocito jer je i protivnik u jeku sezone i takmicarskom fudbalu.

Ipak, u odnosu na mnoge prosle decenije, Zvezda konacno ulazi kao favorit u ovakav dvomec i to sto smo porasli prethodnih 4 sezone sigurno.mora nesto da znaci.

Sto rece Helmet, da nije standardnih svinjarija tipa Degenekov slucaj ili ovo za beka, bio bi ovo lep uvod.

Mora da se odigra dobro dvomec, sezona staje u ove evro-kvalif.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

Naravno da u ovoj fazi tj na startu sezone treba biti posebno oprezan, narocito jer je i protivnik u jeku sezone i takmicarskom fudbalu.

Ipak, u odnosu na mnoge prosle decenije, Zvezda konacno ulazi kao favorit u ovakav dvomec i to sto smo porasli prethodnih 4 sezone sigurno.mora nesto da znaci.

Sto rece Helmet, da nije standardnih svinjarija tipa Degenekov slucaj ili ovo za beka, bio bi ovo lep uvod.

Mora da se odigra dobro dvomec, sezona staje u ove evro-kvalif.

 

Žalostno je što nam več nekoliko sezona za redom sezona staje u euro kvalifikacije. Taj test položili maltene svaki put, pa nam opet nije pomoglo da izbegnemo situacije kao onu sa Milunovićem, Radulovićem, Degenekom... Proći čemo i ovaj put, ali đaba sve, pošto kamen na kamenu neče ostati kad Terza i kompanija završe svoje mandate.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, L' Imperatore said:

 

Žalostno je što nam več nekoliko sezona za redom sezona staje u euro kvalifikacije. Taj test položili maltene svaki put, pa nam opet nije pomoglo da izbegnemo situacije kao onu sa Milunovićem, Radulovićem, Degenekom... Proći čemo i ovaj put, ali đaba sve, pošto kamen na kamenu neče ostati kad Terza i kompanija završe svoje mandate.

 

To je nesto sto znamo, nazalost protiv toga ne mozemo, pa i dalje navijamo za nas klub i zelimo prolaz u grupne faze na jesen. Pored toga sto hocemo da gledamo evro-meceve Zvezde, svesni smo da jedno spoticanje, o cemu sam i ranije pisao, vodi opatem kolapsu i teskom padu kluba koji vode secikese i politikanti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Žalostno je što nam več nekoliko sezona za redom sezona staje u euro kvalifikacije. Taj test položili maltene svaki put, pa nam opet nije pomoglo da izbegnemo situacije kao onu sa Milunovićem, Radulovićem, Degenekom... Proći čemo i ovaj put, ali đaba sve, pošto kamen na kamenu neče ostati kad Terza i kompanija završe svoje mandate.

 

 

Uopšte nije žalosno. Svaki klub koji igra bio koje kvalifikacije stavlje sebi prolaz u grupe kao prioritet. Čak i najbogatiji. 

 

b: Položen je test itakako prošle godine (pretpostavljam da je ispadanje u LE kao neki "neuspeh"), jer je malo falilo da izbacimo Milan.

 

Imati malo objektivnosti je dobra stvar u životu. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Manoly said:

To je nesto sto znamo, nazalost protiv toga ne mozemo, pa i dalje navijamo za nas klub i zelimo prolaz u grupne faze na jesen. Pored toga sto hocemo da gledamo evro-meceve Zvezde, svesni smo da jedno spoticanje, o cemu sam i ranije pisao, vodi opatem kolapsu i teskom padu kluba koji vode secikese i politikanti.

 

Ma razumem ja to sve. Naravno da pratimo i radujemo se pobedama i uspesima. Ali kad se pogleda šira slika, zapita se čovek, ima li smisla. 

 

Kao da gradiš kuču. Veseliš se što si ozido dva sprata. Planiraš kako češ pokriti, a več znaš da ti sledeče sedmice dolazi bager da ti je sruši pošto nisi izvadio građevinsku dozvolu.

 

Čudan je osječaj.

 

4 minutes ago, Neme said:

 

Uopšte nije žalosno. Svaki klub koji igra bio koje kvalifikacije stavlje sebi prolaz u grupe kao prioritet. Čak i najbogatiji. 

 

b: Položen je test itakako prošle godine (pretpostavljam da je ispadanje u LE kao neki "neuspeh"), jer je malo falilo da izbacimo Milan.

 

Imati malo objektivnosti je dobra stvar u životu. 

 

Sad ja neznam jesam li ja slabo napisao, ili si me ti slabo razumeo. 

 

Ja sam i napisao da je tim na terenu svaki put prošao taj test. A da je žalostno to da je svaki put iznova postavljen pred taj isti test, gde trebamo taj prolaz za puku egzistenciju, jer su sredstva koji su oni zaradili na terenu ranije, potrošena Bog zna gde. Žalostno je da se uprkos jako dobrim rezultatima ne pomeramo nigde u organizacijskom smislu. Za početak, moglo bi prestati da se traži od igrača da oproste dugovanja iz sezona gde smo imali ogromne prihode. To bi bio neki početak. Da krenemo sa mrtve tačke.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2021 at 7:18 PM, Vince Carter said:

Glupost je što se dovode strani napadači koji za celu sezonu nisu dali ni 10 golova, a priIično su skupi za naše prilike. Bolje je da dovedemo domaćeg špica koji makar može da daje golove Voždovcu, Spartaku ili Novom Pazaru. Posle debakla sa Van la Parom, ja bih na mestu Mrkele bio veoma oprezan. Ali njega ni eventualni promašaj sa Dionijem neće pomeriti sa mesta sportskog direktora.

 

Ja mislim da je Mrkela iz novina saznao da Dioni dolazi.

 

Kad je zreb za 3 kolo?

Edited by Profesor
Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2021 at 7:18 PM, Vince Carter said:

Glupost je što se dovode strani napadači koji za celu sezonu nisu dali ni 10 golova, a priIično su skupi za naše prilike. Bolje je da dovedemo domaćeg špica koji makar može da daje golove Voždovcu, Spartaku ili Novom Pazaru. Posle debakla sa Van la Parom, ja bih na mestu Mrkele bio veoma oprezan. Ali njega ni eventualni promašaj sa Dionijem neće pomeriti sa mesta sportskog direktora.

 

Који црни домаћи шпицеви када их српски фудбал не зна направити.

Ајде што су наручили бурегџијске текстове да отворе широм излазна врата Фалћинелују, као није он испунио очекивања ми смо као подигли љествицу, него доводе мачку у џаку а не бољег од Дијега. Е то је највећи кретенизам код Дркеле и дружине поготово што је сваки почетак сезоне, тачније Европа пресудна.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dragan Mićić said:

To je po nasem vremenu tamo je to kasnije.

Pa iskreno, mene zanima da li ja mogu da ga gledam ili ne 😁.

Za Kazahstance me nije mnogo briga.

14 hours ago, pavijan2 said:

i andjelkovic osvojio pokal.

lucky loser.

CJfgd-KWUAArmWv?format=jpg&name=small

 

Ovo je jedno od najvećih poniženja koje smo doživeli od bilo koga. Trebalo bi to zapamtiti pred nove mečeve, pa se nadam da i mi imamo neki trofej da im dodelimo na Marakani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...