Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

52 minutes ago, Perkos2 said:

dok drzava pokriva svaku kriminalnu radnju terzic moze da radi šta mu se prohte a kad se promeni vlast odletece na specijalizaciju kod don brana.

Jel' ostao u dobrim odnosima sa don Branom posle onih sranja oko reprezentacije CG?

Link to comment
Share on other sites

On 6/12/2021 at 4:23 PM, Don Juan said:

Sada ćemo da dobijemo objašnjenje da je kriza, da svi duguju, da je korona pojela prihode....

Pa to jeste istina, ali ne abolira Don Terzinja i svitu od toga kako se ponasaju u finansijskom poslovanju. Dovodjenje Van la Prevare, Garsije, Kanjasa... i ko zna koliko njih je strasan udar na nasu kasu. Za to se zna ko je odgovoran. Naravno, Terza, prvi medju jednakima. E sad, ako cemo da govorimo o rezultatima, ko je onda za njih zasluzan? Ok, Miloje i Borjan po meni pre svega, Deki se moze reci da nije izneverio. Ko je doveo sve njih? Vucic? Ne pada mi na pamet da branim nekoga ko je bio na poternici, smatram da tako nekom nije mesto u Zvezdi. Toliko.

 

Ali se jako dobro secam u kakvom smo kanalu bili. Za uspehe u u Evropi treba ipak imati fudbalske struke. E sad, mozda ce nas bez obzira na super rezultate ovakvo poslovanje vratiti u provaliju. Tad ce se videti po odlasku Dona kako je poslovao u finansijskom smislu. Knjigovodstveno, naravno. 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da poverujem da je Milojević poludeo i hoće da dovede Gobeljića a pritom pusti Krstičića.
Meni je ovo na nivou njuz.net [emoji23]. Valjda niko nije toliko lud...
Krsticic fali ovom timu da stvarno bude skockan, cak i sa Pavkovim napred. Naravno dovodjenje nekog beka koji makar zna nesto defanzivno se podrazumeva.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Connah’s Quay Nomads (WAL) / Alashkert FC (ARM)

Dinamo Tbilisi (GEO) / Neftçi (AZE)

Maccabi Haifa (ISR) / Kairat Almaty (KAZ)

 

Sada videh. Ključan meč za Evropu sledeće sezine. Velšani ili Jermeni po meri.

Edited by Don Juan
Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2021 at 8:47 AM, Perkos2 said:

dok drzava pokriva svaku kriminalnu radnju terzic moze da radi šta mu se prohte a kad se promeni vlast odletece na specijalizaciju kod don brana.

Srecom je za vreme postene demokratske stranke sve bilo cisto i transparetno.. Ne znamo sta cemo pa aj opljunemo po vlasti a znamo svi dobro da se ovako radi oduvek i da ce se uvek i raditi. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Redstar0356 said:

Srecom je za vreme postene demokratske stranke sve bilo cisto i transparetno.. Ne znamo sta cemo pa aj opljunemo po vlasti a znamo svi dobro da se ovako radi oduvek i da ce se uvek i raditi. 

 

Ma da, ne treba pljuvati po vlasti. Treba im dodeliti orden što poštuju tradiciju

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

Je. Još kad se uzme u obzir da su u Izraelu valjda ukinute sve mere. Gledajuči povremenu njihovu ligu, zna biti poprilično dobra atmosfera na njihovim domačim utakmicama.

Ukoliko dodju Izraelci mislim da je to ubedljivo najtezi protivnik koji je mogao da zapadne u ovom delu kvalif obzirom da je tek 2.kolo.

Naravno, porasli smo mi kao tim kroz evro-sezone prethodnih godina, ali idealan protivnik u 2.kolu je neka ekipa sa kojom nece biti jurnjave, gde se tim uigrava natenane i prolaz ne dodje u pitanje ni jednog momenta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...