Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

45 minutes ago, Valensija said:

Kada je ovo objavljeno?

Pa ne znam....vidi kod njih....ja dobih to kao "provokaciju"... :smiley60: ne sumnjam u autentičnost. Rekoše da je blizu potpisa i Radoja, pa i Krstičić...šta znam. Ja si drugu muku mučim. Ne znam da li nas je "Mlađano Bugarče" pustilo niz vodu ili će se iskoprcamo i prošvercujemo uz MCTY sa Banjice...:smiley50:

Edited by Neme
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Radoja umesto "bonusa"...  moze.

1 hour ago, Constantin said:

Pa ne znam....vidi kod njih....ja dobih to kao "provokaciju"... :smiley60: ne sumnjam u autentičnost. Rekoše da je blizu potpisa i Radoja, pa i Krstičić...šta znam. Ja si drugu muku mučim. Ne znam da li nas je "Mlađano Bugarče" pustilo niz vodu ili će se iskoprcamo i prošvercujemo uz MCTY sa Banjice...:smiley50:

 

jbt, vi ce jos ispadnete,  kakvi rezultati dolaze u poslednje vreme :wink2:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Sta mislite o varijanti dolaska Vuloa Jovanovica na poziciju treceg stopera, ako Degenek ode? Cini mi se da mu na leto istice ugovor sa Bordoom.

Mislim da igrač koji prethodnu sezonu ne odigra niti jedan jedini meč u svom klubu ne treba da dolazi u Zvezdu pa makar i na mesto tog trećeg štopera. Pre bi pojurio Saničanina iz Voše.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Perdida said:

Mislim da igrač koji prethodnu sezonu ne odigra niti jedan jedini meč u svom klubu ne treba da dolazi u Zvezdu pa makar i na mesto tog trećeg štopera. Pre bi pojurio Saničanina iz Voše.

 

Senicanin je spominjan pre par sezona kao moguce pojacanje, cini mi se.

Mi u stvari i imamo odlicnog igraca za treceg stopera, Srdjana Babica, samo ne znam koliko je realno da ga zadrzimo. Jovanovic mi je pao na pamet jer sam nesto zimus citao kako ovog leta postaje slobodan igrac, ali nisam ispratio statistiku. Cini mi se da je ranijih godina tamo bio u rotaciji, ne znam kako je dosao u situaciju da ne odigra bas niti jedan mec cele godine. Moguce da je nesto odugovlacio oko ugovora pa zbog toga. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Mi u stvari i imamo odlicnog igraca za treceg stopera, Srdjana Babica

Smanji malo brate, da ga nismo gledali pa u redu. Solidan, verovatno, da li je i koliko napredovao u Portugalu, pojma nemam, nisam gledao nijednu njegovu utakmicu, ali reći da je odličan je baš preterano. Eraković je neko ko ima preduslove da bude odličan štoper. Koliko će ga ova povreda omesti u tome, videćemo. Najbolje bi bilo prodati Babića, ako je moguće. Ako se ne varam Portugalci imaju otkupnu klauzulu od milion evra na kraju sezone. Bilo bi lepo da je iskoriste.

Edited by Knipex
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uz dolazak Dragovica kao najozbiljnije pojacanje u zadnjoj liniji od ko zna kad, mislim da Erakovic treba da dobije minute u narednoj sezoni, momak ce izaci iz povrede, ali verujem da mu je mnogo znacila prilika koju mu je Deki pruzio, sigurno je ucio na greskama uz nekoliko dobrih partija.

Degenek je vidjen da odlazi, uz Milunovoca, Pankova i Erakovica plus Dragovic - to bi bilo to za centralne bekove po meni iako jos jedan igrac ne bi skodio, s tim da treba misliti i o kinti, otvorice se klub za najavljena pojacanja tako da ne treba ocekivati jos neke ozbiljne pare za ovaj deo odbrane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Knipex Pricam o trecem stoperu, o nekome ko ce odmeniti prvotimce, pre svega u domacoj ligi. Daj Boze da Erakovic ispuni ocekivanja, to bi bilo idealno. Naravno, najbolja varijanta je da Degenek ne ide nigde i da Stankovic rotira, samo su male sanse za to, pa naglas razmisljam i o drugim opcijama. Misljenja sam da nam je tu potreban jos jedan igrac, jer mi je Pankov bas nesiguran, bas zato sam @Manoly spomenuo Vuleta jer ce biti slobodan igrac. @Crni Bombarder Za Babica nisam video zvanicnu potvrdu, ali ako je tako, opet ok. Treba nesto i zaraditi.

Edited by Antizemljaš koji lebdi
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jos pre par meseci procitao vest o tome. Ono sto mi je privuklo paznju i dalo znacaj je cinjenica da je vest originalno potekla od portugalskog sportskog lista A Bola,a ne od nasih novinara..zato mislim da je gotova stvar iako jos nema zvanicne potvrde. Radi se o iznosu od 1.100.000 evra od kojih 30% ide baskijskom klubu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

@Knipex Pricam o trecem stoperu, o nekome ko ce odmeniti prvotimce, pre svega u domacoj ligi. Daj Boze da Erakovic ispuni ocekivanja, to bi bilo idealno. Naravno, najbolja varijanta je da Degenek ne ide nigde i da Stankovic rotira, samo su male sanse za to, pa naglas razmisljam i o drugim opcijama. Misljenja sam da nam je tu potreban jos jedan igrac, jer mi je Pankov bas nesiguran, bas zato sam @Manoly spomenuo Vuleta jer ce biti slobodan igrac. @Crni Bombarder Za Babica nisam video zvanicnu potvrdu, ali ako je tako, opet ok. Treba nesto i zaraditi.

Dragović, Milunović, Eraković i još jednog dovesti za rotaciju. Takođe priključiti jednog iz omladinske škole. Degenek da napravi transfer a Pankovu se zahvaliti kako god.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Perkos2 said:

Na osnovu čega se ima poverenje u ERrakovića? Mozda na osnovu garderobe ili frizure? Na terenu nije pokazao da zaslužuje ni minut.

Mislim da si prestrog po tom pitanju, al svako ima pravo na stav. ja sam video da decko moze mnogo bolje, naravno moje misljenje. A i njegova pozicija je prosto stvorena za kritike, nije da nije gresio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Perkos2 said:

Na osnovu čega se ima poverenje u ERrakovića? Mozda na osnovu garderobe ili frizure? Na terenu nije pokazao da zaslužuje ni minut.

Ni Ivanić dugo nije zasluživao ni minut, Milunović isto... 

Ako ništa, dobiće minute jer je bonus igrač. I Gavrić i Petrović su ih često dobijali iako su bili najgori na terenu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ni Ivanić dugo nije zasluživao ni minut, Milunović isto... 

Ako ništa, dobiće minute jer je bonus igrač. I Gavrić i Petrović su ih često dobijali iako su bili najgori na terenu. 

Ivanić je u Zvezdu došao kao gotov igrač, isto i Milunović. Zašto nisu odmah pokazali sav svoj kvalitet je pitanje za struku koja je tad vodila Zvezdu. O Etakoviću znamo da je talentovan i da je bio jedan od najboljih u OŠ baš kao i Velja. Dobili su šansu( najvise zbog bonus pravila) i nisu pokazali skoro pa ništa. Čak kad bih bio baš strog mogao bih da kazem da su razocarali i da je najbolje da ih klub negde proda. No ja ipak verujem da se i od njih moze napraviti neki dobar igrač ali i oni to moraju da zasluže radom i igrama na terenu. Ne postaje se igrač preko naručenih tekstova i češljanjem statistike. Navijači pamte prave poteze koji donose radost klubu i navijačima i one loše koji donose tugu. Nekako sam uverenja da nisu dovoljno svesni gde igraju i kakvu su šansu dobili. Eraković pogotovo zato što igra pozadi  mora da bude precizan i odlučan svaki sekund kad je na terenu a Velja da ukapira da to što je vozao protivnike u omladincima nikog više ne zanima.

Link to comment
Share on other sites

Zvezdanikosi:

 

Tim A:  Borjan - Kolarov, Dragovic, Milunovic, Gajic - Sanogo, Krsticic, Ivanic, Katai, Radonjic - Prijovic.

 

Tim B:  Popovic - Rodic, Erakovic, Degenek, Gobeljic (jbg) - Petrovic, Nikolic, Kanga, BEN, Falko - Falcineli.

 

Gavrinjo na pozajmici u MZT.

 

OK, ugasicu Menadzera... 🙂

Edited by Antizemljaš koji lebdi
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Zvezdanikosi:

 

Tim A:  Borjan - Kolarov, Dragovic, Milunovic, Gajic - Sanogo, Krsticic, Ivanic, Katai, Radonjic - Prijovic.

 

Tim B:  Popovic - Rodic, Erakovic, Degenek, Gobeljic - Petrovic, Nikolic, Kanga, Gavric, Falko - Falcineli.

 

OK, ugasicu Menadzera... 🙂

Gde ti je Ben?

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Zvezdanikosi:

 

Tim A:  Borjan - Kolarov, Dragovic, Milunovic, Gajic - Sanogo, Krsticic, Ivanic, Katai, Radonjic - Prijovic.

 

Tim B:  Popovic - Rodic, Erakovic, Degenek, Gobeljic - Petrovic, Nikolic, Kanga, Gavric, Falko - Falcineli.

 

OK, ugasicu Menadzera... 🙂

 A Aleksa?

Koga da zove AV u poluvremenu ako zatreba da da gol?

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...