Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

16 minutes ago, Martin Mystere said:

Naši bonus biseri se odreda sapliću na loptu!

 

Znamo i razlog.  Rece gospodin Milojevic po završetku utakmice da je lopta u Ip bila ispumpana, a mozda i kockasta.  Izgleda da su sa istom igrali u poslednjih 25 minuta :wink2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/24/2021 at 11:09 AM, Don Juan said:

30 godina od "one" noći....

 

Te večeri sam prvi i poslednji puta pijan iz kola u pokretu ispraznio čitav šaržer u vazduh vozeći kroz centar dok je iz Golfovog gepeka sa otvorenim petim vratima pičio Ederlezi na repeat sa Pionirovih Kobri.

 

Nisam to ponovio ni kad mi se kćer rodila.

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 12
  • Tuzno 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Фалко поново доказао да има брзину и фудбал у ногама. Оно кад је дао гол није нимало наивно, прима лопту са стране тако што је диже и лагано закуцава у мрежу. То балвани који су данас продефиловали не могу ни на тренингу из 10 пута.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Markoss said:

Falko ce nam sledece sezone biti najbolji igrac. Decko izgleda kao brza verzija Marina, odusevljen sam ovim sto igra. Vec u finalu kupa ce da se vidi ovo o cemu pricam, mmw. 

Od starta je jasno da je odlican igrac u pitanju i siguran sam da ce doci to do izrazaja vec na leto.

Nego vezano za finale kupa marsala, kako ce upasti u ona 4 stranca Falko tj ko tu otpada?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Falcineli visi, nece sigurno Prijovic da dolazi da bude rezerva, to moze i negde u Aziji za znatno vise para. Ako nije propao previse bolji je igrac.
A na kraju ako je ona vest o EU igracima istinita niko ne visi, imace lufta za jos Eu igraca

Priča je za finale kupa protiv Partizana 25.05. Ne za sledeću sezonu. Pročitaj malo pažljivije post koji je napisao @Manoly

 

Što se tiče sledeće sezone, otom potom, kad vidimo ko ide, ko ostaje i ko dolazi :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex said:

Upravo tako. I meni se čini da Falko tu visi. Ben, Kanga, Sanogo i Falćineli.

Verujem da ce Ben napustiti klub na leto, ako dobije dobru ponudu sa istoka, jer vec par prelaznih rokova pokusava da ubode “bingo”.

 

@LayupFromTheMidget Cekaj prvo da Prijovic potpise, pa mozemo da diskutujemo ko ce na klupu.

 

Nadam se da uprava moze da resi pozajmicu Nece Radonjica. Dve sezone ne igra u kontinuitetu, a Zvezda bi mu bila dobra sredina da digne sebi formu. 

 

Levi bek nadam se da ce biti stranac, jer od domacih resenja ne vidim nikog ko bi u toj liniji digao kvalitet

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, merosina said:

Verujem da ce Ben napustiti klub na leto, ako dobije dobru ponudu sa istoka, jer vec par prelaznih rokova pokusava da ubode “bingo”.

Odgovorio sam na deo posta, odnosno nadovezao se, u kom je @Manolypitao @Markosskako će Falko upasti u 4 stranca za finale kupa 25.05. protiv Partizana. Nijedan od nas dvojice nije pominjao sledeću sezonu i to sam odgovorio @LayupFromTheMidget

 

Ljudi čitajte malo postove, nemojte pisati napamet.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex said:

Priča je za finale kupa protiv Partizana 25.05. Ne za sledeću sezonu. Pročitaj malo pažljivije post koji je napisao @Manoly

 

Što se tiče sledeće sezone, otom potom, kad vidimo ko ide, ko ostaje i ko dolazi :classic_smile:

Pa nije prica samo za finale kupa posto moze da se vidi i Markosov post koji prica ko ce nam biti najbolji igrac sledece sezone.
 

Link to comment
Share on other sites

Eraković se vraća i verujem da će on u najvećem broju slučajeva biti starter u domaćici, dečko je "bonus" i dobiće šansu. Gobeljardo ima još godinu dana ugovora, nadajmo se da ćemo ga nekom utrapiti, ali sumnjam da će biti promena na desnom beku i da je tandem Gajić/Gobeljić zacementiran. Nadam se isto tako da dovodimo faking levog beka, pošto je evidentno da Rodić nije spreman za 60% utakmica, a i kad je spreman kondicija mu je upitna. Sumnjam da ćemo ga prodati, ali njegov boravak je bolan za ovaj klub. Šatro imaš pouzdanog startera, a u stvari je to skroz upitna situacija i pitanje je da li će moći i koliko će moći. Dragovićev dolazak ne treba komentarisati, ali sam isto tako siguran da njegov dolazak znači odlazak Degeneka.

 

Prodajom "bonusa" bi mogli dobiti neku lovu, tu pogotovo mislim na Njegoša pošto njegova agencija ima opake veze u Italiji. Verujem da ćemo ga lako prodati i fino zaraditi, a i gubi status "bonusa" u julu. Što se Gavrića tiče mislim da će ga pokušati prodati, ali sa druge strane on nam je jedini siguran "bonus" igrač tako da verujem da neće žuriti i forsirati tu prodaju. Veljo Nikolić je za mene nepoznanica, ako stigne neka ponuda verujem da ide na keca, pogotovo što sam čuo da je Stanković očaran malim Bačaninom (možda ovo ubrza i odlazak Gavrića). Ako bi se odlazak jednog od "bonusa" iz manevra nadomestio dovođenjem Krleta onda bi to bila zaista pesma. Verovatno će voditi i Stankovića iz Grafičara na pripreme, da se vidi koliko može. Imao je par odličnih utakmica, nadam se da će biti nešto od njega.

 

Što se tiče krila verujem da je Falko siguran starter na desnom krilu i to me raduje, a verujem da će i Srnić da ostane kao rezerva i "proveren univerzalac". Samo je pitanje ko će od trojca Mirko, Magiko, Ben biti prodat, mene bi najmanje zaboleo odlazak Bena, ali verujem da će to ipak biti Mirko. Samo se nadam da ga nećemo prodati za iznos ispod 5 miliona, pošto on vredi te pare. Sa Saletom valjda imamo "džentlmenski dogovor" da se ne zateže mnogo u slučaju da dođe ponuda koja je za njega prihvatljiva, ali izgleda da se njemu ne ide i da ima nemeru da ostane barem do zime. Vukanoviću ugovor ističe na zimu, te se nadam da ćemo ga utrapiti/pokloniti nekom, zaista ne vidim razlog za njegovo dalje bitisanje u ovoj ekipi. Tu je i mučeni Spidi koji ne igra u Turskoj, ali se nadam da ćemo ga 

 

Što se tiče napada verujem da Pavkov odlazi, javlja mi se neka Turska, nadajmo se da ćemo izvući milion, ali čisto sumnjam u to. Iz Grafičara verujem da na pripreme vodimo Burmaza koji igra dobar fudbal (opet je asistirao) i malog Lazetića koji je preseljen na klupu i gura se usrani Vidić (dokle više aman Mito). Mali Burmaz je već sad bolji igrač od Pavkova, ali znamo svi šta nam je Pavkov donosio. Falćineli i Prijović u tandemu mogu igrati, ali sumnjam da ćemo često igrati sa dva špica. U toj konstalaciji snaga jedan od njih će biti rezerva. Sa druge strane ne bi me čudilo da zadržimo Pavkova i da on bude "džoker" i da odustanemo od kupovine Dijega.

Link to comment
Share on other sites

Ne dirajte mi "carapansku vezu" u klubu :classic_biggrin:  Vulicev odlazak sam jedva podneo ( mslim, ozbiljno za Vulica, verujem da je imao jos prostora za napredak, da je nepravedno zapostavljan na ustrb nekih drugih igraca ) , jos jedan bice koban :classic_biggrin:

 

Btw,  pakuj bre :

 

O čemu se radi. Naime, u Ljutice Bogdana su spremni da u posao oko Njegoša Petrovića uključe i Dijega Falčinelija, napadača koji igra kao član Bolonje na pozajmici u Crvenoj zvezdi.

Crveno-beli mogu da ga otkupe za miliona evra, i taj iznos plate u tri jednake rate. Ali plan je da za Njegoša Petrovića od Bolonje dobiju oko dva miliona evra, plus Dijega Falčinelilija. Navodno, trener Bolonje Siniša Mihajlović dobio je vrlo pozitivne informacije o srpskom vezisti, koji je napredovao pod komandom Dejana Stankovića, inače kuma Siniše Mihajlovića. Čak se može čuti da su pojedinci rekli treneru Bolonje da je u brojnim karakteristikama bolji od mladog Šveđanina Matijasa Svanberga, koji igra standardno za ekipu sa Renato Dalare.

Naravno, postoji nekoliko kočnica kada je u pitanju realizacija transfera. Prvo i najvažnije: i dalje je nepoznato hoće li Siniša Mihajlović u narednoj sezoni predvoditi Bolonju, samim tim ima li želju da sklapa renovirani tim. Takođe, i ako bi se dogovorili sa Bolonjom, članovi sportskog sektora Crvene zvezde trebalo bi da utanače detalje višegodišnje saradnje sa Dijegom Falčinelijem.

Do dolaska u Crvenu zvezdu Italijan je u Bolonji godišnje zarađivao oko 750.000 evra. Napravio je finansjski ustupak posle poziva Dejana Stankovića i smanjio potraživaja u želji da rehabilituje karijeru koja je bila u silaznoj putanji. Međutim, posle dobrog utiska u ovoj sezoni Falčineli neće biti „nežan“. Navodno, očekuje platu u rangu sa onom koju je imao u Bolonji, što je za standarde Crvene zvezde preveliki zalogaj.

 

😄

Edited by John Dies at the End
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Falcineli visi, nece sigurno Prijovic da dolazi da bude rezerva, to moze i negde u Aziji za znatno vise para. Ako nije propao previse bolji je igrac.
A na kraju ako je ona vest o EU igracima istinita niko ne visi, imace lufta za jos Eu igraca

 

Može li konačno neko razjašnjenje mita o tome da je Prijović bolji fudbaler od Falćinelija?

 

Nije ni Talijan Van Baste, ali bogami nije ni Prijović.

 

Baš me zanima da čujem.

Link to comment
Share on other sites

Po meni je bolji realizator,efikasniji je. Veca je pretnja po gol od Falcinelija. Pri tome ne ostavlja utisak igraca-privatizatora.
Pisao je Nakamura o sezoni koju je imao u PAOK-u..odlicna sezona za njega tamo..kvalifikacije za LS je pokidao,maltene je sam nosio tim kroz njih..

U kakvom je izdanju danas,stvarno pojma nemam. Zapravo,ja i ne znam igra li uopste negde?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Liska Manjina said:

Prodajom "bonusa" bi mogli dobiti neku lovu, tu pogotovo mislim na Njegoša pošto njegova agencija ima opake veze u Italiji.

 

9 hours ago, John Dies at the End said:

Naime, u Ljutice Bogdana su spremni da u posao oko Njegoša Petrovića uključe i Dijega Falčinelija, napadača koji igra kao član Bolonje na pozajmici u Crvenoj zvezdi.

Ode Njegoš u Italiju za solidan novac, to je sigurno. Samo je pitanje da li je to baš Bolonja ili neki drugi klub. Svi igrači iz menadžerske agencije koja zastupa Njegoša su otišli u Italiju, imaju ljudi opake veze.

 

Prijoviću će biti potreban ozbiljan reset da bi se vratio na nivo iz PAOK-a, pošto je u Arabiji ladio jaja i glumio superstara. To mi se nikako ne sviđa, kao ni njegovo ponašanje i splavarenje, ali ajde da vidimo šta će biti na kraju balade.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Laki21 said:

 

Može li konačno neko razjašnjenje mita o tome da je Prijović bolji fudbaler od Falćinelija?

 

Nije ni Talijan Van Baste, ali bogami nije ni Prijović.

 

Baš me zanima da čujem.

Prijović iz najboljih dana je bolji, ali totalna je nepoznatica kako on sada izgleda posle godina u Arabiji.

Juče sam par minuta gledao azijsku ligu šampiona, nemam pojma ko je igrao, ali smorio sam se toliko da mi je Lester i Palas bio kao finale LŠ.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako dođe na vreme i prođe komplet pripreme ne bi trebalo da bude problema sa ulaskom u formu. I mene više brine njegova druga strana. Nemiran duh koji baš i ne poštuje pravila i voli izlaske u klubove, splavove,... Još ako se obistini priča sa portala i dođe i Kolarov eto katastrofe u najavi...

Link to comment
Share on other sites

Jasno je da slede poredjenja, ali najpre treba istaci da su Falcineli i Prijovic drugaciji tipovi napadaca koji bi, po onome sto smo videli vise puta kod Dekija, mogli i da saradjuju na terenu.

Prijovic nakon odlaska iz Paoka igra u fudbalskom smislu mnogo opusteniju ligu/meceve, ne moze po takmicarskom pristupu Bliski/daleki istok da parira Jevropi i to uz pitanje koliko je zaista i igrao, jeste samo deo enigme. Momak je odlican spic, al definitivno je i dalabu sto se moglo procitati, koliko god se ovdasnji tekstovi kite svim i svacim...

Falcineli je pokazao sta znaci moderan spic koji radi za ekipu, neretko smo videli da ucestvuje u igri i na samoj sredini terena, jako dobro oseca prostor pred golom, finisira i glavom i nogom, ima osecaj za igru i ucestvuje pasovima i pracenjem kretanja saigraca (sto je za npr Milanceta Pavkova misaona imenica). Jako koristan napadac koji je u ovoj odlicnoj sezoni mnogo doprineo rezultatima Zvezde, uz to nekako nenametljiv i opusten lik.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Laki21 said:

 

Može li konačno neko razjašnjenje mita o tome da je Prijović bolji fudbaler od Falćinelija?

 

Nije ni Talijan Van Baste, ali bogami nije ni Prijović.

 

Baš me zanima da čujem.

 

Pa sve ono sto ima Falcilneli u smislu rada za ekipu, gradjenja, odlaganja lopte, to ima i  Prijovic uz bonus da je mnogo veci gol igrac i da ce sigurno dati vise golova. Falcineli je dobarr realizator, ali i ne ulazi toliko u  sanse, ovaj je i u tom segmentu dosta bolji.

 

Meni je i Falci super igrac, da ne mozemo ovog da dovedemo, hteo bih da ga zadrzimo, ovako... Mada izgleda da cemo obojicu imati sledece sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...