Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

6 minutes ago, Manoly said:

Ne moze me niko uveriti da je povratnik Srnic u bilo kojoj dimenziji bolja varijanta od mladog, talentovanog igraca kog smo makar malo imali prilike i da vidimo na terenu. Ustvari, i da nismo videli, bolja je opcija da mlad igrac bude na klupi i na ovaj nacin skuplja minute. Ovde to nije praksa i zato nismo odmakli daleko u mnogo cemu.

Nije pao dogovor sa vlasnicima Radulovicevog ugovora i tu je kraj. Srnic je samo posluzio da se opere jos neka lova za dnevne troskove bandita.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Perkos2 said:

Nije pao dogovor sa vlasnicima Radulovicevog ugovora i tu je kraj. Srnic je samo posluzio da se opere jos neka lova za dnevne troskove bandita.

Jasno je to meni, zato nek se goni bagra i tri pic materine.

21 minutes ago, pavijan2 said:

meni se cini da je za nas ova sezona vec zavrsena. tako nekako deluju i tim i trener.

Bilo kako bilo, moraju da se skupe i za mesec dana, sto jeste dug period za igranje nevaznih meceva, i u finalu kupa odigraju na nivou veceg dela sezone i osvoje duplu krunu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Psiholjub je pronasao taman ekipu za njegove trenerske kvalitete ali da vam otkrijem i exluzivu da postoji plan ove bande da ga progura i za prvog trenera u FKCZ

 

Psiholjub odigrao dve tekme kao protiv Zvezde. 😀

Hoće li i onaj mali golman da dođe s njim, da se malo ublaži šteta?

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Neme said:

 

Psiholjub odigrao dve tekme kao protiv Zvezde. 😀

Hoće li i onaj mali golman da dođe s njim, da se malo ublaži šteta?

Jednog smo golmana doveli iz Surduluce pa ništa. Golmanska pozicija nam je popunjena i tu nema potrebe trositi pare, levi bek pa sve ostalo. Dok tu poziciju ne pokrijemo moračemo da gledamo nespremnog Rodića i naravno Gobelju. Nisam ranije pratio Radnik ali mi večeras malo zapao za oko desni bek Bogdanovski ili tako nekako. Ima li neko podrobnije podatke o njemu.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Perkos2 said:

Nisam ranije pratio Radnik ali mi večeras malo zapao za oko desni bek Bogdanovski ili tako nekako. Ima li neko podrobnije podatke o njemu.

 

Morao je Stanković da menja Ivanića Gavrićem zbog njega. Za mene hajlajt, kako mu je uzeo loptu Bogdanovski oko '70. i istrčao kontru, valjda je bila i prečka iz tog napada. Više puta je prolazio po desnoj strani kao od šale. 

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gaga said:

Ovaj sa Arene rece ofsajd kod gola,aktivirao se iz ofsajda.

 

Znaci,ovo moze oko aktiviranja da tumaci kako ko hoce,divno.

Dosadan si, majke mi.

Rekao je ofsajd zato što je u prvi mah izgledalo da je igrao loptom.

Briljiraš danas, odmori malo.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Dosadan si, majke mi.

Rekao je ofsajd zato što je u prvi mah izgledalo da je igrao loptom.

Briljiraš danas, odmori malo.

 Nije rekao bas tako.Ako ti se ne svidja,stavi me na IL,u suprotnom mozes da odjebes.

 

 

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Vrlo kulturno ponašanje. Nije da sam iznenaden.

Takodje,i sa tvoje strane,samo u zavijenoj formi.

 

Premotaj sta ga je voditelj pitao na kraju razgovora,jel ofsajd,ovaj rekao da jeste,uticao je na igru.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gaga said:

Takodje,i sa tvoje strane,samo u zavijenoj formi.

 

Premotaj sta ga je voditelj pitao na kraju razgovora,jel ofsajd,ovaj rekao da jeste,uticao je na igru.

Nije to rekao, pogledaj od početka pazljivo. Rekao je da je Sanogo igrao loptom i zato je ofsajd, a da je nije dirai gol bi bio regularan. Dakle....

Link to comment
Share on other sites

Nisam imao snage da gledam završnicu. Tim koji je ostao na kraju uopšte nije jači od Radnika, čak ni po imenima. Rekao bih da Srnić i pojedini možda ne bi ni imali mesta u ovakvom radniku. Elem, srećna pobeda, videćemo da li će protiv komšija biti više ozbiljnosti u našoj igri. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Del Piero said:

Ne znam u kom univezumu je pobeda FKCZ nad Olimpikom pobeda Davida protiv Golijata.

 

Pa u smislu ulaganja svakako jeste, no razumem sta zelis reci.

 

Elem, sad vidim da je tagovao nas kosarkaski klub 😄

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Ne znam u kom univezumu je pobeda FKCZ nad Olimpikom pobeda Davida protiv Golijata.

 

Možda neko od iskusnijih forumaša može da nam da bolju sliku ali ja sam više puta slušao/čitao utiske navijača Marseja i po njima oni su bili mnogo, mnogo jači. Ne samo u smislu da su bili bolji na samoj utakmici, nego generalno smatraju da su bili mnogo jači od nas, kao i da je taj njihov tim iz 91. bio jači od onog iz 93.

 

Ja ne znam, tad još nisam znao ni šta je ofsajd, ali nije kao da nisu kupili našu najveću zvezdu i da on tamo nije bio najbolji igrač, možda ni u top 3, zar ne? 

 

Doduše, mislim da zanemaruju činjenicu da je taj tim Zvezde tek "nadolazio", odnosno da nisu svesni koliko smo ustvari bili jaki jer nikad ranije nisu čuli za Savićevića, Prosinečkog, Mihajlovića. Verovatno je i to doprinelo utisku. 

 

EDIT: Evo npr. ovaj intervju jednog od njihovih legendarnih navijača:

 

Quote

You spoke of a few different eras there and Marseille have experienced great highs and lows. There was of course the great era of the 90s – and for me the 91 team was better than the 93 team, but in any case, two great teams. On the other side there were the relegations. But what was your favourite period as an OM fan?

. . .

As for 1991 – I totally agree with you. The 1991 team was the best team we’ve ever had at OM. They were much stronger than the 1993 team and the paradox is that we lost against a team that was much weaker than us – Red Star – but in 1993 we beat the great AC Milan who were the favourites. That’s the paradox of football.

 

Pa onda:

 

Quote

From what I remember, Red Star played for penalties right from the start.

 

Absolutely. They knew that OM were infinitely better than them. Maybe we were too confident. We played well but the players thought that they were bound to win. While Red Star just tried their luck, played intelligently, and we lost.

 

Edited by Tunji Awojobi
Link to comment
Share on other sites

Ispade bolji tim nezasluzeno igrajuci sa 3 igraca manje. Gol u drugom minutu priznaju samo jos u banana republikama i trecerazrednim ligama. Obstrukcija golmana iz nedozvoljene pozoicije je ofsajd.  Sudije su nas gurale koliko su mogle. Linijski nije pazio na casu i budala die zastavicu obruka ostale. Neprijatno je vise bilo. Na kraju Borjan u nadoknadi krade vreme valjajuci se s loptom protiv Surdulice na Marakani, Rajko i Seki se u grobu prevrcu.

 

Kokaindzija nastavlja da se bruka. Zna on dobro da uvodi invalide koji pojma nemaju i tako je saucesnik svemu ovome.

 

Jebote izvedes Bena i Kataia i uvedes ono i to pre 60te minute da premija bude veca.

Edited by tsva
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...