Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

5 minutes ago, Martin Mystere said:

Ne lupaj gluposti molim te!

Na koji način je uticao na golmana koji je već savladan!?

 

tako sto je svojim kretanjem uticao na kretanje golmana, ostale igrace i samu igru. eto tako, to je 101% ofsajd. 

ja ne lupam gluposti, ja imam oci i obraz. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

tako sto je svojim kretanjem uticao na kretanje golmana, ostale igrace i samu igru. eto tako, to je 101% ofsajd. 

ja ne lupam gluposti, ja imam oci i obraz. 

 

Ovo je klasično daj da napišem bilo šta samo da skrenem pažnju na sebe ma koliko to netačno i nerealno bilo a u cilju teranja kontre i bezrazložnog dizanja tenzije na temi... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Martin Mystere said:

Fali ti još samo nešto čime bi shvatio da ničim i nikako nije mogao da utiče na kretanje golmana jer em je lopta već prošla golmana em nije on bio između golmana i lopte već je LOPTA bila između golmana i Sanoga.

 

I da, apsolutno lupaš gluposti.

Njemu je potpuno jasno da bi golman odbranio 100% da nije bilo Sanoga 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Fali ti još samo nešto čime bi shvatio da ničim i nikako nije mogao da utiče na kretanje golmana jer em je lopta već prošla golmana em nije on bio između golmana i lopte već je LOPTA bila između golmana i Sanoga.
 
I da, apsolutno lupaš gluposti.
I mene je podsetio na Strasilo iz Carobnjaka iz Oza kad je krenuo da nabraja sta sve ima
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Martin Mystere said:
32 minutes ago, Don Juan said:
Pa to je ta logika, nisam siguran da je dirao loptu, ali je uticao na igru, i sve to da bi ispalio političke parole.
Ma daj.

Pun mi qrac te lažne političke korektnosti, naročito od onih koji to furaju a nemaju nikakve osnove u tom pokušaju.

Ma kakva politička korektnost, ovde je guranje neke svoje političke priče iz ko zna kojih razloga. Zato se i forsira ta priča o sns-u, i ko zna čemu i vade se snimici od pre skoro dve godine.

Sve to nažalost truje temu i vodi priču u nekom sasvim petom pravcu, a o utakmici se ne piše skoro ništa, a realno i ne zanima ga utakmica.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor028 said:

Dzaba se trudis, kad komsija krade smak sveta je a kad ti krades onda je sve to normalno. Nas mentalitet zbog kojeg sve manju zelju imam za srpskim fudbalom.

 

kojim fudbalom? pa ovde je sve namesteno da ne moze biti namestenije, zvezda i partizan su sns prcije (kome se ne svidja sto spominjem sns govna nek pati) i to mora biti isticano svaki put. sns prcije koje lagano vezu po DVADESETAK POBEDA u ovom jadu i iz kojih se iznose desetine miliona eura. 

koju zelju, meni se bukvalno povraca od ovakvih stvari jer ovakve serije i ovakvi golovi i smejurije se ne vidjaju ni u 3. ligi kuala lumpura. 

mi smo toliko propali kao ljudi, ovde velika vecina nema obraz i to im je potpuno normalno.

i ti pricaju o laznoj politickoj korektnosti?

 

6 minutes ago, 12Laki said:

Tragikomedija koliko masis fudbal.

 

objasni kako masim fudbal?

 

4 minutes ago, Martin Mystere said:
10 minutes ago, Don Juan said:
Pa to je ta logika, nisam siguran da je dirao loptu, ali je uticao na igru, i sve to da bi ispalio političke parole.
Ma daj.

Pun mi qrac te lažne političke korektnosti, naročito od onih koji to furaju a nemaju nikakve osnove u tom pokušaju.

 

lazan je samo gol, kao i ovaj prejadni penal protiv indjije. vi ste ti koju furaju laznu politicku korektnost i opravdavaju lopovluk i kradju. 

covek je bio dva metra u ofsajdu, isao je na loptu, uticao na igru i golmana. tu nema sta da se prica. plus je pomocni mahao ofsajd cim je sanogo krenuo na loptu upravo iz razloga jer utice na igru i glavni je ponistio gol. 

dakle reci ti sad meni po kom je osnovu on priznao gol koji je ponistio i zasto je premenio svoju odluku?

 

ja cu ti reci, zato sto nema kicmu, ni obraz. zato sto je tu da odradi posao i uzme neku sicu da bi mogao da prezivi. pobednik se i onako odavno zna, sto bi se on tu sad nesto zamerao. klasinac prosecan izmuceni gradjanin ovog prejadnog i pretuznog drustva u kome zivimo. 

samo jos fali da neko ko babovic uzme loptu i sam dosudi penal. 

tuga. 

ali mene najvise boli kad vidim u sta smo se mi zvezdini navijaci pretvorili. nista mi nismo bolji ne od komsija za vreme toleta vec od samog toleta. 

ja necu da opravdavam besramni lopovluk. ja necu da ignorisem sto nam kriminalci i seljacine poput kokeze i tvorze vode klub i fudbal. ja necu da cutim na ultrakop kriminalce sa severa. 

ali velika vecina hoce i to je najveca tragedija. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Opet te pitam - kako je uticao na golmana? Rekao "bu" i ovaj se uplašio? Imaš slike, gde se jasno vidi kretanje golmana, lopte i Sanoga, gde se još jasnije vidi da je golman savladan i da šanse nema da dođe do lopte - još samo da uključiš mozak i daš odgovor na jednostavno pitanje.

 

 A te tvoje priče o Terziću, kriminalcima, Ultrakopu i ostale političke floskule slobodno ostavi za nekog ko hoće s tobom da se mačuje u vezi njih, mene sa tim zaobiđi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

Opet te pitam - kako je uticao na golmana? Rekao "bu" i ovaj se uplašio? Imaš slike, gde se jasno vidi kretanje golmana, lopte i Sanoga još samo da uključiš mozak i daš odgovor na jednostavno pitanje.

Batali.

Elem, delujemo neuigrano, može ovo da ode u oba smera ako se ne uozbilje.

Jebote tri kartona protiv Radnika, trebao bi Deki da čupa uši za ovo.

Ulaze Srnić i Gobeljić, sada je stvarno sve otvoreno.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Azazelkg said:

Ovo je klasično daj da napišem bilo šta samo da skrenem pažnju na sebe ma koliko to netačno i nerealno bilo a u cilju teranja kontre i bezrazložnog dizanja tenzije na temi... 

 

pa bas si ti upravo ostavio post u kome sti napisao bilo sta i nisi nikakvim argumentom opovrgao moje reci. 

16 minutes ago, Martin Mystere said:

Kakav uticaj Sanoga na golmana...

I više nego jasno se vidi da je uticao na kretnju golmana, igru i naročito na ostale igrače...

 

 

cim je krenuo na loptu on je uticao na igru. kraj. tacka. a bio je dva metra u ofsajdu. imao je nameru da ide na loptu, to je ofsajd 101% i to je i pomocni signalizirao. i glavni prihvatio. i ponistio gol.

 

ali onda sledi sns srbija i ljudi bez obraza. teraj dalje, koga briga, kradi, otimaj, relativizacija, opravdavanje.

to je taj pretuzni stav vecine ljudi u ovom smecu od drustva. 

daj iseci neki skrin penala protiv indjije. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ИEsA IlIC said:

 

pa bas si ti upravo ostavio post u kome sti napisao bilo sta i nisi nikakvim argumentom opovrgao moje reci. 

 

cim je krenuo na loptu on je uticao na igru. kraj. tacka. a bio je dva metra u ofsajdu. imao je nameru da ide na loptu, to je ofsajd 101% i to je i pomocni signalizirao. i glavni prihvatio. i ponistio gol.

 

ali onda sledi sns srbija i ljudi bez obraza. teraj dalje, koga briga, kradi, otimaj, relativizacija, opravdavanje.

to je taj pretuzni stav vecine ljudi u ovom smecu od drustva. 

daj iseci neki skrin penala protiv indjije. 

Što ti manje poklanjamo pažnju, manje će te i biti. Tačka

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 ja necu da ignorisem sto nam kriminalci i seljacine poput kokeze i tvorze vode klub i fudbal. ja necu da cutim na ultrakop kriminalce sa severa. 

I sta ti radis povodom toga? Osim, naravno, sto pises na forumu o tome.

Link to comment
Share on other sites

Vas dvojica pametnih prvo da naucite pravilo oko aktiviranja coveka iz ofsajda.

A tek ovo da priznaju gol bez ijednog dokaza da ga poniste,za ovako nesto ti treba VAR,jeste oni su videli da li je dirao loptu ili ne.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ИEsA IlIC said:

pa bas si ti upravo ostavio post u kome sti napisao bilo sta i nisi nikakvim argumentom opovrgao moje reci. 

27 minutes ago, Martin Mystere said:

 

Smanji doživljaj. Sve je krenulo od tvog posta. Upao si kao raspojasan do pola u kafanu i dosta je bilo sa flejmovanjem & sns nebulozama.

 

@all Idemo dalje, smanjite i vi doživljaj. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Vas dvojica pametnih prvo da naucite pravilo oko aktiviranja coveka iz ofsajda.
A tek ovo da priznaju gol bez ijednog dokaza da ga poniste,za ovako nesto ti treba VAR,jeste oni su videli da li je dirao loptu ili ne.
Ti prvo da naučiš da se pravilo aktiviranje čoveka iz ofsajda odnosi na neke druge situacije, recimo kad je neko u ofsajdu prilikom nečijeg šuta, golman odbrani i onda taj što je bio u ofsajdu dođe do lopte.

Ovde bi bilo aktiviranje iz ofsajda da je golman Radnika odbranio a Sanogo nakon toga ubacio loptu u gol - ovo može biti samo ofsajd AKO (jedina dilema) je Sanogo dirao loptu.

Dakle, dirao loptu = ofsajd, nije dirao loptu = gol Milunovića.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...