Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Just now, Martin Mystere said:
2 minutes ago, Gaga said:
Nije dirao,ali je uticao na igru,ofsajd po pravilima.Jbt,mora da se krade protiv jebene Surdulice

Kako je uticao na igru kada je golman već bio savladan i ni na koji način nije mogao da spreči gol niti ga je Sanogo i milimetar omeo?

Morao je da se ukopa i da ne krene na loptu,po pravilima je uticao na igru a bio je u ofsajdu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gaga said:

Morao je da se ukopa i da ne krene na loptu,po pravilima je uticao na igru a bio je u ofsajdu

Ne pričaj svašta, to pravilo ne postoji. Mogao je da utiče na igru samo ako je ometao golmana ili dirao loptu.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ИEsA IlIC said:

ovo moze da se vidi samo u sns djubretu od lige i takmicenja

ljudi bez obraza 

ko zna koja po redu bruka i lopovluk u nasu korist

 

12 minutes ago, Gaga said:

Nije dirao,ali je uticao na igru,ofsajd po pravilima.Jbt,mora da se krade protiv jebene Surdulice

Kakva reakcija kao da smo je rukom uterali u gol, a ne situacija 50:50 koja nije bas najjasnija ni posle usporenog snimka.

 

I naravno da nije ofsajd ako Sanogo nije pipnuo loptu.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Nije dirao.

 

kako te covece nije sramota?

kako?

 

i da nije dirao 101% je uticao na igru i golmana, 101% je pomocni podigao zastavicu, 101% je glavni ponistio gol i sudio ofsajd. i gle cuda gol, sudija ponistava svoju i odluku pomocnika. bez po blama, a i zasto bi ga imao kad obraz nema kao i 99% sudija i ljudi u ovom smecu od fudbala i drzave.

sns djubre od kluba i lige i takmicenja. 

 

ja sam za toletovo vreme izvukao jedno 30 sucajeva kad su komsije na ovakav besraman nacin krali, da me ne mrzi izvukao bi i za nas. sve isto kao za vreme toleta, samo smo mi sad ti koji kradu i otimaju. 

jad i beda. 

 

a sta tek reci za ovo masno govedo sa arene? govedo koje pokusava da opravda ovu i sve druge ocigledne kradje. govno bez obraza, jer da ga ima kao covek bi rekao da je gol trebao biti ponisten, a ne da sere kako mozda nije dirao mozda je dirao. govno koje sve zavrsava sa bilo kako bilo zvezda vodi, toliko je to naviknuto na ovakve presmesne kradje. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne vidi se dal je dirao ili nije, jedino se vidi da je sanogo glupander.

sudac je trebao da ponisti gol brez obzira el diro il nie, posto je prvi minut bio, aj da je bio 90 i da nam je trebao gol, pa da covek razume, ovako skroz nepotrebno..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

kako te covece nije sramota?

kako?

 

i da nije dirao 101% je uticao na igru i golmana, 101% je pomocni podigao zastavicu, 101% je glavni ponistio gol i sudio ofsajd. i gle cuda gol, sudija ponistava svoju i odluku pomocnika. bez po blama, a i zasto bi ga imao kad obraz nema kao i 99% sudija i ljudi u ovom smecu od fudbala i drzave.

sns djubre od kluba i lige i takmicenja. 

 

ja sam za toletovo vreme izvukao jedno 30 sucajeva kad su komsije na ovakav besraman nacin krali, da me ne mrzi izvukao bi i za nas. sve isto kao za vreme toleta, samo smo mi sad ti koji kradu i otimaju. 

jad i beda. 

 

a sta tek reci za ovo masno govedo sa arene? govedo koje pokusava da opravda ovu i sve druge ocigledne kradje. govno bez obraza, jer da ga ima kao covek bi rekao da je gol trebao biti ponisten, a ne da sere kako mozda nije dirao mozda je dirao. govno koje sve zavrsava sa bilo kako bilo zvezda vodi, toliko je to naviknuto na ovakve presmesne kradje. 

 

 

Ajde odmori malo i smiri živce i mani me sa tim sns-om, makar na ovoj temi. 

Nije mogao da dira loptu i da joj ne promeni pravac, bio je daleko od golmana da bi mogao da utiče na igru.

2 minutes ago, n4l1m said:

dobio je ponudu koja se ne odbija

Ma zapretio mu Sanogo na će da ga polomi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:


 

 


Ne lupaj gluposti molim te!

Na koji način je uticao na golmana koji je već savladan!?
 

 

Pa to je ta logika, nisam siguran da je dirao loptu, ali je uticao na igru, i sve to da bi ispalio političke parole.

Ma daj.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

kako te covece nije sramota?

kako?

 

i da nije dirao 101% je uticao na igru i golmana, 101% je pomocni podigao zastavicu, 101% je glavni ponistio gol i sudio ofsajd. i gle cuda gol, sudija ponistava svoju i odluku pomocnika. bez po blama, a i zasto bi ga imao kad obraz nema kao i 99% sudija i ljudi u ovom smecu od fudbala i drzave.

sns djubre od kluba i lige i takmicenja. 

 

ja sam za toletovo vreme izvukao jedno 30 sucajeva kad su komsije na ovakav besraman nacin krali, da me ne mrzi izvukao bi i za nas. sve isto kao za vreme toleta, samo smo mi sad ti koji kradu i otimaju. 

jad i beda. 

 

a sta tek reci za ovo masno govedo sa arene? govedo koje pokusava da opravda ovu i sve druge ocigledne kradje. govno bez obraza, jer da ga ima kao covek bi rekao da je gol trebao biti ponisten, a ne da sere kako mozda nije dirao mozda je dirao. govno koje sve zavrsava sa bilo kako bilo zvezda vodi, toliko je to naviknuto na ovakve presmesne kradje. 

 

 

Dzaba se trudis, kad komsija krade smak sveta je a kad ti krades onda je sve to normalno. Nas mentalitet zbog kojeg sve manju zelju imam za srpskim fudbalom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...