Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

35 minutes ago, 29.05.1991 said:

 

U revanšu mi nemamo koga ni na drugog štopera ali ajde sad...

Zvanično imamo dva štopera a i nije baš pametno momka otpisati nakon grešaka koje je napravio. Jesenas je štoper Dinama Gvardiol direktno pogrešio protiv Ferencvaroša i dinamo nije prošao dalje, igra momak i dalje i već imaju jake ponude da ga prodaju. Moramo malo biti i strpljivi sa nekim igračima, pogotovo u odbrani, retkost je imati mladog vrhunskog štopera.  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Zvanično imamo dva štopera a i nije baš pametno momka otpisati nakon grešaka koje je napravio. Jesenas je štoper Dinama Gvardiol direktno pogrešio protiv Ferencvaroša i dinamo nije prošao dalje, igra momak i dalje i već imaju jake ponude da ga prodaju. Moramo malo biti i strpljivi sa nekim igračima, pogotovo u odbrani, retkost je imati mladog vrhunskog štopera.  

Sa bitnom razlikom što Gvardiol ima 19 godina, a Pankov ove godine puni 26, dakle nije više toliko mlad i sada već treba da su jasne stvari da li može ili ne. Nisam za to da se iko razapinje na krst zbog grešaka, ali verovatno je da dečko ima neki limit i toga moramo da budemo svesni. Formacija sa dva štopera pozadi od kojih je jedan Pankov je opasna. Opet, da napomenem, da to nije njegov problem nego Mitin, pošto da se on pita sada bi smo ostali samo sa Pankovom, jer, jel te, može svako da igra štopera po Mitinoj logici.

Baška što smo ostali i bez jedinog levog beka koga imamo.
Dakle, opcija da Sanogo ide nazad, Gobeljić/Gajić na levi bok je popunjavanje rupa i Bog zna kako će to da izgleda protiv Milana, a za to je kriv Mita.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

Uz svo poštovanje prema bivšem treneru zbog ostvarenih rezultata i uprkos tome što bi sinoć možda ostvario i bolji rezultat pred revanš, meni, kao navijaču, mnogo je lepše da gledam ovakav fudbal...i pored par brljotina u startnih 11. 

Nekako je veća satisfakcija kad se pokuša igrati fudbal umesto klasičnog bunkera ili čekalice. 

Ne mislim da je Stanković bolji od njega, samo lični utisak šta bih ja više voleo da gledam, što ne mora da ima mnogo veze sa rezultatima. 

 

Naravno, Stanković me je iznenadio pozitivno u odnosu na ono što sam mislio o njemu kad je potpisao. Deluje mi da je mnogo naučio u toku ovih godinu dana i da ima prostora i za njegov napredak, samo da bira startnih 11 onako kako mi to želimo : ) 

 

To je to.

 

Mi sada nakon dugo vremena igramo ponovo FUDBAL. Ono što smo pod Milojevićem igrali skoro dve godine je bio klasični hrkljuš, najružniji mogući fudbal koji je uopšte moguće takmičarski igrati. Mene ti njegovi uspesi sa klubom uopšte nisu nešto posebno dotakli niti sam se previše radovao jer je sve to bilo bukvalno negledljivo. Gomilu tekmi nisam uopšte imao želju da pogledam, a ono što sam gledao bilo je nakon prvih deset minuta ili na preskok, ili na sekundarnom TVu ili na mobu sa strane negde pa bacim povremeno pogled.

 

Milojević mi je doslovce ogadio fudbal. DA je on kojim slučajem juče bio tu umesto Stankovića ne bi za 90 minuta izašli iz 16 metara. Ovo od sinoć je u odnosu na to na šta smo ličili i šta smo igrali pod njim doslovno rapsodija, Barsa & Real ujedno.

 

Ne mislim da je Stanković neko neviđeni mamojeb i vrhunski trener, ali čovek makar ima intenciju da mu tim IGRA JEBENI FUDBAL.

Pošto su mi što se FKa tiče niske aspiracije, meni lično je i to dovoljno. Rezultati će, nadam se, doći sami po sebi.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, berti said:

Izgleda da cemo imati problem sa uefom zbog incidenta sa Ibrom. Rasizam...

Mi smo šampioni, pošto ćemo biti kažnjeni zbog ponašanja publike na meču na kome nije bilo publike. I kako će da nas kazne? Igraćemo bez publike?

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Dal je ovo prvi slučaj u istoriji da se uvrede između ljudi iste rase smatraju rasizmom?

Pa jedini rasizam koji sam ja video na meču Srbija Portugal je ismejavanje Ronalda, pa smo bili kažnjeni.

Ostali igrači Portugala su ispraćeni aplauzom.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, berti said:

Izgleda da cemo imati problem sa uefom zbog incidenta sa Ibrom. Rasizam...

Rasizam nije,ali jeste vredjanje na nacionalnoj osnovi te sirenje mrznje po istoj osnovi. U svakom slucaju - dno dna. Koliko se secam,Ibrahimovic uplatio neki iznos onomad kao pomoc za poplavljena podrucja.
I onda se cudimo sto smo veciti predmet nekih istraga. I sto nas niko napolju ne voli.

Nadam se kazni.

P.S.nije ovo odgovor tebi. Znam da ti ovo ne podrzavas i ne pravdas,samo sam iskoristio tvoj post kao povod.
 

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Rasizam nije,ali jeste vredjanje na nacionalnoj osnovi te sirenje mrznje po istoj osnovi. U svakom slucaju - dno dna. Koliko se secam,Ibrahimovic uplatio neki iznos onomad kao pomoc za poplavljena podrucja.
I onda se cudimo sto smo veciti predmet nekih istraga. I sto nas niko napolju ne voli.

Nadam se kazni.

P.S.nije ovo odgovor tebi. Znam da ti ovo ne podrzavas i ne pravdas,samo sam iskoristio tvoj post kao povod.
 

Klub je uputio izvinjenje ali treba lepo objaviti identitet tog mamlaza. Pa onda prijava, kazna za sve sto moze da se obuhvati, zabrana ulaska na stadione jedjo 10 godina. A kilava izvinjenja ne znace mnogo bez ostalog.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, berti said:

Cekaju nas na zicer i plus mediji jedva cekaju. Evo ga i ovaj

20210219_134514.jpg

 

 

Izvini, a šta su to mediji trebali da urade, da ignorišu ovo i da se prave kako se ništa nije desilo?  A Srđan Dragojević nikog nije vređao već je ukazao na ono što treba da se ukaže. 

 

Na stadionu nije bilo 55 hiljada ljudi pa da klub može da kaže "Ne možemo mi da kontrolišemo od tolikog broja ljudi šta će ko da kaže kome" , na stadionu su bili samo malobrojni odabrani, tzv. prijatelji kluba, a to što Crvena Zvezda među svoje "prijatelje" ima ljude kao što je ovaj tipus koji je na onakav šovinistički način izveđao Ibrahimovića je isključivo odgovornost kluba koji zbog toga treba da bude kažnjen i to izbacivanjem iz daljeg takmičenja.  Pa kad izbace zbog ovakvih stvari jednom, dva puta, tri puta .... i Zvezdu i Partizan, onda će možda neko u ovoj tragikomičnoj državi da se konačno dozove pameti i uradi nešto po tom pitanju.

 

 

 

A pošto vidim da neke buni rasizam, evo definicije:

 

Quote

prejudice, discrimination, or antagonism by an individual, community, or institution against a person or people on the basis of their membership of a particular racial or ethnic group, typically one that is a minority or marginalized.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Izbaciti klub iz takmicenja zato sto je jedna budala vredjala Ibrahimovica? Neka kazna da, ali izbacivanje je previse.

 

Nije to "jedna budala" već očigledno neko blizak klubu čim je mogao da prisustvuje sinoćnjoj utakmici. A to je isključivo odgovornost kluba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Skyglider said:

a to što Crvena Zvezda među svoje "prijatelje" ima ljude kao što je ovaj tipus koji je na onakav šovinistički način izveđao Ibrahimovića je isključivo odgovornost kluba koji zbog toga treba da bude kažnjen i to izbacivanjem iz daljeg takmičenja.

To će na žalost mnogih koji od ovog slučaja žele da naprave veću nevolju nego što jeste, moći da uradi samo Milan i to na terenu.  A Dragojević i ostali dušebrižnici i borci za pravdu siguran sam da i u klubu za koji navijaju imaju dovoljno nevolja i bez ovoga.

2 minutes ago, Skyglider said:

 

Nije to "jedna budala" već očigledno neko blizak klubu čim je mogao da prisustvuje sinoćnjoj utakmici. A to je isključivo odgovornost kluba. 

Nećeš gledati taj film.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

To će na žalost mnogih koji od ovog slučaja žele da naprave veću nevolju nego što jeste, moći da uradi samo Milan i to na terenu.  A Dragojević i ostali dušebrićnici i borci za pravdu siguran sam da i u klubu za koji navijaju imaju dovoljno nevolja i bez ovoga.

 

 

Ne želi niko da napravi "veću nevolju" . Nevolja je već dovoljno velika i napravljena. A Dragojević je definitivno nije napravio i potpuno sam siguran da bi isto reagovao i da se ovo desilo na utakmici Partizana.  

 

A ako će već Milan da se pobrine na terenu za ovu sezonu, onda suspendovati klub iz svih Euro takmičenja za narednu sezonu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skyglider said:

 

Nije to "jedna budala" već očigledno neko blizak klubu čim je mogao da prisustvuje sinoćnjoj utakmici. A to je isključivo odgovornost kluba. 

Sta ako je Ibru vredjao neki novinar? Je li to odgovornost kluba? Pojedincima je zao sto Ibra nije horski izvredjan da bi mogli da pljuju. Taj Ibra vece psovke i uvrede dobija po Apeninima . Ponavljam, imenovati bitangu i kazniti ga. 

Link to comment
Share on other sites

kako su ljudi koji se protive generalizaciji, u stvari vrlo skloni istoj.

1, slovima jedan, idiot je napusavao Ibru i sad bi ti dusebriznici ceo klub kaznjavali, izbacivali, proglasavali za nacisticki.

taj isti idiot, da je Zlatana sreo na aerodromu pravio bi selfi, trazio autogram.

klub da se izvini zbog propusta, ova budala da se kazni  i tacka.

Edited by pavijan2
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Sta ako je Ibru vredjao neki novinar? Je li to odgovornost kluba? Pojedincima je zao sto Ibra nije horski izvredjan da bi mogli da pljuju. Taj Ibra vece psovke i uvrede dobija po Apeninima . Ponavljam, imenovati bitangu i kazniti ga. 

 

I da je novinar opet je odgovornost kluba. 

 

O ovoj bruci i sramoti se ne govori samo u Srbiji, o ovome priča cela Evropa sada jer je na najodvratniji šovinistički način izvređan igrač koji je legenda svetskog fudbala.

 

 

 

 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Skyglider said:

 

I da je novinar opet je dogovornost kluba. 

 

O ovoj bruci i sramoti se ne govori samo u Srbiji, o ovome priča cela Evropa sada jer je na najodvratniji šovinistički način izvređan igrač koji je legenda svetskog fudbala.

 

Dobro, i sta sad? Da se izbaci Zvezda. Tvojom logikom bi trebalo kazniti 90 posto klubova u Evropi i izbaciti. Problem je sto pojedini uzivaju i prizeljkuju da bude jos crnje. A taj Dragojevic ima istoriju vredjanja Zvezde po drustvenim mrezama, kao i onaj hohstapler Gorcin Stojanovic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Cekaju nas na zicer i plus mediji jedva cekaju. Evo ga i ovaj

20210219_134514.jpg

 

Svaka mu je kao u Njegoša.

 

Zašto klub nije reagovao na licu mesta i odmah izbacio govno? To vređanje je trajalo i trajalo i trajalo.

 

Ja sam apsolutn saglasan da nas oderu najstrašnije moguće, jer ne postoji drugi način kojim se govna, što u gledalištu, što u upravi mogu naučiti pameti.

 

Govna razumeju samo jedan jedini jezik, a to je jezik sile.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni Bombarder said:

Evo ja npr.mislim da je severna tribina naseg stadiona mesto gde caruju shovinizam i ksenofobija. Kao i kriminal.
Jel to generalizacija?

generalizacija bi bila kada bi zbog toga trayio da se ukine fk crvena zvezda. ili kada bi tvrdio da je svaki navijac zvezde kriminalac i ksenofob.

reakcija kluba potpuno ispravna

https://rs.n1info.com/sport-klub/fudbal/zvezda-se-izvinila-zlatanu-pocinitelj-ce-snositi-posledice/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...