Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Gobelja u prvom delu ima loptu kod nasih 16 pored aut linije, moze da je zaustavi i ispuca napred ali ne mudrica naša je pusta u aut pored naše korner zastavice. oni izađu u visok presing i odmah nam otmu loptu posle njegovog auta i dođu do nasih 16 bez muke. Bolje da je Srnaldo igrao. U revanšu imamo opciju da odigramo i 4-2-3 - 1 formaciju pošto nemamo koga na trećeg štopera.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad je potpisivao Bakajoko bila neka priča da bi mogao na levog beka. Čak su i njega pitali za to i rekao je da će igrati ono što se od njega traži i da mu to nije problem. Pre bih njega gledao na levom beku, bez obzira što ga do sada nisam video osim ovo malo večeras, nego Gobeljića ili još verovatnije Gajića pošto Gobeljić mora desno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Golijat said:

Haha, Pavkov ramenom lobovao golmana sa ivice kaznenog prostora protiv Milana u nokaut fazi u Evropi. Pa vec vidim unuke kako me smatraju lazovcinom kada im budem pricao ovo...

 

Nije ramenom, pogledaj bolje ... školski,  glavom , gadjao dalji ugao 😴

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Knipex said:

Kad je potpisivao Bakajoko bila neka priča da bi mogao na levog beka. Čak su i njega pitali za to i rekao je da će igrati ono što se od njega traži i da mu to nije problem. Pre bih njega gledao na levom beku, bez obzira što ga do sada nisam video osim ovo malo večeras, nego Gobeljića ili još verovatnije Gajića pošto Gobeljić mora desno.

Ne deluje da momak moze dobiti duel

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos jednom da napisem da sam zaista zadovoljan prikazanim sinoc, evidentno je Deki sa stabom pripremio jako dobro ekipu, a kako nismo u situacijibda nam svaku liniju tima cine odlicna resenja tj igraci koji mogu da se nose sa ekipama poput ovog Milana, tako smo i bzvz, naivno primili golove.

 

Link to comment
Share on other sites

Uz svo poštovanje prema bivšem treneru zbog ostvarenih rezultata i uprkos tome što bi sinoć možda ostvario i bolji rezultat pred revanš, meni, kao navijaču, mnogo je lepše da gledam ovakav fudbal...i pored par brljotina u startnih 11. 

Nekako je veća satisfakcija kad se pokuša igrati fudbal umesto klasičnog bunkera ili čekalice. 

Ne mislim da je Stanković bolji od njega, samo lični utisak šta bih ja više voleo da gledam, što ne mora da ima mnogo veze sa rezultatima. 

 

Naravno, Stanković me je iznenadio pozitivno u odnosu na ono što sam mislio o njemu kad je potpisao. Deluje mi da je mnogo naučio u toku ovih godinu dana i da ima prostora i za njegov napredak, samo da bira startnih 11 onako kako mi to želimo : ) 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ivanić je sigurno odigrao najbolju utakmicu u dresu Zvezde. Bio je jedini naš igrač koji je mogao u kontinuitetu da pravi prednost sa loptom u nogama. Nekoliko puta se pri prvom kontaktu sa loptom fantastično oslobodio čuvara. Ne zamjeram mu ni što je promašio onu šansu, nije bila baš laka pozicija, a on nije neki bajni realizator. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Uz svo poštovanje prema bivšem treneru zbog ostvarenih rezultata i uprkos tome što bi sinoć možda ostvario i bolji rezultat pred revanš, meni, kao navijaču, mnogo je lepše da gledam ovakav fudbal...i pored par brljotina u startnih 11. 

Nekako je veća satisfakcija kad se pokuša igrati fudbal umesto klasičnog bunkera ili čekalice. 

Ne mislim da je Stanković bolji od njega, samo lični utisak šta bih ja više voleo da gledam, što ne mora da ima mnogo veze sa rezultatima. 

 

Naravno, Stanković me je iznenadio pozitivno u odnosu na ono što sam mislio o njemu kad je potpisao. Deluje mi da je mnogo naučio u toku ovih godinu dana i da ima prostora i za njegov napredak, samo da bira startnih 11 onako kako mi to želimo : ) 

 

Slažem se. Stanković je pokazao više od očekivanog. Pre svega u segmentu kojeg smo zamerali njegovim prethodnicima, a to je hrabrost. Pokazao je da hoče da igra fudbal i sa ekipama koje su realno dosta iznad nas.

 

Još kad bi uspeo da se izbori sa  moronima koji mu ubacuju Njegoša umesto Sanoga i Gobeljića umesto Gajića u prvu postavu, izgledalo bi ovo još bolje. Mada nebih tu potpunoma oprao krivice ni njega. Nije on niko i ništa u srpskom fudbalu, pa da mora da proguta sve što mu Mrki i Trki serviraju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Što reći? Kakav klub, takvo i društvo u svečanoj loži. Nešto bolje od njih nismo ni očekivali. A oni sada očekuju 'čestitku' Uefe jer sigurno je kako će iz Milana prijaviti sve što se na Marakani događalo u četvrtak navečer. Pa onda vi i dalje vrijeđajte goste...

https://www.tportal.hr/sport/clanak/crvenu-zvezdu-ceka-drasticna-kazna-na-marakani-je-bilo-navijaca-a-mete-brutalnih-verbalnih-napada-bili-su-ibrahimovic-i-rebic-foto-20210219

Link to comment
Share on other sites

Odlična i vrlo zabavna utakmica, mislim da je mogla da se svidi i nekom neutralnom posmatraču. Napadački fudbal pa šta bude. Pozadi je promaja koju bi moguće prva postava Milana iskažnjavala, ali smo igrali fudbal, nadigravali se i kad smo ostali sa 10 igrača i kao dar sa neba je došao gol za ipak, koliko toliko potencijalno uzbudljiv revanš. Da ne napravimo neki majmunski kiks ne bismo bili to što jesmo. Protiv ekipa kao što je Milan nam ni neka čekalica autobus varijanta ništa ne bi garantovala tako da sam zadovoljan prikazanim, prosto dobili smo dobar proizvod na terenu i odigrali utakmicu dostojnu eliminacione faze evro takmičenja. Majmunima koji su na nacionalnoj i verskoj osnovi vređali gostujuće igrače nema pomoći, evolucija je kod njih završena prerano.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Критиковао сам више пута Иванића али је сада ред и да се похвали као наш најбољи играч синоћ. Напокон преузимао одговорност и покушавао направити вишак, не може дриблингом али може добром кретњом и дугим кораком. Још да је имао и реализацију прославио би се. Ово и јесу утакмице које су некада наши најбољи играчи једва чекали да почну сад је дошло дотле да је добро да се не усеру.

Све у свему само храбро у Милану и да се ману излога типа Гобељића и Петровића, неће их продати са онаквом игром никоме а мањак су нам ан терену. Још кад бисмо умјесто Дркеле имали правог СД који ради баш тај посао могли би се надати и нечему озбиљнијем у будућности.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...