Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Nedic u studiji kaze "zaboravite intenzitet"?! WTF?! Preblag je bio kontakt..nema tu dovoljno intenziteta po meni..
Slazem se sa njim. Pankov je stavio ruku na njegovo rame u trku dok mu je ovaj bezao. Glup penal, ali ono je cisto kao suza.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nedic u studiji kaze "zaboravite intenzitet"?! WTF?! Preblag je bio kontakt..nema tu dovoljno intenziteta po meni..

Ja razumem ruku na ramenu, ali bar da je tu postojao neki kontinuirani kontakt pa da dosudis zbog toga. Theo je pao kako je osetio ruku, a to nije dovoljno za penal, osim ako te ne spici laktom u bradu.

4 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Popljuvace me ljudi,ali meni je Petrovic bio bas dobar u drugom

Ne mogu verovati da ovo pisem, ali dosta dobar, ponajbolji kod nas.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Koliko je jadan.
Posto se nije istakao igrom,daj onda malo mma poteza..prljav igrac do bola. 

 

Voli on tako cesto, mislim da nema veze sa vanfudbalskim stvarima, ali generalno jeste prljav igrac...Mada je i zahvalan i veliki borac i radnik, mora se to priznati.

Link to comment
Share on other sites

@Dingospo90meni je intenzitet jako bitan,jer nije svaki kontakt u fudbali faul,pa ni penal. O tome kako vidim partiju Pankova sam napisao sta sam imao. Ne branim njega. On je svakako plivao,pretrcavali su ga kao da je cunj..mislim,na kraju je Nedic rekao da se Grku ne bi prigovorilo i da nije duvnuo..ali je ocito morao malo da "nivelise" odluke

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Ne mogu verovati da ovo pisem, ali dosta dobar, ponajbolji kod nas.

 

 

Ono sto mi se najvise dopalo je sto smo osvojili brdo lopti u prvoj trecini njihovog polja. Sve lopte koje su isle van njihovog sesnaesterca kupili su nasi veznjaci u toj zoni i sprecavali kontre. Bas mi se dopada sto smo tu imali kontrolu jedan dobar deo meca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Voli on tako cesto, mislim da nema veze sa vanfudbalskim stvarima, ali generalno jeste prljav igrac...Mada je i zahvalan i veliki borac i radnik, mora se to priznati.

Ma kakvim naefudbalski..nisam ni ciljao na to..namazan,prljav,zajeban..samo sto je flop u Milanu,pa je malo i nervozan..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos na pripremama sam video da je ovaj Bakajoko vrlo nepotrebna investicija, zarobili smo se sa njim. Krivo mi je sto vec 3.god pokusavaju da se rese Bena, a realno je igracina. Steta sto veceras uz Ivanica nije bilo Magika. Mozda u Milanu budemo igrali sa 3 sredini, bice to skroz drugaciji mec, navijacu za Milan prvi put u zivotu protiv Intera. Imamo sanse.

Link to comment
Share on other sites

Očigledna je razlika u kvalitetu, ali očigledna je i želja Stankovića da igramo fudbal i da se nadigravamo. Naravno, u skladu sa našim mogućnostima. Utakmica pomalo podseća na onu protiv Arsenala u BG, ali čini mi se da je Stanković ipak hrabriji od Milojevića.

 

Gol Pankova je u potpunosti promenio utisak o celoj utakmici.

 

Šanse za prolaz su u vrlo male, ali ne treba se predati u revanšu.

 

Sve u svemu, nismo se obrukali. Štaviše.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cavani said:

Nismo skoro igrali sa Italijanima, zaboravio sam koji su to padavicari.

Pa da su padavicari jesu, ali igrali smo skoro - Napoli, Sasuolo...

Elem, oko penala. Šta koji kurac ide rukama na igrača u 16. Nikad se neće neki igrači naučiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dingospo90 said:

Slazem se sa njim. Pankov je stavio ruku na njegovo rame u trku dok mu je ovaj bezao. Glup penal, ali ono je cisto kao suza.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

 

11 minutes ago, Crni Bombarder said:

@Dingospo90meni je intenzitet jako bitan,jer nije svaki kontakt u fudbali faul,pa ni penal. O tome kako vidim partiju Pankova sam napisao sta sam imao. Ne branim njega. On je svakako plivao,pretrcavali su ga kao da je cunj..mislim,na kraju je Nedic rekao da se Grku ne bi prigovorilo i da nije duvnuo..ali je ocito morao malo da "nivelise" odluke

 

Naravno da je bitan intenzitet. Jer ti faul sa rukama možeš uraditi samo ako nekoga odgurneš, udariš, ili povučeš. Ovo nije bilo ni jedno od ta tri stvari.

 

Po meni jedino što je bilo dobro u današnjoj utakmici jeste ta borba i neka hrabrost u drugom poluvremenu o kojoj pišete. Realno smo čisto na muda izvukli ovih 2-2. Tehnički smo nedorasli ovoj fazi takmičenja.

 

Utisak utakmice. Milan posle našeg kornera odbija loptu na sredinu. Gobelja kao zadnji igrač pokušava da je primi (i verovatno pošalje nazad prema golu Milana),. Naravno, to mu ne uspeva u 3-4 pokušaja, iako je bio jedini igrč u radijusu od 20 metara. Na kraju zbog pritiska protivničkih igrača, koji su u međuvremenu dotrčali do njega, vrača loptu golmanu. :frusty:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nedic u studiji kaze "zaboravite intenzitet"?! WTF?! Preblag je bio kontakt..nema tu dovoljno intenziteta po meni..

 

Rekao je to u kontekstu intervencije iz VAR-a. Oni ne gledaju intenzitet, nego samo proveravaju da li je bilo elemenata za penal, tako bar on tvrdi. Intenzitet valjda potpada pod procenu sudije, šta znam. Inače, baš bezveze penal. 

 

 

Pavkov najluđi igrač. Ne igra u Ling Longu, da dva gola Liverpulu, gol u derbiju, propadnu mu milioni od kineza, pusti stomak, ne igra godinu dana, da gol Milanu. . .Kakva njuška. 

 

Koliko je samo falio Katai večeras. Baš mi je žao što nije dobio šansu da zaigra ovde ali nadam se da će biti još velikih utakmica s njim u timu. Mića Čalhanoglu i po. Baš mi je drago zbog njega. I Falko obećava. Imamo finu osnovu za sledeće kvalifikacije, mada ko zna šta će Terza i kompanija da nam prirede u prelaznom roku. Ali, pre toga, daj da preznojimo ove još malo. Bilo bi lepo da se kidaju s Interom 90 minuta i da pobede, pa da dođu umorni, zadovoljni i nadmeni na revanš. 

Link to comment
Share on other sites

Steta sto nece biti Milunovica u revansu, tako bi mozda imali neki aktivan rezultat 30, 40 minuta, ovako nas ceka bolno punjenje. Zadovoljan sam kako smo im isparirali ofanzivno, puno suteva, nismo imali neke mrtve sanse niti smo bili opasni u njihovom sesnaestercu ali smo svaku priliku za sut koristili bez puno mrsomudjenja. Falcineli puno ucestvuje u gradjenju napada ali je prilicno bezopasan po gol protivnika, recimo da je neki apgrejdovani Tomane, sve u svemu tesko cemo mi doci do spica kakav je bio Bocko u prajmu, da moze i da se izbori za loptu, da odlozi ali i da daje golove. Odbrana drasticno obara limite ove ekipe, da je zadnja linija na nivou napada bili bi mnogo, mnogo nezgodna ekipa. Pre Falka i Bakajokoa bila nam je potrebnija nekakva iskopina na poziciji stopera i beka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...