Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Odlicna nasa utakmica. Sastav nije obecavao, ne razumem Njegosa pre Sanoga i Gobeljica pre Gajica, ali pristup na terenu je bio vrlo hrabar, sto je valjda na kraju dana najvaznije.

 

Odigrali smo prilicno otvoreno, iako se u svakom trenutku videlo koliko je i ovaj mesani sastav Milana brzi i motoricki jaci od nas, ali nismo odustajali i to je za svaku pohvalu. Sada jos vise mozemo da zalimo za Kataijem jer bi on u ovako otvorenoj utakmici bio mocno oruzje.

 

Svidela mi se i izjava Stankovica posle meca za Arenu. Parafraziram: "zasto ne bismo izasli visoko, ostavili 1 na 1 pozadi, igrali visok presing?". Treba trcati sa ovim jacim ekipama, tako se najvise napreduje, pa cemo sutra trcati isto tako sa njihovom jacom postavom, itd.

 

Malo cemo se popaliti ovih 7 dana, tamo ce biti sta ce biti, ali bice lep osecaj gledati mec na San Siru i znati da imamo koliko toliko aktivan rezultat, bar neko vreme. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Da smo igrali kukavički ne bi došli do izjednačenja sa igračem manje. Činjenica je da smo limitirani kvalitetom, ali večeras nije falilo hrabrosti i borbenosti sa naše strane. Posle izjednačenja smo imali sjajan momentum, napravili smo odličan pritisak tih nekoliko minuta, ali onda nas je Pankov pokopao onim užasnim startom. Na kraju smo opet pokazali karakter i preko taličnog Pavkova izborili dobar rezultat.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Da Pankov nije napravio onaj brainfart, ko zna kako bi se utakmica razvijala. Hovu da kazem, mozda bismo i ubedljivo izgubili. Najbolje je onako kako se dogodilo. Nismo odigrali lose, nismo igrali kukavicki, i odmah nam se vratilo.

 

Sad tamo 0:1 i eeeeedmoooouououou dauljeeeee...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je treca od jacih utakmica koju ja pamtim,a u kojoj je Pankov bio kriminalno los. Te dve su u Bernu i na JNA kada smo izgubili derbi (Miloje takodje eksperimentisao sa trojicom stopera)..ja sam mislio da je razlog trema..uvek mi deluje da je tremaros,ali nazalost i vise je od toga - ne zna jbg..ovaj nivo nije za njega. I vec sam pisao kako do kraja karijere kod nas nece imati partiju kakvu je Babic imao u Kelnu npr.

Velika je steta sto cemo morati da ga gledamo opet za 7 dana. I strepimo.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Inace ono nije videlo penala za Milan. Necu sad da ulazim u to da li bi nama svirali na drugoj strani onako nesto, ali npr. da glavni nije pokazao penal nema sanse da bi VAR ono okrenuo.

za ovakve penale kad se sude u nasu korist, ludi pantic pravi emisiju posle pola sata i narice ko na sahrani

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ја сам искрено поносан. Манимо то ко је благи и неблаги фаворит, треба схватити где је Милан а где смо ми по квалитету. Ипак, звање првака Европе и великог клуба нас упркос свему обавезује да играмо храбро и мудовито, што смо ми и учинили, и уз још мало среће (коју смо и сад имали са оним варовима) могло је да буде и другачије. Имам и ја питања у вези пар ствари у саставу (Гобељић и недостатак Санога), а знало се и да нам је одбрана кеса и канта коју ће бушити, али мислим да смо под околностима какве јесу у већем делу утакмице одиграли врло добро и велико је питање шта би било да смо имали здравог Катаија. Пошибати се тамо, па шта буде. Браво за Павкова, нисам ни сањао да ће ући, али ето...

 

Едит: Да не заборавим, Иванић и Канга одлични. Овај први вероватно одиграо најбољу утакмицу откад је код нас.

Edited by Сандро Лаки Ђентиле
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da smo otisli tamo sa 1-0 tamo bi gledali kukavicku igru i ver punjenje, ovako, siguran sam da su momci puni samopouzdanja i da ce izaci tamo rastrcani i reseni da pobede. Ja sam presrecan. Moglo je bolje, svi se slazemo za Sanoga i Gajica, ali ko zna zasto je to dobro. Realan je rezultat moramo se sloziti oko toga. Ja sam srecan opet kazem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Inace ono nije videlo penala za Milan. Necu sad da ulazim u to da li bi nama svirali na drugoj strani onako nesto, ali npr. da glavni nije pokazao penal nema sanse da bi VAR ono okrenuo.

Nedic u studiji kaze "zaboravite intenzitet"?! WTF?! Preblag je bio kontakt..nema tu dovoljno intenziteta po meni..

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Solidan rezultat uz puno početničkih grešaka. No Zvezda nije još uvek ekipa za prvu evropsku ligu tako da moze da prođu i ove greška. Ipak utisak mi je Bakajoko, pa taj nije ni za Stepojevac

 

Ovo sam zaboravio 

 

Da li su nasi sigurni da je Bakayoko profesionalni fudbaler? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Nedic u studiji kaze "zaboravite intenzitet"?! WTF?! Preblag je bio kontakt..nema tu dovoljno intenziteta po meni..

 

Sta vise, ja mislim da je poveo da pada i pre tog kontakta rukom... ali svakako vise nego glupa reakcija Pankova ( da budem blag )

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledam sad ove usporene snimke najbitnijih detalja sa utakmice. Koliko je Pankov kriv za autogol toliko je i Borjan. Ne znam samo kuda je krenuo. Proplivao je u prazno i kod poništenog gola zbog igranja rukom. Dosta loših procena. 

 

I penal Pankova, ne znam šta bih rekao. Ne mogu da verujem da su svirali penal za ono bacanje Hernandeza.

 

Potpuno se slažem sa @Del Piero za Sanoga i Gajića. To sam pomislio čim sam video sastav.

 

Ništa, idemo napadački u Milanu, na gol više, nema nam druge.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...