Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

31 minutes ago, pavijan2 said:

Bio. 1.4. 1992. Ostale mi u glavi samo palice za hokej i pakovi koji su se masovno krali iz neke prodavnice sportske opreme, pun mesec nas Sofijom i osećaj da je to kraj istorije i da više ništa neće biti isto. 

 

U Minhenu '91. su ortaka digli i odveli u stanicu, samo zato što se našao u pogrešnom trenutku na pogrešnom mestu. Pričao mi je da je bilo još hapšenja tamo a da su celu kompoziciju voza divljaci demolirali do neprepoznatljivosti. Sve živo očupali, izlomili i pobacali usput. U Minhenu isto, što tuče s policijom što razbijanja izloga i krađe. Jezivo, a on pametnjaković izigravao reportera i hteo da slika ponešto. Tako su ga i digli a on dečko jedini koji ništa pipnuo nije. :classic_biggrin:

 

Jel se sećaš (evo, pitanje za sve) kad su se u Bezistanu, u onoj radnjici za bedževe, preslikače i patcheve, neko vreme prodavali delovi mreže od golova sa Marakane? Uramljeni, sa izgraviranom pločicom, Polufinale KEŠ, Zvezda - Bajern". Da li je bilo autentično ili ne stvarno ne znam, ali da sam se zajebao što ne kupih bar jednu - zajebah se. Dobro, nije bilo ni jeftino ali opet... 

Edited by Neme
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da kad smo išli u Bari, čuvenim karavanom agencije "Maja", da su bile opljačkane sve benzinske pumpe na Magistrali Sunca. Svako je ukrao barem jedan Denim i naočare. Italijani su to blagonaklono gledali. Valjda su bili pokriveni osiguranjem.

Drugar mi je pričao, da kada se vraćalo iz Kajzerslauterna, da se kralo nemilice. Sve što je došlo pod ruku. Od igle do lokomotive. Sve u stilu "glupe Švabe" al' ih karamo. Onda pred granicom panduri zaustavljaju autobus, sve vade napolje,identifikuju  sve sa snimaka sigurnosnih kamera, oduzimaju kradenu robu i lupaju u pasoš zabranu ulaska u Nemačku.

Ovo za uramljene delove mreže nisam znao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Na putu za Bari u Sloveniji smo pravili pauzu u Sloveniji. Lik je maznuo ogromni suncobran iz restorana. Koji li mu je kurac to trebalo. Ne secam se da li su ga ubacili u bus ili ga na negde bacili. U tom busu je inace bila ona velika setalica srpske zastave. Usput se kralo svasta, cak i voce.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Crvena zvezda nastavila je podelu sezonskih ulaznica medicinarima, a ovog puta na red je došla Zemunska bolnica, koju je posetio kapiten našeg kluba Milan Borjan i zahvalio se zaposlenima na celokupnom radu i trudu koji su uložili u borbi sa nevidljivim neprijateljem.

Ovako. Lepo je što smo humani i što odajemo počast medicinskim radnicima. Svaka čast.

Apel za naš marketing i menadžment - Nemojte da šaljete jebene fudbalere u epicentre korone. Da li imate malo mozga u glavi???? Aman zaman. Jebala vas borba protiv nevidljivog neprijatelja imamo verovatno utakmicu sezone za 5 dana.

Toliko.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Ovako. Lepo je što smo humani i što odajemo počast medicinskim radnicima. Svaka čast.

Apel za naš marketing i menadžment - Nemojte da šaljete jebene fudbalere u epicentre korone. Da li imate malo mozga u glavi???? Aman zaman. Jebala vas borba protiv nevidljivog neprijatelja imamo verovatno utakmicu sezone za 5 dana.

Toliko.

Da ne poverujes kakvi jebeni retardi vode FK.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pavijan2 said:

Bio. 1.4. 1992. Ostale mi u glavi samo palice za hokej i pakovi koji su se masovno krali iz neke prodavnice sportske opreme, pun mesec nad Sofijom i osećaj da je to kraj istorije i da više ništa neće biti isto. 

 

Utakmicu sam gledao u klubu u studentskom domu, u navijačkoj atmosferi koja je više bila obojena stavom "Srbija do Tokija", nego onom iskrenom zaluđenošću Zvezdom i fudbalom generalno. Bilo je velikih poraza i ranije, ali nikada nisam bio tužan kao posle tog. Upravo iz razloga koji si naveo.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pavijan2 said:

Bio. 1.4. 1992. Ostale mi u glavi samo palice za hokej i pakovi koji su se masovno krali iz neke prodavnice sportske opreme, pun mesec nad Sofijom i osećaj da je to kraj istorije i da više ništa neće biti isto. 

igrao se hokej na ulicama Sofije, bio sam i protiv zelenih zečeva u Sofiji, Bugari još nisu znali kuda ce u to vreme.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Da ne poverujes kakvi jebeni retardi vode FK.

Da sam ja na mestu našeg predsednika kluba, prvo bih suspendovao direktora marketinga, a zatim Borjanu kao kapitenu i igračima izričito zabranio bilo kakve aktivnosti koje ne zahteva direktno Stanković a vezane su za utakmicu i pripremu utalmice. Ko se toga ne bude pridržavao automatska suspenzija i ispisnica.

Ali jebiga, nisam 😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2020 at 4:45 PM, ZiS said:

Mislim da nikad jača kiša nije padala nego protiv tog Ekerena... Još je "sever" bio u fazonu, ne može niko da se ogrne sa koreografijom, moraju svi da kisnu... Upalu pluća sam fasovao... 

Jos po onoj poplavi i pljussku pjeske do autobuske.Nesto slicno sam dozivio na Grbavici kada je Šaban pao u komu.Utakmica nije ni pocela a gace mokre.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

Sasvim ok poluvreme sa ovim snagama, evidentno je da Kanga zeli da napravi dobar potez al ku slabo sta polazi za nogom.

Steta sto se Ricmondu ne da da metne bar jedan.

Po ovakvom terenu dobar potez je stvar puke slucajnosti. Jedva su uspeli da sklone krave i ociste balegu pre utakmice.

 

Inace Psiholjub pravi izdanak batadjorizma. Igra isto na 0:0 i na 0:1 i na 0:2. Ko predje centar umrla mu keva.

 

Da smo ovako igrali protiv Javora i tu bi utakmicu lagano dobili. Izasli smo danas sa mnogo lkvalitetnijim sastavom nego pre 7 dana.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tsva said:

Da smo ovako igrali protiv Javora i tu bi utakmicu lagano dobili. Izasli smo danas sa mnogo lkvalitetnijim sastavom nego pre 7 dana.

 

Evidentno, ali i u boljem raspoloženju.

Teren je sramota za jednu prvoligašku ekipu, makar se radilo o srpskim uslovima.

Tek o poziciji na kojoj se centralna kamera nalazi da ne govorimo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...