Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Ovo je najjadnije i najbednije izdanje Zvezde koje sam gledao u poslednje vreme a bilo ih je jadnih i bednih.

Gomila ljudi koji se iz ne znam kog razloga zovu fudbalerima a koji ne znaju osnove fudbalske igre predvođeni likom kog je neko iz ko zna kojih razloga prevario da ima talenta, zna i može da vodi jedan tim.

Gomila pogrešnih dodavanja, iza leđa igraču ili metrima daleko od njega, prijem lopte gde se ista odbija od noge kao od drveta, centaršutevi koji prebacaju čitav šesnaesterac, bezidejnost, jalovost, nedostatak volje i želje, promašene čitave lopte, saplitanja prilikom pokušaja šuta...

Doduše, od tima u kom je Gobeljić kapiten a Ivanić izvodi penal i ne očekuje se bolje...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Martin Mystere said:

Ovo je najjadnije i najbednije izdanje Zvezde koje sam gledao u poslednje vreme a bilo ih je jadnih i bednih.

Gomila ljudi koji se iz ne znam kog razloga zovu fudbalerima a koji ne znaju osnove fudbalske igre predvođeni likom kog je neko iz ko zna kojih razloga prevario da ima talenta, zna i može da vodi jedan tim.

Gomila pogrešnih dodavanja, iza leđa igraču ili metrima daleko od njega, prijem lopte gde se ista odbija od noge kao od drveta, centaršutevi koji prebacaju čitav šesnaesterac, bezidejnost, jalovost, nedostatak volje i želje, promašene čitave lopte, saplitanja prilikom pokušaja šuta...

Doduše, od tima u kom je Gobeljić kapiten a Ivanić izvodi penal i ne očekuje se bolje...

Pa jbg, tako izgleda kad se odigra nereseno s nekim u LLSL a da nije derbi : D 

Zaboravili smo kako to izgleda.

 

Utakmica posle Evrope, sa 5 klinaca startera uz dodatak nekih mediokriteta, za mene sasvim ocekivano. 

Link to comment
Share on other sites

Skupo će nas koštati ova igranka sa Misterom na klupi. Žao mi je što će Ben nabiti brdo utakmica i golova u ovoj našoj ligi pa će dati povod ljudima da pričaju kako je on najbolji stranac u istoriji kluba. Čovek je od prošlogodišnjih kvalifikacija za LŠ bio gurnut na transfer listu, ali eto dobio je ugovor na 3 godine na lepe oči. Gobeljić je u 3 najgora beka u ligi 100%, da ne kažem najgori jer ne znam bekove svih superligaša. Naša deca su kerov kurac, izvikani talenti. Jedino možda Gavrić napravi nešto, ovi ostali nema šanse.

Edited by Boaće
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Pa jbg, tako izgleda kad se odigra nereseno s nekim u LLSL a da nije derbi : D 

Zaboravili smo kako to izgleda.

 

Utakmica posle Evrope, sa 5 klinaca startera uz dodatak nekih mediokriteta, za mene sasvim ocekivano. 

 

I za mene je bilo očekivano. Preveliki rizik bez ikakvog razloga. Opet su igrali nosioci ekipe, samo što je rezultat izostao jer je prvo poluvreme bačeno uzalud.

 

Ne znam ni za te mlade igrače da li ima koristi da učestvuju u ovakvim izdanjima ekipe. Mlad igrač se stvara kada ekipa igra dobro, a on ponesen dobrom igrom ekipe pruži više od realnih mogućnosti. Ovakvom igrom samo stvara veći pritisak.

Evo na primer Eraković. Posle onog kiksa u derbiju deluje sve nesigurnije. Daleko od toga da je on kriv, samo kažem da nije odigrao dobro. Zapravo niko nije odigrao dobro.

Link to comment
Share on other sites

Kako ono imaju obicaj da kazi"ekipa se energetski i emocionalno potrošila u evropi" 😉  ne valja ovo ništa vec odavno ali se na individualnost i slabe protivnike prolazilo nekako ali ne moze doveka tako. Stankovic menja i daje šansu i mladima i isluženima ali nekog efekta nema. Još nas i korona( kanga,ivanic) isekla gde smo najtanji. Ako nista drugo eto ja sam video da u Javoru igra levi bek Jevremovic koji bi mogao kod nas da menja Rodića barem za pingpong ligu. Još ako nije mator onda odmah kupovina.

I ako neko moze da postavi onaj Njegosev promasaj cele fudbalske lopte pred njihovih 16

 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam pisao da nema ozbiljnog kluba u kojem je Gobeljic bek, mnogi su me ovde napdali i pravdali Gobeljica, te igra bolje u poslednje vreme te ovo te ono.. Ne znam kako ga sad svi pljuju odjednom..

I samo cu da nadogradim tu izjavu jebes ekipu kojoj je Gobeljic kapiten.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam neko ko očekuje da ćemo imati skor 38-0-0,sasvim je ok da bude po neki kiks. Ali smatram da mora nešto da se menja ozbiljno. 3 utakmica za redom bez pobede i gola iz igre. Treba se rešiti proseka već jednom, znači bez Vukanovića, Petrovića, Gobeljića, Simića,pa čak i Pavkova, niti doprinose niti mogu da se prodaju. Razočaran sam Benom i Nikolićem, nema ih nigde. Evo ne igra Kanga već 3 utakmice, videli smo kako bolje igramo bez njega. Ipak nadam se pobedi protiv Libereca. Za sada smo sve bitne tekme igrali u gostima, sad je red da se pokažemo kod kuće, ovo je vrlo bitan meč, ne daj Bože u slučaju poraza od Libereca i pobede Hofenhajma, mi bi se već posle 2 kola oprostili od proleća. 

Što se tiče proseravanja i teorija zavere, ne obrćajte pažnju. 

Ako pobedimo ubedljivo-sklonili su nam se. 

Ako pobedimo golom razlike-sudija nam pomogao. 

Ako ne pobedimo-nemamo pojma, to je ta 'evropska Zvezda"

Uvek će se naći neki izgovor,to je bar lako 😄

Edited by Aiwas
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marko_pantelic said:

Veljko Prevara Petrović.... sve što je pipnuo to je upropastio. Ni Nikolić nije daleko.

 

Nesto si ti pomesao - Veljko je Nikolic, a Petrovic je Njegos.

 

2 hours ago, Knipex said:

Sklanjalica jbg. Doduše napraviše penal, s namerom da nam daju bodove ali Mirko kaže neka, hvala, ne treba, mora da se izgubi bod u svakoj četvrtoj utakmici a mi smo preterali u startu.

 

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Eto, da bar prestanu teorije zavere kako nam se svi sklanjaju i pobedjujemo sve tekme sem derbija.

 

Pa kao da nije bilo tako, kao da nije bilo onog nenormalnog skora kad se izuzmu mecevi sa Partizanom?

 

Ovo je odlican rezultat, kamo srece da svaki put bude ovakvo mucenje kad igra ne lici ni na sta. Ne znam sta se zgrazavate, pa igra u napadu je bila preslikana kao protiv Partizana, sa puno metiljanja i normalno je da se nekad ne da gol i mec zavrsi 0:0. Jedino sto bi bas bilo mucno je da ga je Ivanic dao iz penala koji je mozda bio, a mozda i nije.

 

Da su lepo konacno dobili Partizan i ovaj remi i neki buduci bi bio krajnje nebitan. Imali bi isti 34 boda, Partizan 22 sa utakmicom manje, doduse Vojvodina bi imala 26, ali mi ne racunamo razliku u odnosu na njih, tako da kazemo da bi bilo +12, eventualno +9 i reseno prvenstvo. 

 

Tako da, ovo je Crvena zvezda u poslednje vreme i ovo je Crvena zvezda iz derbija, nikakva igra, uzas u napadu, poradjanje golova. Igrali smo bez nekoliko bitnih igraca. Krajnje je vreme bilo, prosto je nerealno da igras leprsavo i dominiras protiv Mladosti, Cukarickog ili Vozdovca, a da se vuces na terenu protiv Partizana dok Stojkovic broji ovce na golu.

Link to comment
Share on other sites

Meni Ivanic izgleda kao preplaseno dete, i to traje vec jako dugo. Ja stvarno ne znam odakle toliko straha u njemu, on kao da ima nekih psihickih problema. Ovaj penal protiv Javora je sutirao prepun straha i nesigurnosti. Ja mislim da se to kod njega nikada nece promeniti i da mu treba sto pre naci zamenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Perkos2 said:

Kako ono imaju obicaj da kazi"ekipa se energetski i emocionalno potrošila u evropi" 😉

I ako neko moze da postavi onaj Njegosev promasaj cele fudbalske lopte pred njihovih 16

 

Meni je ovo mozda i momenat utakmice, nasmejao sam se od muke. Setio sam se fudbala u osnovnoj skoli,taj neki nivo

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li pilota u avionu...

Nije cudno da posle evromeca bude slabiji tempo, a to je izum srpskih fudbalskih radenika, kada se celo poluvreme baci, ma koliko posle bilo pritiska i napada pred njihovim golom.

Ne zna ocigledno Deki da podigne ekipu, da ih motivise za svaku sl tekmu, uz jasno odsustvo fudbala kad nosioci igre napred nisu u 11. 

Bice ovoga jos, s tim da ce prvih 11 pod obavezno morati da se iskristalise bez ovih glupavih prica o umornim nogama jer se igra dva meca nedeljno.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, StephenBob said:

Meni Ivanic izgleda kao preplaseno dete, i to traje vec jako dugo. Ja stvarno ne znam odakle toliko straha u njemu, on kao da ima nekih psihickih problema. Ovaj penal protiv Javora je sutirao prepun straha i nesigurnosti. Ja mislim da se to kod njega nikada nece promeniti i da mu treba sto pre naci zamenu.

Bravo psiholog : D

Penal protiv Javora, pa se usro, a inače je prvi na listi za izvođenje penala, verovatno iz razloga što se plaši i ima psihičke probleme. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Lako mi je da dajem izjave posle pobeda, golova, asistencija. I sada sam želeo da dam izjavu posle promašenog penala i slabije igre. Bio sam odsutan jedan period zbog dobijenog pozitivnog nalaza na korona virus. Zaista mi je žao zbog promašenog penala i mogu da obećam da ću u narednom periodu raditi još jače, kako bih bio u prilici da već u sledećoj utakmici pomognem ekipi", rekao je Ivanić.

 

Као џек ће дати изјаву и када промаши пенал а онда се вади на корону!?:puke:

Нико те мутави није ни тјерао да шутираш пенал или да одиграш меч ако си био неспреман због корона паузе. Јбт каква демагогија...

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Ruby Rhod (koji lebdi) said:

Trosimo se mnogo u Evropi, platicemo danak u domacem prvenstvu. Cesto se u proslosti desavalo da ekipa koja igra Evropu zbog toga dovede u pitanje i osvajanje titule.

 

...

 

 

Juče je Dejan odmah rekao da to nije razlog.

Jednostavno neke šanse se moraju iskorišćavati.

Link to comment
Share on other sites

Bas dosadna i monotona utakmica, ali opet smo imali par zicera da prelomimo tekmu i uzmemo sigurne bodove. Ali opet se vidi kolko Deki nema neki uticaj kao trener. Oni se brane sa pet igraca u liniji, sem izmena da nagruvamo spiceve, uopste nismo imali ideju kako d ih napadnemo. Bas je sve nesto jalovo bilo, i jedina opasnost kad Katai uzme loptu pa napadne. 

 

Ideja da Radulovic koji je tehnicki u top 5 u ekipi igra beka, ali da Spiridonovic koji sem trcanja nista ne zna, igra krilo, je tek posebna glupost. Ben nastavlja da ne postoji na terenu, Velja u totalnom outu, Njegos zalutao u Zvezdu, o Gobeljicu tek da ne pricam.

 

Stankovic mora da prelomi na koje igrace racuna, na koje ne, ko mu je startna, ko mu je klupa. Ne ide ovo da mu Simic ulazi protiv Hofenhajma, a da ga je pre mesec dana terao u Rad. Izmene su nam totalno nerezonske, uopste se ne razmislja ko sta moze da donese, nego kao da je fora da ispucamo ith pet promena i to je to. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Markoss said:

Bas dosadna i monotona utakmica, ali opet smo imali par zicera da prelomimo tekmu i uzmemo sigurne bodove. Ali opet se vidi kolko Deki nema neki uticaj kao trener. Oni se brane sa pet igraca u liniji, sem izmena da nagruvamo spiceve, uopste nismo imali ideju kako d ih napadnemo. Bas je sve nesto jalovo bilo, i jedina opasnost kad Katai uzme loptu pa napadne. 

 

Ideja da Radulovic koji je tehnicki u top 5 u ekipi igra beka, ali da Spiridonovic koji sem trcanja nista ne zna, igra krilo, je tek posebna glupost. Ben nastavlja da ne postoji na terenu, Velja u totalnom outu, Njegos zalutao u Zvezdu, o Gobeljicu tek da ne pricam.

 

Stankovic mora da prelomi na koje igrace racuna, na koje ne, ko mu je startna, ko mu je klupa. Ne ide ovo da mu Simic ulazi protiv Hofenhajma, a da ga je pre mesec dana terao u Rad. Izmene su nam totalno nerezonske, uopste se ne razmislja ko sta moze da donese, nego kao da je fora da ispucamo ith pet promena i to je to. 

Mislis li ti stvarno da je Stankovic svojom voljom ubacio Simica, ili dao Ivanicu da puca penale... Meni nesto ne deluje da je to njegova ideja, opet ne znam sigurno samo neko moje misljenje. Sto se mene tice, navijacu da kiksnemo svaku u kojoj Gobeljic ima traku na ruci.

Link to comment
Share on other sites

Ivanić je do sinoć bio najsigurniji realizator penala i nije to neka posebna odluka da on šutira, meni je mnogo čudnije što je uopšte igrao ako je stvarno imao koronu. Ostalo je sve isto kao i pre početka sezone, nemamo neku ideju u igri prema napred, sredina nam zavisi od Nikolića a on trenutno to ne može da iznese bez pomoći ostalih igrača ali kako to očekivati od njegoša( 5 milona). Loše smo selektirali tim, loše radi stručni štab i nije čudo što loše izgledamo na terenu.

Da li Stanković ima neki čarobni štapić i može     to da promeni videćemo vrlo brzo protiv Libereca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ivanić je do sinoć bio najsigurniji realizator penala i nije to neka posebna odluka da on šutira, meni je mnogo čudnije što je uopšte igrao ako je stvarno imao koronu. Ostalo je sve isto kao i pre početka sezone, nemamo neku ideju u igri prema napred, sredina nam zavisi od Nikolića a on trenutno to ne može da iznese bez pomoći ostalih igrača ali kako to očekivati od njegoša( 5 milona). Loše smo selektirali tim, loše radi stručni štab i nije čudo što loše izgledamo na terenu.
Da li Stanković ima neki čarobni štapić i može     to da promeni videćemo vrlo brzo protiv Libereca
Bio je samo pozitivan bez simptoma.. Mislim da u tom slučaju može i lagana aktivnost ako ne to onda može odmah po negativnom testu. Zna li se šta je sa Kangom je li imao simptome, da li je negativan i da li se priključio..
Ako mislimo da izvučemo nešto protiv Libereca mora Kanga umesto Nikolića..
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Sve što treba znati o linglong ligi rekao je Vlada Novaković pre neki dan. Iskreno žalim ljude koji gledaju to sranje, ima toliko pametnijih i lepših načina za ubiti 2 sata. 

Taj sarlatan neka gleda mocni Kopenhagen i cuti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...