Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Javor kao nešto pokušao da napravi presing u prvih 10 minuta a onda parkirao autobus u 16m po starom dobrom običaju. 

 

Ne sme da se maši ono što je promašio Nikolić (Prazan gol) i Gobeljić, ne znam kako bi nazvao onaj pokušaj šuta.

Link to comment
Share on other sites

1 шанса за 45’ а имаш велики посјед, изгледа да у ОШ највише раде на рикверцу. Зар је могуће да Веља и Гаврић нису у стању ни једном да пробију против ових буздована, да видимо неки фудбалски потез!? Овако неће изградити каријеру. Једини више погрешних и алиби потеза капитен...

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, merosina said:

 

Po meni stranac mora da bude za klasu bolji od domaceg igraca

Koji je poslednji igrac koji je otisao iz Zvezde da je bio za klasu bolji od onih gde je oitisao?

 

Ili neki srpski igrac uopste

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bruka da mi kuci Javoru ne mozemo da damo gol. Nikolic potpuno fizicki nedorastao profesionalnom fudbalu. Pavkov je bivski igrac, kupiti mu traktor i vratiti ga na selo. Gobeljic je promasio profesiju.

Liberec ce biti blagi favorit na Marakani. Mi smo vec tri utakmice bez pobede. U te tri utakmice smo dali 1 gol i to iz penala.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Knipex said:

Sklanjalica jbg. Doduše napraviše penal, s namerom da nam daju bodove ali Mirko kaže neka, hvala, ne treba, mora da se izgubi bod u svakoj četvrtoj utakmici a mi smo preterali u startu.

 

A i nisu javili Djordju Lazoviću za sklanjalicu. 

 

Da pokupiš random čoveka sa ulice i daš mu loptu, imaće u sebi više fudbalskog umeća od Gobeljića. Ovo je sramota šta on radi na terenu, ne samo za fudbal već za sport uopšte. Bukvalno nema nijedan segment profesionalnog fudbalera. I još kapiten. Jeb'o život...

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...