Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Lose smo usli u mec, odnosno bez zelje da napadnemo na bilo koji nacin. Posle smo u zadnjih 15ak minuta prvog poluvremena bili odlicni, al u Evropi ono Falcineli mora bolje da lobuje, a Spiridonovic ne sme da masi loptu na petercu. U drugom su nas stisli i bilo je ocekivano da cemo da ga primimo, ali ono na Sanogu je bio penal. Velja je u onoj situaciji reagovao kako bi i svaki covek da vidi da mu neko krene s dve noge u klizeci.

 

Borjan ponpvo kod one sanse izlazi kao debil bespotrebno i dobija kroz noge. Mogao bi uprkos svemu vise da se fokusira na golmanski posao, a ne na prepucavanje po medijima.

 

Erakovicev prvi gol moze da bude u bajci samo. Ne znam ko je napisao to, ali nek pogleda snimak pa nek vidi ciji je igrac bio sam ko list na vetru kad je Erak pokusao da pokrpi propust.

 

Sto se Velje tice bio je los, ali ne znam, tesko on moze da bude osmica, za sad mi se cini da nema ni pluca ni kondiciju i otuda gresi u pasovima. Retard s RTSa je retard, al ajde da ne citamo ovde da su Velja i Njegos tu negde, jer drugi nema dva fudbalska kvaliteta. Ej Njegos kreativan.

 

Spiridonovic zalutao na ovaj nivo fudbala i steta sto Gavra ili Ben nisu mogli od pocetka. Sve u svemu, mi smo bez 4 startera plus rovit Katai odigrali sasvim korektno. Medjitim, nema ova ekipa ili za sad nije pokazala sposobnost da ni iz cega da gol ili da neko od koga se ne ocekuje iskoci iz sablona. To smo kod Miloja imali.

 

Ne postoji bajka u kojoj ti ubacis Simica aka igraca koji ti nije minut odigrao i da ti on resi tekmu. To zameram Stankovicu, izmene, skroz nelogicne i kao i uvek filmske sa ciljem da se neki heroj izrodi. Pa jbg ne ide to tako. Sve mora da se zasluzi, a ne da neko koga si slao u Rad pre dve nedelje sad udje i da gol Hofenhajmu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Markoss said:

Sto se Velje tice bio je los, ali ne znam, tesko on moze da bude osmica, za sad mi se cini da nema ni pluca ni kondiciju i otuda gresi u pasovima. Retard s RTSa je retard, al ajde da ne citamo ovde da su Velja i Njegos tu negde, jer drugi nema dva fudbalska kvaliteta. Ej Njegos kreativan.

Velja igra prvu ozbiljnu takmičarsku sezonu i sigurno da trenutno nije igrač koji može da nosi ekipu, ali dečko ima potencijala, fudbalski je pismen i kao što je rekao juče lik sa Arene, prvo gleda rešenja napred, a samo to je ogroman pomak u odnosu na većinu igrača u Srbini, ne samo u Zvezdi. Ne razumem tolike napade na njega, pa mu se gleda i meri svaka greška koju napravi. Treba verovati u dečka, i treba ga pustiti da igra bez pritiska. Mladi igrači moraju da preleže svoje "dečije bolesti", ali kada se ustali u timu i kada bude dobio sigurnost, biće to mnogo bolje.

Slične stvari su se pisale i za Erakovića, a dečko je sinoć odigrao sjajnu utakmicu, par sitnih grešaka neću da računam. Pa onaj Alžirac što je igrao u prvom nije mogao da diše od Erakovića. A sada da je kriv za gol, pa i ne baš. Jednostavno kada igrač onako probije po boku i kada nesmetano ubaci loptu u 16 je situacija koja zavisi samo da li će loptu u 16 primiti fudbaler ili neko tipa Spiridonović.

Ja sam zadovoljan i ako smo izgubili. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovi naši su navikli da se "start" na Nikoliću svira najnormalnije po domaćim krtičnjacima. Možda je mogla biti opasna igra ali nije ništ svirano i, dok se Nikolić valja u pet kolutova po zemlji a igrači mlataraju prema sudiji, Hof za to vreme napravi polukontru i daje gol.  

 

Primamo drugi gol i Stanković odlazi sa tribina - pa ostani do kraja, jebeš mu mater! Em dobio crveni i isponašao se bez ikakve potrebe, ispostavlja se i bez valjanog razloga, em će verovatno presedeti na tribinama i protiv Libereca, gde treba da se juri pobeda i ništa drugo. Verovatno će biti i novčana kazna, dakle totalna medveđa usluga. Tako nešto Milojević nikad ne bi dozvolio sebi.

 

I pored svega iznad, ne mogu da se otmem utisku da je 2:0 bilo too much. Ili je trebalo da damo bar jedan gol ili da ne primimo drugi. Šteta za ofsajd... Kakvu golčinu je smestio Eraković ali jbg... Koliko bi tek značilo za samopouzdanje, da ne govorim. Sanogo je pokazao da ume da se snađe kod kornera. I u derbiju je izvukao penal koji ovog puta nije bio sviran. Doduše, nije ni na Gaćinoviću. 

 

Treba nam 9 bodova iz narednih 5 utakmica, kako znamo i umemo. Pobeda protiv Libereca je pod must, što je opterećenje u startu. Videćemo...

Link to comment
Share on other sites

Borjan je kod one stative na kraju prvog vise pokrivao gol aut nego gol, nije znao gde se nalazi.

 

Spiridonovic je promasio loptu isto kao Srnic protiv BATEa na Marakani. Ne znaju se osnovni udarci u fudbalu, ide pogresnom nogom na loptu koju samo treba da pogodi i to je gol.

Link to comment
Share on other sites

Svima su usta puna priče o forsiranju i strpljenju za mlade igrače a oni se neće kod nas zadrzati ni do početka 2022 godine. Čemu onda forsiranje i strpljenje? Da kriminalni dvojac ih kluba napuni svoje džepove. Mene to ne zanima, ja hocu da vidim kvalitet sad i odmah lod igrača FKCZ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Svima su usta puna priče o forsiranju i strpljenju za mlade igrače a oni se neće kod nas zadrzati ni do početka 2022 godine. Čemu onda forsiranje i strpljenje? Da kriminalni dvojac ih kluba napuni svoje džepove. Mene to ne zanima, ja hocu da vidim kvalitet sad i odmah lod igrača FKCZ.

 

To je apsolutno jasno svakome ko ima mozga.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam naveo postojeći tim plus Marin. Tj. bitan je tandem Katai-Marin haha. Nije baš bajka, zna Terza da loše stoji kod navijača pa želi da vrati Marina, da imamo tandem majstora u ofanzivi da se malo smiri narod. Da li će ga vratiti, videćemo.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Aiwas said:

Ja sam naveo postojeći tim plus Marin. Tj. bitan je tandem Katai-Marin haha. Nije baš bajka, zna Terza da loše stoji kod navijača pa želi da vrati Marina, da imamo tandem majstora u ofanzivi da se malo smiri narod. Da li će ga vratiti, videćemo.

Okle novci za sve te vedete? Treba platiti ionako glomazan kadar, tesko je nasem diretoreu...

Link to comment
Share on other sites

Izasli sa 7 pozadi i 3 ispred 16. Solidno zatvarali 60ak minuta, pogotovo Sanogo. Iz nicega imali mrtvuu sansu mrvog pubala koga lopta pogodi u cevanicu.

 

Posle smo vec lipsali i bili predaleko protivnika.

 

Velja pizdica u stilu Mrkele pobegao iz duela i primismo ga u tranziciji.

 

Hofenhajm bez 6 standardnih manje vise glavnih igraca uze 3 bobe a nije se oznojio

 

Nasi igraci naucili da padaju kod svakog kontakta jer su navikli da im se svira

 

Jedino Sanogo ima fizikalije za ovaj nivo fudbala

 

Imamo roster od 50 igraca a usli nam Njegos, Vukan, Pavkov i rahmetli Simic

 

Sad zatvaramo u nedelju da povratimo samopouzdanje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tsva said:

 

Nadam se da ti je pitanje retoricko. Lako bi se to dalo platiti da se radi kako treba

Bas zato sto se radi kako treba ima da se plati Marko Marin! 

Jer smo tako u mogucnosti...

5 minutes ago, Aiwas said:

Ne znam, niti se bavim time. Mene zanima samo sport, tj. zeleni teren, ne finansije i ekonomija 😂

E pa cigane, nema tu samo sport, kad je sve postalo ozbilja "biznis".

To sa terenom bilo u cika Rajkovo vreme, sad druga muzika svirca.

Link to comment
Share on other sites

 

5 hours ago, Aiwas said:

Ako je istina da ćemo pokušati da vratimo Marina u januaru

 

2 hours ago, Aiwas said:

Ja sam naveo postojeći tim plus Marin. Tj. bitan je tandem Katai-Marin haha. Nije baš bajka, zna Terza da loše stoji kod navijača pa želi da vrati Marina, da imamo tandem majstora u ofanzivi da se malo smiri narod. Da li će ga vratiti, videćemo.

 

1 hour ago, Aiwas said:

Ne znam, niti se bavim time.

 

:ajme:

 

Lupetanje nije kažnjivo ali tabloidizacija topika i botovanje definitivno nisu dozvoljeni. 

Edited by Neme
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ne bih da nesto sad palamudim, ali sa ovakvim trenerom smesno je pricati o Evropi. Dva derbija prosle godine, derbi ove godine, Tirana, Omonija...jel to reper, ili Javor, Banat, Srem, Backa...? Tim u kome Simic igra prvi mec i to u Evropi, bas kao Jovancic protiv Omonije, je sve, samo ne ozbiljan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najvazniji posao prelaznog roka mora biti dovodjenje kvalitetnog desnog beka, domacih opcija nema, tako da mora neki stranac da se nadje, fale nam ti centarsutevi, a i ovaj tim bi odbio drugu dimenziju da ima neku zujalicu po desnoj strani koja ume da centrira. 

Kanga da krene u svom ritmu, Felcineli za sada deluje okej, i eto dobre ekipice, uz jos par korekcija. 

Ali najgore sto ce na kraju zvezda prelaznog roka biti neki Mrkelin pulen iz Poljske/Ceske/Austrije.. kao Spiridonovic...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...