Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Onako izgleda da nije bilo lose, sa cepankama koje imamo valjda i nije moglo bolje. Nikolic kombinacija Jovance i Čausica, najgori na terenu. Ipak, povratak Simaoa je najveci dogadjaj veceras. Antologijski je odigrao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta za onaj gol sto smo primili onako polukoncentrisani dok smo cekali da izbace loptu u aut. Jako dobro smo ih zatvarali veci deo meca, ovo bi bilo 0-0 jos dva dana da se nije primio taj glupi gol,  onda je sve stavljeno u napad i znalo se sta ce se desiti iz tog rizika. Falcineli ubedljivo najbolji igrac, svaka sansa je isla ili preko njega, ili je on kreirao napade, dobro se vracao i u odbranu i drzao loptu, odlican igrac. Oni ce u Bg da izvedu najbolji sastav i pobedice jos ubedljivije. Ako neki ovde razmisljaju kako cemo u Bg nesto da uradimo, necemo. Nasa sansa protiv njih je bila bas ova utakmica.

Link to comment
Share on other sites

Nije ovo bilo lose, ali ponovo se vide lose navike koliko god protivnik imao kvaliteta, sto Hof veceras i nije pokazao u pravom smislu.

Uvek malo za sricu triba, i veceras je bilo potrebno toliko, gol primljen posle pada koncentracije, par sansi iz prekida i kontre pale u vodu.

Videcemo sl nedelje gde smo, potrebna je pobeda u Bgd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema govora o faulu, ne dramite. 
 
Krivica za gol je prvo na Nikoliću zbog mlitavog ulaska u duel, a potom na Erakoviću jer nije ispratio igrača. 
Milunovic nije ispratio igraca, Erakovic je imao igraca iza I njega je pokrivao...

Jbg, falio je zavrsni pas, malo vise odlucnosti, mnogo vise znanja i koncentracije u pojedinim momentima...

Erakovic odlican.

Posle ove utakmice sam blagi optimista sto se tice narednih utakmica.

I da ne zaboravim sudiju(bas je imao par skandaloznih odluka ) ... znate već [emoji42]

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Rutinirali su nas sa pola snage i bez par ključnih igrača, sasvim očekivano!

Odgledah snimak da vidim tu "briljntnu" igru čupe erakovića ali vidih samo par nesigurnosti i kašnjenje za igračem koji nam je dao prvi gol, istina lepo je dao gol koji je sudija poništio ,možda da proba u špicu pošto kuburimo sa istima.

Ovaj bednik sa RTS-a kaže ušao Njegoš pošto je kreativniji od Sanoga, nema dalje od toga sve priče o fudbalu na rts su davno završene.

Simić u ekipi😂 dovoljno govori i o klubu a bogami i o treneru!

Nikolić je trebalo da vodi igru ali nije isto kad igraš sa Kangom i Ivanićem ili sam na sredini, njega još ne bih otpisao, čini mi se da ima malo fudbala kod njega samo treba pravilno da se usmeri.

 

 

 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas smo jeftino primili golove, a neocekivano smo dobro stajali na terenu. Sanogo je bio perfektan do one greske u 45 minutu. Nikolić dosta nesiguran, kompletna odbrana skroz korektna pa i Erakovic. Bekovi su nam opet rak rana, mada Rodic nije bio toliko los. Mora da se pojure i levi i desni bek u zimskom prelaznom roku. Moze zamena Rodicu i prvi desni bek. Falco skroz korektan, Katai i na ovom nivou kad uzme loptu izgleda kao klasa. Spiridon manje vise nevidljiv. Falio je ovde stvarno Kanga ili Ivanic napred umesto Nikolica. Postavka Stankovica je bila skroz ok, jbg nismo ni srece imali. Hof je imao 3 sanse na celom mecu, a dve smo im mi omogucili, jedna Sanogo a druga u 90+ minutu kad smo se skroz otvorili. Da li je bio faul pre prvog gola... Mozda je i mogao da svirne. Idemo dalje, sad Liberec kod kuce, tu trazimo bodove. 

Link to comment
Share on other sites

Nemojte biti prestrogi prema Nikoliću i Erakoviću, biće oni dobri. Pojede ih trema. 

 

Ja sam zadovoljan igrom. Bilo je greški, ali smo konačno igrali fudbal, spustili loptu, povremeno vršili presing, pokušavali da napadnemo iz kontre. Nije bilo šuta u gol, jbg, šta sad, biće na sledećoj utakmici. Kvalitet igrača nam je takav. Od nekih se lopta odbija kao od kamena lad treba da je prime, Rodića na primer. Hofenhajm je ozbiljna ekipa. Branili se jesmo ali nismo igrali bunker. Da smo ovako izašli na derbiju pojeli bi Partizan. Šteta što Gavrić nije mogao da igra. Mnogo bi sve bolje izgledalo sa njim umesto Spiridonovića. Kataia je trebao ranije da izvede. On nije mogao da hoda od 60. minuta.

Link to comment
Share on other sites

Navike iz domaće lige, i šta imaš da dižeš ruke, čekaš sudiju ili da izbace loptu.. Igra se do zvižduka jbt
Šteta Hofenhajm bez pola tima nije nikakav bauk.
Ipak, gol je bio vrhunski, da je recimo Simić zahvatio onu loptu to bi bilo NFL pretvaranje preko Marakane. Ovaj majstor je spremio pod prečku i rešio meč.

Link to comment
Share on other sites

Надам се да су појединци напокон скаприрали за Саногоа и колико (може да) одскаче код нас за овај ниво такмичења...

С друге стране Веља нејаки није само скочио са својим ногицама код оног старта прijе гола, одмах на почетку код првог дуела изгубио лопту и одбио се од играча као дечак рекреативац. Његов остали "учинак" да не помињем, баш прејадно.

И ако човjек и може да каже ајд хвала Богу Станковић не игра ону бункерчину онда овај обавезно на крају усере и отвори салон намјештаја а у излог стави наше предмете од дрвета. Антипатични Симић предаје лопту у ноге као да је играо 120', Вуканча код кикса Милуна прије гола не прати играча иза леђа нити га интересује а лажни Његош иритира већ код уласка са својим тверковањем или какво је већ оно лажно загревање. Павков или ко већ у име њега, ако је и одбијао уговоре у фудбалу онда би било логично да је хтио да покаже да више вриједи па тек онда није јасно колико се запустио.

Што се тиче омладинске школе боље да се не испредају бајке него да се батађорини пулени са клупа мењају младим и амбициозним тренерима који би усвајали знања из фудбалске Европе. ОК сад барем гледамо клинце у 11 (иако има редослед гдје се разигравају) али фудбал је жива материја који којекакви Психољуби и Коромани сигурно пратити не могу.

 

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dl91 said:

Da li je bio faul pre prvog gola... Mozda je i mogao da svirne. Idemo dalje, sad Liberec kod kuce, tu trazimo bodove. 

Nekoliko puta sam gledao situaciju i moram da kažem - nije. Prvo start je zaista bio na loptu, pa je lopta odskočila i udarila Nikolića. Gledao sam čak da li je išao đonom, nije ni to, tako ta zaista nemamo šta da se bunimo. Sudija je juče zaista bio dobar uz par sitnih grešaka, ali zaista ništa krupno. Meni se posebno svideo u situaciji kada su Nemci izvodili aut, a on zaustavio igru da se izbaci druga lopta sa terena. Svi stoje jedan Nemac izabcuje loptu ostaje sam i aut se izvodi na njega i sudija prekida igru. Mogao je komotno da pusti da se igra nastavi i ušli bi u gol šansu. Dakle, sudija je odradio posao kako treba.

Nismo iskoristili svoje prilike, oni jesu i to je to. Dva igrača su odskakala, posebno u prvom - Sanogo i Eraković. Sanogu samo treba da obrati pažnju na startove, to sam govorio i pre ove hajke koja je u našem fudbalu protiv njega, ostalo je zaista perfektno (onu grešku neću da računam). Erakoviću trebaju mečevi, i ja mislim da će on uskoro biti naš prvi centralni bek, što je jako dobro.

Da vidimo protiv Čeha.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Velja ne treba da se vadi na godine, on u ovim utakmicama mora da pokaze to sto zna. On ima 21g, nije sad da ima 17,18g pa da ga istolerisemo.

 

Sinoc je bio problem jer nismo imali igraca koji bi stao na loptu i koji bi stabilizovao nase redove. 

 

Zanima me da li cemo protiv Libereca izaci u ovoj postavi ili u standardnoj..

Sinoc da Kanga zameni Spirija i Ivanic Velju, bila bi to druga prica

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Knipex said:

Nemojte biti prestrogi prema Nikoliću i Erakoviću, biće oni dobri. Pojede ih trema. 

 

 

Nema šta da budemo strogi, utakmice u LE su pokazatelj kvaliteta a uigravanje i sticanje iskustva može se tolerisati samo u domaćoj ligi. Ne treba biti previše strog ali još gore je tapšati ih po ramenu i pisati hvalospeve samoztao što su mladi i što se od njih može uzeti koji %.

Postavka sa tri štopera dva beka i dva zadnja vezna je idealna za igranje na štoperu, uz dobru kondiciju to može svaki štoper iz naše lige da odigra sasvim korektno. Zvezdi su ipak potrebni štoperi koji mogu da igraju u raznim foramcijama i da brane gol na širokom prostoru, trenutno to može samo Degenek da odigra, ostali klasična srpska drvena građa.   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

Nije faul stvarno, Velja je morao da bezi od loma noge. 

 

Oni koji misle da nije faul neka procitaju malo pravila. Za ovo se daje zuti karton jer je start bio opasan. Ne mora igrac da pusti da ga govedo polomi pa da bude faul.

To se zove ili svira opasna igra. 
 

Inace mislim da ste malo preostri prema Nikolicu. Pre utakmice svi traze da igra i onda ako odigra slabo svi ga razapinju.

Bolje mi je njega da gledam nego Njegosa. 
Okej jeste lose odigrao i ovu i derbi ali to ne znaci da sledecu nece dobro odigrati.

 

 

PS ako neko moze da nadje situaciju iz prvog pol kad lik ramenom baca Rodica u njihovom sesnaestercu 😁

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Dragan Mićić said:

 

Bolje mi je njega da gledam nego Njegosa. 
Okej jeste lose odigrao i ovu i derbi ali to ne znaci da sledecu nece dobro odigrati.

 

Nikolic “trenutno” nista kvalitetom ne odskace od Njegosa. 

 

U poslednje 2 bitne utakmice je podbacio i polako trosi kredit.

 

Nisi veliki igrac protiv Lucana, Zlatibora vec se na ovim utakmicama dokazuje da li prelazis lestvicu ili si LLSL igrac

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...